17 Ekim 2005 Pazartesi 00:00
185 Okunma
Futbolda haftanın tüm sonuçları
Futbolda Turkcell Süper Ligi, İkinci Lig (A) ve (B) Kategorileri ile Üçüncü Lige, bugün yapılan maçlarla devam edildi. Haftanın toplu sonuçları şöyle:
~|~

 TURKCELL SÜPER LİGİ
 
 Denizlispor-Vestel Manisaspor........................( 1 - 1 )
 Çaykur Rizespor-Malatyaspor.........................( 1 - 0 )
 Gençlerbirliği-Sivasspor..................................( 0 - 1 )
 Samsunspor-Trabzonspor..............................( 3 - 1 )
 Kayseri Erciyes-Galatasaray...........................( 1 - 2 )
 Fenerbahçe-Ankaragücü.................................( 2 - 1 )
 Diyarbakır-Gaziantep.......................................( 2 - 1 )
 Diyarbakır-Gaziantep.......................................( 2 - 1 )
 Ankaraspor-Konyaspor...................................( 0 - 0 )
       
 (A) KATEGORİSİ
 
 Mardinspor-Antalyaspor.................................( 0 - 3 )
 Altay-Kocaelispor............................................( 3 - 1 )
 Mersin İdmanyurdu-Karşıyaka.........................( 1 - 1 )
 Orduspor-Türk Telekomspor...........................( 3 - 0 )
 İstanbulspor-Gaziantep B.Bld..........................( 2 - 1 )
 Uşakspor-Bursaspor........................................( 1 - 1 )
 Elazığspor-Yozgatspor.....................................( 2 - 1 )
 Akçaabat Sebat-İstanbul B.Bld.........................( 2 - 1 )
 Çanakkale Dardanel-Sakaryaspor.....................( 0 - 1 )
    
 (B) KATEGORİSİ 3. GRUP
 
 Yeni Kırşehirspor-Bursa Merinosspor................( 1 - 1 )
 Yalovaspor-Tarsus İdmanyurdu..........................( 1 - 3 )
 Eskişehirspor-Darıca Gençlerbirliği....................( 2 - 1 )
 Aksarayspor-Kırıkkalespor.................................( 1 - 2 )
 OYAK Renault-İnegölspor....................................( 1 - 2 )
 
 4. GRUP
 
 Çankırı Belediyespor-Ankara Demir....................( 1 - 0 )
 Pazarspor-Boluspor............................................( 1 - 0 )
 Ünyespor-Giresunspor.......................................( 1 - 0 )
 Gençlerbirliği ASAŞ-Zonguldak...........................( 2 - 1 )
 Karabükspor-Erzurumspor..................................( 1 - 1 ) 
 
 5. GRUP
 
 Hatayspor-Şanlıurfa Belediyespor........................( 2 - 1 )
 Batman Petrolspor-Adıyamanspor........................( 0 - 0 )
 Siirtspor-Osmaniyespor.........................................( 2 - 1 )
 Cizrespor-İskenderun Demirçelikspor....................( 1 - 2 )
 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor........................( 0 - 0 )
    
 ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP

 
 Karamanspor-Nusaybin Demirspor........................( 3 - 1 )
 Bitlis Özgüzeldere-Diyarbakır B.Bld.DİSKİ.............( 0 - 0 )
 Erzincanspor-Şırnakspor.......................................( 1 - 0 )
 Ceyhanspor-Kilis Belediyespor..............................( 1 - 2 )
 Karsspor-Batman Belediyespor.............................( 0 - 0 )
 Diyarbakır Kayapınar Bld-Mersin B.Bld..................( 2 - 3 )
 Nevşehirspor-GASKİ Spor......................................( 1 - 1 )
 Iğdırspor-Antakyaspor...........................................( 1 - 2 )
 
 2. GRUP
 
 Bulancakspor-Arsinspor.........................................( 0 - 1 )
 Artvin Hopaspor-Etimesgut Şekerspor....................( 1 - 1 )
 Araklıspor-Tokatspor...............................................( 1 - 4 )
 A.B.Kızılcahamam Bld-Trabzon Değirmendere.........( 0 - 0 )
 BUGSAŞ Spor-Ankara Tarım Kredispor....................( 1 - 0 )
 Ofspor-Çorumspor...................................................( 3 - 0 )
 Gümüşhanespor-D.Ç.Divriğispor.............................( 3 - 1 )
 Samsun Gazi Belediyespor-Çubuk...........................( 1 - 0 )
 
 3. GRUP
 
 Keçiörengücü-Yeni Ereğlispor................................( 2 - 1 )
 Ispartaspor-Sidespor..............................................( 1 - 1 )
 Aliağa Belediyespor-Yeni Burdurspor.....................( 0 - 0 )
 Bursa Nilüfer Belediyespor-Kütahyaspor................( 2 - 1 )
 Konya Şekerspor-Altınordu.....................................( 2 - 2 )
 Akseki Aromaspor-Fethiyespor...............................( 0 - 1 )
 Göztepe-Afyonkarahisarspor..................................( 2 - 1 )
 Denizli Belediye-Akhisar Belediye...........................( 2 - 3 )
 
 4. GRUP

 
 Küçükçekmecespor-Zeytinburnuspor.......................( 2 - 0 )
 Orhangazispor-Gaziosmanpaşaspor........................( 1 - 2 )
 Çorluspor-Gölcükspor.............................................( 3 - 2 )
 Kastamonuspor-Beykoz 1908...................................( 0 - 1 )
 Mecidiyeköyspor-ESKİ Spor......................................( 0 - 1 )
 Alibeyköyspor-Mustafakemalpaşaspor......................( 2 - 0 )
 Gebzespor-Bilecikspor..............................................( 3 - 2 )
 Beylerbeyi-Bakırköyspor..........................................( 1 - 5 )

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100