31 Ekim 2005 Pazartesi 00:00
209 Okunma
Futbolda tüm liglerde toplu sonuçlar
Türkiye Futbol liglerinde bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar  şöyle... ~|~ SÜPER LİG
Gençlerbirliği-Galatasaray............ 2-1
Samsunspor-K.Erciyesspor........... 1-1
Diyarbakır-V.Manisa..................... 0-2
Kayserispor-Konyaspor................ 1-0
Çaykur Rize-Sivasspor.................. 1-0

2. LİG (A) KAT.
Akçaabat Sebat-Antalya............... 0-5
Ç.Dardanel-Kocaelispor............... 2-0
Mardin-Türk Telekom.................. 0-0
Orduspor-Gaziantep Bld.............. 1-1
Altay-Uşakspor.............................. 0-2
İstanbulspor-Bursaspor................ 1-2
Yozgatspor-İstanbul Bld............... 0-2
Elazığspor-Karşıyaka.................... 3-2
M.dmanyurdu-Sakarya................ 0-2

2. LİG (B) KAT.

1. Grup:

Güngören Bld-Pendik.................... 2-1
Küçükköy-Karagümrük................ 1-0
Kasımpaşa-Yıldırım Bosna........... 3-1
İstanbul Maltepe-Kartal................ 0-2
Eyüp-Anadolu Üsküdar............... 2-0

2. Grup:
Nazilli Belediye-Buca.................... 0-1
Marmaris Bld-Turgutlu................ 1-3
Alanya-Aydın................................. 1-0 

3. Grup:
Yeni Kırşehir-Yalova..................... 1-0
Bursa Merinos-Eskişehir............... 1-2
T.dmanyurdu-Aksaray................. 2-1
Darıca-OYAK Renault.................. 2-3
İnegöl-Kırıkkale............................. 3-1

4. Grup:
Çankırı Bld-Pazar.......................... 2-0
Ank.Demir-K.Karabük................. 1-0
Bolu-Ünye....................................... 1-1
Erzurum-G.Birliği ASAŞ ............ 0-6
Zonguldak-Giresun...................... 2-1 

5. Grup:
Hatay-Batman Petrol................... 2-1
Şanlıurfa Belediye-Siirt............... 1-2
Adıyaman-Cizre.......................... 0-2
Osmaniye-Şanlıurfa..................... 1-3
K.Maraş-İs.Demirçelik................ 2-0

3. LİG

1. Grup:
Karaman-Mersin Bld.................... 1-1
Bitlis Öz.D.?Antakya................... 1-4
Erzincan-N.Demir........................ 2-0
GASKİ-DİSKİ ...................... ........ 4-0
Kars-Ceyhan................................. 2-0
Iğdır-Batman Bld......................... 2-2
Nevşehir-Şırnak........................... 0-0

2. Grup:
Bulancak-Ank.T.Kredi................. 2-0
Artvin Hopa-Çorum........... ........ 1-2
Araklı-Arsin......................... ........ 2-0
Çubuk-Etimesgut Şeker.............. 1-0
K.Hamam-Gümüşhane............... 4-0
BUGSAŞ -D.Ç.Divriği......... ........ 3-4
Of-Değirmendere......................... 2-1

3. Grup:
K.Örengücü-Akhisar Belediye..... 1-1
Isparta-Afyonkarahisar............... 1-0
Fethiye-Yeni Ereğli....................... 3-1
Nilüfer Belediyesi-Aliağa Bld..... 2-1
Konya Şeker-Yeni Burdur............ 0-3
Akseki Aroma-Side...................... 2-2

4. Grup:
Küçükçekmece-M.K.Paşa............. 2-1
Orhangazi-Bakırköy..................... 3-2
Çorlu-Zeytinburnu....................... 3-2
Bilecik-Gaziosmanpaşa................ 3-2
Alibeyköy-Beykoz 1908................ 0-0
Beylerbeyi-ESKİ ............................ 2-1
Gebze-Gölcük............................... 1-1
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100