Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı...
Futbolda, Turkcell Süper Lig ve Türk Telekom Lig A'da 11. hafta maçları yapılırken, Lig B'ye ise 12. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig A ve Lig B'de haftanın programı şöyle: ~|~


TURKCELL SÜPER LİG
28 Ekim Cumartesi:
19.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Ali Sami Yen).

29 Ekim Pazar:
14.30 Konyaspor-Ankaraspor (Konya Atatürk).
16.00 Gaziantepspor-Sivasspor (Kamil Ocak).
19.00 Vestel Manisaspor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs).
14.30 Kayserispor-Bursaspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk).
14.30 Ankaragücü-Kayseri Erciyesspor (Ankara 19 Mayıs).
16.00 Beşiktaş-Sakaryaspor (BJK İnönü).
14.30 Denizlispor-Antalyaspor (Denizli Atatürk).

30 Ekim Pazartesi:
20.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Hüseyin Avni Aker).

TÜRK TELEKOM LİG A
28 Ekim Cumartesi:
13.00 Uşakspor-Malatyaspor (1 Eylül).
13.30 Akçaabat Sebatspor-Elazığspor (Fatih).
13.30 İstanbulspor-Kasımpaşa (Bahçelievler).

29 Ekim Pazar:
13.30 Eskişehirspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Eskişehir Atatürk).
13.30 Orduspor-Altay (19 Eylül).
13.30 Türk Telekomspor-Diyarbakırspor (Türk Telekom).
13.00 Karşıyaka-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (İzmir Atatürk).
13.00 Mardinspor-Samsunspor (21 Kasım).

30 Ekim Pazartesi:
18.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Kocaelispor (Atatürk Olimpiyat).

LİG B
1. Grup
28 Ekim Cumartesi:
13.30 Eyüpspor-OYAK Renaultspor (Eyüp).
29 Ekim Pazar:
13.30 Küçükköyspor-Etimesgut Şekerspor (Küçükköy).
13.30 İnegölspor-Yalovaspor (İnegöl).
13.30 Fatih Karagümrük-Dardanelspor (Vefa).
13.30 Sarıyer-Güngören Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş).

2. Grup
28 Ekim Cumartesi:
13.30 İzmirspor-Tarsus İdmanyurdu (Altay Alsancak).
29 Ekim Pazar:
13.30 Fethiyespor-Alanyaspor (Fethiye).
13.30 Marmaris Belediyespor-Muğlaspor (Marmaris).
13.30 Nazilli Belediyespor-Bucaspor (Nazilli).
13.30 Mersin İdmanyurdu-Turgutluspor (Tevfik Sırrı Gür).

3. Grup
29 Ekim Pazar:
13.30 Kardemir Karabükspor-Boluspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu).
13.30 Pendikspor-Zeytinburnuspor (Kartal).
13.30 Gebzespor-Darıca Gençlerbirliği (Gebze-Seyircisiz).
13.30 Çankırı Belediyespor-Kartalspor (Çankırı Atatürk).
13.30 Keçiörengücü-İstanbul Maltepespor (Aktepe).

4. Grup
29 Ekim Pazar:
13.30 Yeni Kırşehir-Erzincanspor (Ahi).
13.30 Tokatspor-Pazarspor (Gaziosmanpaşa).
13.30 Giresunspor-Ünyespor (Giresun Atatürk).
13.30 Arsinspor-Erzurumspor (Arsin).
13.30 Yimpaş Yozgatspor-Kırıkkalespor (Şehir).

5. Grup
29 Ekim Pazar:
13.30 Cizrespor-Adana Demirspor (Cizre).
13.30 Siirtspor-Hatayspor (Kurtalan).
13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Şanlıurfaspor (11 Nisan).
13.30 İskenderun Demirçelikspor-GASKİ Spor (5 Temmuz).
13.30 Adıyamanspor-Kahramanmaraşspor (Altınşehir).

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100