Bu haber kez okundu.

Futbolda toplu sonuçlar...
Turkcell Süper Ligi, İkinci Lig (A) ve (B) Kategorisi ile Üçüncü Lig'e çeşitli kentlerdeki maçlarla devam edildi. Haftanın toplu sonuçları şöyle... ~|~

TURKCELL SÜPER LİGİ
Çaykur Rizespor-Vestel Manisaspor...................( 4 - 1 )
Kayserispor-Ankaragücü.................................( 1 - 2 )
Samsunspor-Konyaspor..................................( 1 - 1 )
Denizlispor-Kayseri Erciyesspor........................( 1 - 1 )
Gençlerbirliği-Trabzonspor...............................( 1 - 0 )

Fenerbahçe-Sivasspor...................................( 3 - 0 )

İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ 
Türk Telekomspor-Akçaabat Sebatspor................( 0 - 1 )
Uşakspor-Dardanelspor........................................( 2 - 0 )
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Mardinspor........( 3 - 0 )
İstanbulspor-Orduspor..........................................( 0 - 1 )
Karşıyaka-İstanbul Büyükşehir Belediyesi..............( 0 - 0 )
Kocaelispor-Mersin İdmanyurdu.............................( 0 - 0 )
Antalyaspor-Yozgatspor.........................................( 2 - 1 )
Bugün:  Bursaspor-Altay

İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
YÜKSELME GRUBU
 
Siirtspor-Kartalspor..............................................( 0 - 0 )
İnegölspor-Bucaspor............................................( 3 - 2 )
Alanyaspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor......................( 1 - 3 )
Eskişehirspor-Kahramanmaraşspor.......................( 3 - 1 )
Kasımpaşaspor-Ünyespor.....................................( 1 - 0 ) 

1. KLASMAN GRUBU 
Küçükköyspor-Pendikspor.....................................( 0 - 1 )
Güngören Belediyespor-İstanbul Maltepespor......( 0 - 1 )
Sarıyer-Anadolu Üsküdar 1908 Spor.....................( 0 - 3 )
Yıldırım Bosna-F. Karagümrük...............................( 2 - 1 )

2. KLASMAN GRUBU 
Adana Demirspor-Nazilli Belediyespor..................( 0 - 0 )
Marmaris Belediyespor-Turgutluspor....................( 2 - 1 ) 

3. KLASMAN GRUBU 
Kırıkkalespor-Aksarayspor...................................( 2 - 1 )
Darıca Gençlerbirliği-Oyak Renault........................( 2 - 2 )
Tarsus İdmanyurdu-Yeni Kırşehirspor...................( 3 - 3 )
Bursa Merinosspor-Yalovaspor..............................( 0 - 2

4. KLASMAN GRUBU 
Erzurumspor-Boluspor..........................................( 2 - 2 )
Giresunspor-Kardemir Karabükspor......................( 0 - 2 )
Çankırı Belediyespor-Ankara Demirspor.................( 2 - 1 )
Zonguldakspor-Pazarspor......................................( 0 - 0 ) 

5. KLASMAN GRUBU
İskenderun Demirçelikspor-Hatayspor.....................( 2 - 3 )
Osmaniyespor-Şanlıurfaspor....................................( 1 - 0 )
Şanlıurfa Belediyespor-Batman Petrolspor..............( 4 - 0 )
Adıyamanspor-Cizrespor..........................................( 0 - 0 ) 

ÜÇÜNCÜ LİG
1. GRUP 
Karsspor-Karamanspor.........................................( 1 - 0 )
Ceyhanspor-Bitlis Özgüzelderespor......................( 2 - 1 )
Kilis Belediyespor-Erzincanspor.............................( 0 - 1 )
Batman Belediyespor-GASKİ Spor.........................( 0 - 1 )
Mersin Büyükşehir Belediyesi-Şırnakspor...............( 5 - 2 )
Diyarbakır Kayapınar Belediyesi-Iğdırspor..............( 1 - 0 )
Nusaybin Demirspor-Nevşehirspor.........................( 4 - 3 ) 

2. GRUP 
AB Kızılcahamam Belediyespor-Bulancakspor........( 2 - 1 )
Gümüşhanespor-Artvin Hopaspor........................( 4 - 0 )
Demirçelik Divriğispor-Araklıspor..........................( 3 - 1 )
Değirmenderespor-Çubukspor............................( 2 - 1 )
Ankara Tarım Kredispor-Tokatspor......................( 3 - 2 )
Çorumspor-Etimesgut Şekerspor.........................( 1 - 2 )
BUGSAŞ Spor-Ofspor............................................( 1 - 1 )
Arsinspor-Gazi Belediyespor................................( 5 - 1 ) 

3. GRUP 
Nilüfer Belediyespor-Göztepe...............................( 3 - 0 )
Aliağa Belediyespor-Keçiörengücü........................( 1 - 1 )
Yeni Burdurspor-Ispartaspor.................................( 1 - 0 )
Kütahyaspor-Fethiyespor......................................( 1 - 0 )
Altınordu-Sidespor.................................................( 2 - 2 )
Akhisar Belediye Gençlikspor-Yeni Ereğlispor..........( 2 - 1 )
Konya Şekerspor-Denizli Belediyespor..................( 0 - 3 )
Afyonkarahisarspor-Akseki Aromaspor...................( 6 - 0 ) 

4. GRUP 
Kastamonuspor-Orhangazispor...........................( 0 - 2 )
Beykoz 1908-Çorluspor.......................................( 4 - 0 )
Mustafakemalpaşaspor-Gölcükspor.....................( 1 - 0 )
Bakırköyspor-Gaziosmanpaşa.............................( 0 - 3 )
Alibeyköy-Beylerbeyi............................................( 5 - 0 )
Mecidiyeköy-Küçükçekmece.................................( 0 - 1 )
    Zeytinburnuspor-Gebzespor............................( 2 - 2 )

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100