Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı...
Futbolda Turkcell Süper Lig ile Türk Telekom Lig A'ya 24. hafta maçlarıyla devam edilirken, Lig B Yükselme Grubu'nda 8., Lig (B) 4. ve 5. klasman gruplarında ise 5. hafta maçları yapılacak. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre bu hafta Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig A ve Lig B'de yapılacak maçların programı şöyle: ~|~

      
     TURKCELL SÜPER LİG      
   
     10 Mart Cumartesi:
      14.00 Gençlerbirliği-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs).
      14.00 Sivasspor-Bursaspor (4 Eylül).
      19.00 Fenerbahçe-Konyaspor (FB Şükrü Saracoğlu).
     
     11 Mart Pazar:
      14.00 Antalyaspor-Ankaraspor (Antalya Atatürk).
      19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Ali Sami Yen).
      14.00 Çaykur Rizespor-Vestel Manisaspor (Rize Atatürk).
      15.00 Ankaragücü-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs).
      14.00 Kayseri Erciyesspor-Denizlispor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk).

     
     TÜRK TELEKOM LİG A
     
     10 Mart Cumartesi:
      13.00 Kasımpaşa-Orduspor (Recep Tayyip Erdoğan).
     
     11 Mart Pazar:
      13.30 Malatyaspor-Akçaabat Sebatspor (Malatya İnönü).
      13.30 Uşakspor-Eskişehirspor (1 Eylül).
      13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-İstanbulspor (Kamil Ocak).
      13.30 Samsunspor-Türk Telekomspor (Samsun 19 Mayıs).
      13.30 Elazığspor-Diyarbakırspor (Elazığ Atatürk).
      13.30 Karşıyaka-Mardinspor (Alsancak).
      13.00 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-İstanbul .Belediyespor (Cebeci İnönü).
     
     12 Mart Pazartesi:
      20.00 Kocaelispor-Altay (İsmetpaşa).
     
     LİG B YÜKSELME GRUBU
     
      11 Mart Pazar:
      13.30 Arsinspor-Kartalspor (Arsin İlçe).
      13.30 Kırıkkalespor-Küçükköyspor (Fikret Karabudak).
      13.30 Şanlıurfaspor-Tarsus İdmanyurdu (11 Nisan).
      13.30 Boluspor-Adana Demirspor (Bolu Atatürk).
      13.30 Sarıyer-Alanyaspor (Yusuf Ziya Öniş).
     
     LİG B 4. KLASMAN GRUBU
     
     11 Mart Pazar:
      13.30 Ünyespor-Erzincanspor (Ünye İlçe).
      13.30 Pazarspor-Tokatspor (Pazar İlçe).
      13.30 Yimpaş Yozgatspor-Yeni Kırşehirspor (Yozgat Şehir).
      13.30 Giresunspor-Erzurumspor (Giresun Atatürk).
     
     LİG B 5. KLASMAN GRUBU

     
     10 Mart Cumartesi:
      13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Hatayspor ( 11 Nisan).
     
     11 Mart Pazar:
      13.30 Adıyaman-İskenderun Demirçelikspor (Adıyaman Atatürk).
      13.30 Siirtspor-Cizrespor (Siirt Atatürk).
      13.30 Kahramanmaraşspor-GASKİ Spor (Hanefi Mahçiçek).

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100