Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı
Futbolda Turkcell Süper Ligi ve Türk Telekom Lig (A)'ya 9. hafta maçlarıyla devam edilirken, Lig (B) 2., 3. ve 4. gruplarda ise 10. hafta maçları yapılacak.
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Ligi, Türk Telekom Lig (A) ve Lig (B)'de haftanın maçlarının programı şöyle: ~|~


Turkcell Süper Lig 
14 Ekim Cumartesi:
20.30 Galatasaray-Ankaragücü (Ali Sami Yen)
15.00 Gaziantepspor-Sakaryaspor (Kamil Ocak)
14.30 Trabzonspor-Kayseri Erciyespor (Hüseyin Avni Aker)
15.00 Konyaspor-Bursaspor (Konya Atatürk)

15 Ekim Pazar:
15.00 Kayserispor-Sivasspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
15.00 Denizlispor-Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)
15.00 Vestel Manisaspor-Antalyaspor (Manisa 19 Mayıs)
14.30 Ankaraspor-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (BJK İnönü) 

Türk Telekom Lig (A) 
14 Ekim Cumartesi:
14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (Atatürk Olimpiyat)

15 Ekim Pazar:
15.00 Türk Telekomspor-Elazığspor (Türk Telekom)
15.00 Uşakspor-Karşıyaka (1 Eylül)
15.00 Akçaabat Sebatspor-Samsunspor (Akçaabat Fatih)
15.00 İstanbulspor-Kocaelispor (Bahçelievler)
15.00 Altay-Kasımpaşa (İzmir Atatürk)
15.00 Mardinspor-Malatyaspor (21 Kasım)
15.00 Orduspor-Diyarbakırspor (19 Eylül)

16 Ekim Pazartesi:
20.00 Eskişehirspor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (Eskişehir Atatürk) 

Lig (B) 
2. Grup:
14 Ekim Cumartesi:
15.00 İzmirspor-Fethiyespor (Altay Alsancak)

15 Ekim Pazar:
15.00 Marmaris Belediyespor-Alanyaspor (Marmaris)
15.00 Nazilli Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Nazilli)
15.00 Turgutluspor-Muğlaspor (7 Eylül)
15.00 Mersin İdmanyurdu-Bucaspor (Tevfik Sırrı Gür) 

3. Grup:
14 Ekim Cumartesi:
15.00 İstanbul Maltepespor-Darıca Gençlerbirliği (Maltepe)

15 Ekim Pazar:
15.00 Pendikspor-Kardemir Karabükspor (Maltepe)
15.00 Gebzespor-Boluspor (Gebze)
15.00 Çankırı Belediyespor-Zeytinburnuspor (Çankırı Atatürk)
15.00 Keçiörengücü-Kartalspor (Aktepe) 

4. Grup:
15 Ekim Pazar:
15.00 Tokatspor-Yeni Kırşehirspor (Gaziosmanpaşa)
15.00 Giresunspor-Erzincanspor (Giresun Atatürk)
15.00 Arsinspor-Pazarspor (Arsin)
15.00 Kırıkkalespor-Ünyespor (Fikret Karabudak)
15.00 Yimpaş Yozgatspor-Erzurumspor (Bozok)  

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100