Bu haber kez okundu.

Futbolda toplu sonuçlar...
Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig A, Lig B ve Üçüncü Lig'e yapılan maçlarla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle: ~|~


Turkcell Süper Lig 
Gaziantepspor-Gençlerbirliği...........................( 2 - 0 )
Ankaraspor-Antalyaspor.................................( 1 - 1 )
Vestel Manisaspor-Çaykur Rizespor......................( 2 - 0 )
Kayserispor-Sakaryaspor................................( 2 - 0 )
Bursaspor-Sivasspor....................................( 1 - 3 )
Denizlispor-Kayseri Erciyesspor........................( 2 - 1 )
Beşiktaş-Ankaragücü.......................( 2 - 1 )
Trabzonspor-Galatasaray.......................( 3 - 1 )
Konyaspor-Fenerbahçe.......................( 0 - 1 )

TÜRK TELEKOM LİG A 
Uşakspor-Mardinspor....................................( 0 - 1 )
Gençlerbirliği OFTAŞ-Akçaabat Sebat...........( 5 - 1 )
Elazığspor-Kasımpaşa...................................( 1 - 2 )
Kocaelispor-Diyarbakırspor.............................( 3 - 3 )
Eskişehirspor-Orduspor..........................( 1 - 1 )
Gaziantep B.Belediye-Türk Telekom.....( 1 - 1 ) 
Malatyaspor-İstanbulspor............................( 0 - 0 )
Karşıyaka-İstanbul Büyükşehir Belediyesi............( 1 - 2 )
Bugün:
20.00 Samsunspor-Altay (Samsun 19 Mayıs).

LİG B
1. GRUP 
Yalovaspor-Etimesgut Şekerspor.........................( 4 - 0 )
Dardanelspor-Oyak Renault..............................( 1 - 0 )
Güngören Belediyespor-Eyüpspor.........................( 1 - 2 )
Fatih Karagümrük-Küçükköyspor..........................( 2 - 2 )
Sarıyer-İnegölspor.....................................( 2 - 0 ) 

2. GRUP 
Muğlaspor-Tarsus İdmanyurdu............................( 1 - 2 )
Bucaspor-Alanyaspor....................................( 1 - 2 )
Turgutluspor-Fethiyespor...............................( 1 - 3 )
Nazilli Belediyespor-İzmirspor.........................( 3 - 0 )
Mersin İdmanyurdu-Marmaris Belediyespor................( 0 - 1 ) 

3. GRUP 
Darıca Gençlerbirliği-Zeytinburnuspor..................( 1 - 3 )
Kartalspor-Boluspor....................................( 3 - 0 )
Çankırı Belediyespor-Pendikspor........................( 0 - 0 )
Keçiörengücü-Gebzespor.................................( 1 - 2 )
İstanbul Maltepe-K.Karabükspor............( 4 - 3 )

4. GRUP 
Ünyespor-Pazarspor.....................................( 3 - 0 )
Kırıkkalespor-Yeni Kırşehirspor........................( 1 - 1 )
Arsinspor-Tokatspor....................................( 2 - 3 )
Yimpaş Yozgatspor-Giresunspor..........................( 1 - 4 )
Erzurumspor-Erzincanspor............................( 0 - 0 ) 

5. GRUP 
Şanlıurfaspor-Hatayspor................................( 3 - 0 )
GASKİ Spor-Adana Demirspor.............................( 2 - 2 )
Kahramanmaraşspor-Cizrespor............................( 1 - 0 )
İskenderun Demirçelikspor-Siirtspor....................( 1 - 0 )
Adıyamanspor-Şanlıurfa Belediyespor....................( 0 - 0 ) 

ÜÇÜNCÜ LİG
1. GRUP
Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Antakyaspor..........( 3 - 1 )
Yeni Ereğlispor-Nusaybin Demirspor.....................( 0 - 0 )
Karamanspor-Osmaniyespor...............................( 0 - 1 )
Mersin B.Bld.-D.Bakır B.Bld. DİSKİ......( 0 - 2 )
Belediye Vanspor-Aksarayspor....................( 3 - 2 )
Ceyhanspor-Kilis Belediyespor...................( 1 - 0 )
Adanaspor-Şırnakspor................................( 1 - 1 )  

2. GRUP
Artvin Hopaspor-Sürmenespor............................( 2 - 0 )
Araklıspor-Çorumspor...................................( 1 - 0 )
Bulancakspor-Demirçelik Divriğispor....................( 1 - 1 )
BUGSAŞ Spor-Gazi Belediyespor..........................( 1 - 0 )
Karsspor-Ankara Demirspor.......................( 2 - 1 )
Ankara Tarım Kredispor-Gümüşhanespor............( 1 - 3 )
Iğdırspor-Bağlum Belediyespor........................(Ertelendi)

3. GRUP 
Aliağa Belediyespor-Sidespor...........................( 2 - 0 )
Bozüyükspor-Afyonkarahisarspor.........................( 4 - 1 )
Yeni Burdurspor-Göztepe................................( 1 - 1 ) 
Altınordu-Kütahyaspor............................( 1 - 1 )
Nilüfer Belediyesi-Bursa Merinos.........( 0 - 1 )
Ispartaspor-Aydınspor...........................( 1 - 1 )
Denizli Belediyespor-Mustafakemalpaşaspor.......( 2 - 1 )

4. GRUP 
Gölcükspor-Beykoz 1908.................................( 2 - 0 )
Kastamonuspor-Küçükçekmecespor.........................( 2 - 1 )
Orhangazi Gençlerbirliği-Anadolu Üsküdar 1908 Spor.....( 0 - 0 )
Gaziosmanpaşa-Bilecikspor.......................( 1 - 0 )
Alibeyköy-Zonguldakspor.........................( 1 - 0 )
Bakırköyspor-Yıldırım Bosnaspor........................( 1 - 0 )
Beylerbeyi-Orhangazispor...............................( 0 - 3 )

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100