Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı...
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig A, Lig B Yükselme Grubu ve Lig B Klasman Grupları'nda haftanın programı şöyle: ~|~


TURKCELL SÜPER LİG

      Bugün:
      19.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak).
      14.00 Bursaspor-Çaykur Rizespor (Bursa Atatürk).
     
     18 Şubat Pazar:
      14.00 Kayserispor-Kayseri Erciyesspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk).
      14.00 Sivasspor-Antalyaspor (4 Eylül).
      14.00 Ankaraspor-Gençlerbirliği (Ankara 19 Mayıs).
      14.00 Vestel Manisaspor-Ankaragücü (Manisa 19 Mayıs).
      16.00 Denizlispor-Trabzonspor (Denizli Atatürk).
      19.00 Fenerbahçe-Sakaryaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu).
     
     TÜRK TELEKOM LİG A
     
     Bugün:
      13.00 Türk Telekomspor-Genlerbirliği OFTAŞ Spor (Türk Telekom).
     
     18 Şubat Pazar:
      13.30 Akçaabat Sebatspor-Uşakspor (Akçaabat Fatih).
      13.30 Elazığspor-Kocaelispor (Elazığ Atatürk).
      13.30 İstanbulspor-Karşıyaka (Bahçelievler İl Özel İdare).
      13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat).
      13.00 Orduspor-Mardinspor (Samsun 19 Mayıs).
      13.30 Diyarbakırspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Diyarbakır Atatürk).
      13.30 Kasımpaşa-Samsunspor (Recep Tayyip Erdoğan).
     
     19 Şubat Pazartesi:
      20.00 Altay-Malatyaspor (Alsancak-Seyircisiz).
     
     LİG B YÜKSELME GRUBU
     
     18 Şubat Pazar:
      13.30 Boluspor-Şanlıurfaspor (Bolu Atatürk).
      13.30 Sarıyer-Kırıkkalespor (Yusuf Ziya Öniş).
      13.30 Adana Demirspor-Arsinspor (5 Ocak).
      13.30 Tarsus İdmanyurdu-Kartalspor (Burhanettin Kocamaz).
      13.30 Küçükköyspor-Alanyaspor (Küçükköy).
     
   
     LİG B
 

     1. KLASMAN GRUBU
     
     18 Şubat Pazar:
      13.30 Eyüpspor-Fatih Karagümrük (Eyüp).
      13.30 Etimesgut Şekerspor-Güngören Belediyespor (OSTİM).
      13.30 Dardanelspor-OYAK Renaul (18 Mart).
      13.30 İnegölspor-Yalovaspor (İnegöl).
     
     2. KLASMAN GRUBU
     
     18 Şubat Pazar:
      13.30 Muğlaspor-Marmaris Belediyespor (Muğla Atatürk).
      13.30 İzmirspor-Nazilli Belediyespor (Alsancak).
      13.30 Mersin İdmanyurdu-Bucaspor (Tevfik Sırrı Gür).
      13.30 Fethiyespor-Turgutluspor (Fethiye).
     
     3. KLASMAN GRUBU
     
     Bugün:
      13.30 İstanbul Maltepespor-Zeytinburnuspor (Maltepe).
     
     18 Şubat Pazar:
      13.30 Gebzespor-Darıca Gençlerbirliği (Gebze).
      13.30 Kardemir Karabükspor-Pendikspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu).
      13.30 Çankırı Belediyespor-Keçiörengücü (Çankırı Atatürk).

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100