Bu haber kez okundu.

Futbolda haftanın programı...
Futbolda Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig ve TFF 2. Lig'de 5., TFF 3. Lig'de ise 4. hafta maçları yapılacak. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: ~|~

 

Turkcell Süper Lig
Bugün: 
19.15 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş (Atatürk Olimpiyat)
20.00 Gençlerbirliği-Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Kocaelispor-Bursaspor (Kocaeli İsmetpaşa)
21.45 Trabzonspor-Antalyaspor (Hüseyin Avni Aker)

28 Eylül Pazar:
20.00 Kayserispor-Eskişehirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
20.00 Hacettepe-Ankaragücü (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Gaziantepspor-Denizlispor (Kamil Ocak)
21.00 Galatasaray-Konyaspor (Ali Sami Yen)


Bank Asya 1. Lig

Bugün: 
20.00 Diyarbakırspor-Çaykur Rizespor (Diyarbakır Atatürk)
20.00 Kardemir Karabükspor-Orduspor (Necmettin Şeyhoğlu)
20.00 Malatyaspor-Boluspor (Malatya İnönü)

28 Eylül Pazar:

20.00 Adanaspor-Kayseri Erciyesspor (Adana 5 Ocak)
20.00 Sakaryaspor-Kartalspor (Sakarya Atatürk)
20.00 Kasımpaşa-Karşıyaka (Recep Tayyip Erdoğan)
20.00 Samsunspor-Güngören Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
20.00 Altay-Manisaspor (Alsancak)

29 Eylül Pazartesi:
19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Giresunspor (Kamil Ocak)


TFF 2. Lig

1. Grup
-----
Bugün: 
15.00 Gaziosmanpaşaspor-Darıca Gençlerbirliği (Bayrampaşa Çetin Emeç)

28 Eylül Pazar:
15.00 Bozüyükspor-Eyüpspor (Bozüyük İlçe)
15.00 Beylerbeyi-Gebzespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
15.00 Körfez Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Alparslan Türkeş)
15.00 Sarıyer-Pendikspor (Çayırbaşı)

2. Grup
-----
Bugün: 
20.00 Adana Demirspor-Denizli Belediyespor (Adana 5 Ocak)

28 Eylül Pazar:
15.00 Afyonkarahisarspor-Bucaspor (Afyon Atatürk)
15.00 Alanyaspor-Marmaris Belediyesi Gençlikspor (Milli Egemenlik)
15.00 Fethiyespor-Akhisar Belediyesi Gençlikspor (Fethiye İlçe)
15.00 Altınordu-Tarsus İdmanyurdu (Buca İlçe)

3. Grup
-----
28 Eylül Pazar:
15.00 Kırıkkalespor-Türk Telekomspor (Fikret Karabudak)
15.00 Alibeyköyspor-Kırşehirspor (Alibeyköy)
15.00 İstanbulspor-İstanbul Maltepespor (Bahçelievler İl Özel İdare)
15.00 Beykoz 1908-Zeytinburnuspor (Beykoz)
15.00 Mersin İdmanyurdu-Konya Şekerspor (Tevfik Sırrı Gür)

4. Grup
-----
28 Eylül Pazar:
15.00 Arsinspor-Erzurumspor (Arsin İlçe)
15.00 Trabzon Karadenizspor-Çankırı Belediyespor (Yavuz Selim)
15.00 Pazarspor-Tokatspor (Pazar İlçe)
15.00 Çorumspor-Akçaabat Sebatspor (Turhan Kılıççıoğlu)
15.00 Yimpaş Yozgatspor-Ofspor (Yozgat Şehir)


5. Grup
-----
28 Eylül Pazar:
15.00 Şanlıurfa Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor (Şanlıurfa 11 Nisan)
15.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-GASKİ Spor (Seyrantepe DİSKİ)
15.00 Adıyamanspor-Şanlıurfaspor (Adıyaman Atatürk)
20.00 Belediye Vanspor-Malatya Belediyespor (Van Atatürk)
20.00 Elazığspor-Mardinspor (Elazığ Atatürk)


TFF 3. Lig

1. Grup
-----
Bugün:
15.00 Gölcükspor-OYAK Renaultspor (İhsaniye)

28 Eylül Pazar:
15.00 Orhangazi Gençlerbirliği-Yalovaspor (Orhangazi İlçe)
15.00 Yıldırım Bosnaspor-Küçükköyspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)


2. Grup
-----
28 Eylül Pazar:
15.00 Bandırmaspor-Aydınspor (Bandırma 17 Eylül)
15.00 Nazilli Belediyespor-Balıkesirspor (Nazilli İlçe)
15.00 Menemen Belediyespor-Göztepe (Menemen İlçe)


3. Grup
-----
28 Eylül Pazar:
15.00 İnegölspor-Keçiören Belediyesi (İnegöl İlçe)
15.00 Pursaklar-Aksarayspor (Cebeci İnönü)
15.00 Bursa Nilüferspor-Orhangazispor (Veledrom Dış Saha)


4. Grup
-----
Bugün:
15.00 Demir Çelik Divriğispor-Sürmenespor (Divhan Atatürk)

28 Eylül Pazar:
15.00 Kastamonuspor-Gümüşhanespor (Kastamonu Gazi)
15.00 Ünyespor-Ankara Demirspor (Ünye İlçe)
15.00 Erzincanspor-Bulancakspor (Erzincan 13 Şubat)
15.00 Araklıspor-Bafra Belediyespor (Araklı İlçe)


5. Grup
-----
28 Eylül Pazar:
15.00 Batman Petrolspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
15.00 Bağlar Vuralspor-Batman Belediyespor (Vali Ahmet Cemil Serhatlı)
15.00 Ceyhanspor-Belediye Bingölspor (Ceyhan İlçe) 15.00 Kilis Belediyespor-Hatayspor (Kilis Şehir)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100