Bu haber kez okundu.

Futbolda toplu sonuçlar...
Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig A, Lig B ve Üçüncü Lig'e dün yapılan maçlarla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle: ~|~


TURKCELL SÜPER LİG 
Konyaspor-Ankaraspor..................................( 2 - 2 )
Kayserispor-Bursaspor..................................( 2 - 0 )
Ankaragücü-Kayseri Erciyesspor....................( 4 - 1 )
Denizlispor-Antalyaspor.................................( 1 - 1 ) 
Beşiktaş-Sakaryaspor....................................( 0 - 0 )
Vestel Manisaspor-Fenerbahçe........................( 2 - 3 )

TÜRK TELEKOM LİG A 
Eskişehirspor-Gaziantep B.Belediyesi.............( 1 - 2 )
Orduspor-Altay.............................................( 1 - 0 )
Türk Telekomspor-Diyarbakırspor..................( 2 - 2 )
Karşıyaka-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor..............( 0 - 1 )
Mardinspor-Samsunspor................................( 0 - 0 ) 

LİG B
1. GRUP
Küçükköyspor-Etimesgut Şekerspor..............( 1 - 1 )
İnegölspor-Yalovaspor..................................( 2 - 1 )
Fatih Karagümrük-Dardanelspor....................( 1 - 0 )
Sarıyer-Güngören Belediyespor.....................( 0 - 2 ) 

2. GRUP 
Fethiyespor-Alanyaspor..................................( 1 - 2 )
Marmaris Belediyespor-Muğlaspor..................( 3 - 3 )
Nazilli Belediyespor-Bucaspor..........................( 0 - 2 )
Mersin İdmanyurdu-Turgutluspor.....................( 2 - 1 ) 

3. GRUP 
Kardemir Karabükspor-Boluspor........................( 2 - 0 )
Pendikspor-Zeytinburnuspor.............................( 1 - 1 )
Gebzespor-Darıca Gençlerbirliği........................( 0 - 0 )
Çankırı Belediyespor-Kartalspor........................( 1 - 1 )
Keçiörengücü-Maltepespor...............................( 1 - 2 )

4. GRUP
Yeni Kırşehirspor-Erzincanspor.........................( 2 - 1 )
Tokatspor-Pazarspor.......................................( 1 - 1 )
Giresunspor-Ünyespor.....................................( 5 - 1 )
Arsinspor-Erzurumspor....................................( 2 - 0 )
Yimpaş Yozgatspor-Kırıkkalespor......................( 4 - 0 ) 

5. GRUP
Cizrespor-Adana Demirspor..............................( 0 - 0 )
Siirtspor-Hatayspor..........................................( 0 - 0 )
Şanlıurfa Belediyespor-Şanlıurfaspor................( 1 - 3 )
İskenderun Demirçelikspor-GASKİ Spor.............( 2 - 1 )
Adıyamanspor-Kahramanmaraşspor.................( 2 - 0 ) 

ÜÇÜNCÜ LİG
1. GRUP 
Kilis Belediyespor-Karamanspor.........................( 0 - 0 )
Aksarayspor-Yeni Ereğlispor..............................( 3 - 3 )
Belediye Vanspor-Mersin B.Belediyesi................( 2 - 2 )
Ceyhanspor-Batman Belediyespor.....................( 1 - 3 )
Diyarbakır B.Bel. DİSKİ-Nusaybin Demirspor......( 5 - 1 )
Batman Petrolspor-Osmaniyespor.....................( 0 - 0 )
Antakyaspor-Adanaspor.....................................( 0 - 3 ) 

2. GRUP 
Ankara Demirspor-Ankara Tarım Kredispor.........( 1 - 0 )
Bağlum Belediyespor-Bulancakspor....................( 2 - 6 )
Iğdırspor-Araklıspor............................................( 1 - 2 )
Karsspor-Değirmenderespor..............................( 1 - 2 )
Çorumspor-Demirçelik Divriğispor.......................( 0 - 0 )
Ofspor-Gümüşhanespor.....................................( 4 - 3 )
Sürmenespor-BUGSAŞ Spor................................( 2 - 0 )
Gazi Belediyespor-Artvin Hopaspor......................( 1 - 0 ) 

3. GRUP
Sidespor-Balıkesirspor..........................................( 1 - 2 )
Aliağa Belediyespor-Yeni Burdurspor....................( 1 - 1 )
Bozüyükspor-Nilüfer Belediyespor........................( 2 - 0 )
Bursa Merinosspor-Aydınspor...............................( 1 - 1 )
Kütahyaspor-Denizli Belediyespor........................( 0 - 0 )
Mustafakemalpaşaspor-Altınordu.........................( 0 - 0 ) 

4. GRUP
Kastamonuspor-Bakırköyspor................................( 2 - 1 )
Küçükçekmecespor-Tepecik Belediyespor..............( 1 - 2 )
Beykoz 1908-Gaziosmanpaşa................................( 1 - 2 )
Gölcükspor-Beylerbeyi............................................( 1 - 0 )
Orhangazispor-Bilecikspor......................................( 1 - 0 )
Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Alibeyköy....................( 1 - 4 )
Zonguldakspor-Orhangazi Gençlerbirliği..................( 3 - 1 )

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100