Bu haber kez okundu.

Futbolda tüm sonuçlar...
Türkiye Liglerinde bu hafta oynanan maçların sonuçları şöyle... ~|~



TÜRKCELL SÜPER LİGİ
Vestel Manisaspor-Denizlispor:    4-2
Kayserispor-Beşiktaş:                  0-1
Malatyaspor-Çaykur Rizespor:     1-0
Gaziantepspor-Diyarbakırspor:    2-0
Sivasspor-Gençlerbirliği:               2-1
Konyaspor-Ankaraspor:               0-0
Ankaragücü-Fenerbahçe:             1-4
Trabzonspor-Samsunspor:           2-1
Galatasaray-K.Erciyesspor:          4-2                      (SÜPER LİG'DE GÖRÜNÜM)

İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
İstanbulspor-Uşakspor.......................................( 6 - 1 )
Dardanelspor-Türk Telekomspor.........................( 2 - 0 )
Mardinspor-Sakaryaspor..................................(Ertelendi)
Elazığspor-İstanbul Büyükşehir Belediyesi..........( 0 - 2 )
Orduspor-Kocaelispor.........................................( 1 - 3 )
Akçaabat Sebatspor-Karşıyaka...........................( 1 - 1 )
Mersin İdmanyurdu-Antalyaspor.........................( 2 - 4 )
Yozgatspor-Bursaspor........................................( 0 - 3 )
                                                                                       
                                                                                  (İKİNCİ LİG'DE GÖRÜNÜM)
 
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ

YÜKSELME GRUBU
Bucaspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor......................( 3 - 3 )
Kartalspor-Kasımpaşa.........................................( 1 - 1 )
Kahramanmaraşspor-Alanyaspor........................( 0 - 2 )
Eskişehirspor-İnegölspor....................................( 2 - 1 )
Ünyespor-Siirtspor..............................................( 1 - 1 )
                  (Maçlar hafta içinde oynandı)

1. KLASMAN GRUBU
Karagümrük-Pendikspor......................................( 0 - 1 )
A.Üsküdar 1908-Eyüp..........................................( 0 - 1 )
İst. Maltepe-Küçükköy..........................................( 1 - 2 )
Güngören Bld.-Y.Bosna.........................................( 1 - 0 )
Anadolu Üsküdar-Sarıyer......................................( 0 - 1 )
              (Maçlar hafta içinde oynandı)
A.Üsküdar-Sarıyer.................................................( 0 - 1 )
              (Erteleme maçı; dün oynandı)

2. KLASMAN GRUBU
Marmaris Bld.-Adana Demir..................................( 1 - 2 )
Turgutluspor-Muğlaspor.......................................( 2 - 1 )
Aydınspor-İzmirspor.............................................( 2 - 3 )

3. KLASMAN GRUBU
Bursa Merinosspor-Kırıkkalespor..........................( 0 - 1 )
Yalovaspor-OYAK Renault.....................................( 2 - 3 )
Yeni Kırşehirspor-Aksarayspor..............................( 1 - 1 )
Tarsus İdmanyurdu-Darıca Gençlerbirliği...............( 1 - 2 )
(Maçlar hafta içinde oynandı)

4. KLASMAN GRUBU
Çankırı Bld-Erzurum...............................................( 3 - 1 )
Ankara Demir-K.Karabük.......................................( 1 - 2 )
Pazarspor-Boluspor...............................................( 3 - 2 )
Zonguldak-Giresun.................................................( 1 - 1 )
(Maçlar hafta içinde oynandı)
 
5. KLASMAN GRUBU
Şanlıurfa Bld.-İsk.Demirçelik...................................( 2 - 2 )
Batman Petrol-Şanlıurfa.........................................( 1 - 2 )
Cizrespor-Hatayspor..............................................( 2 - 2 )
Adıyaman-Osmaniye...............................................( 3 - 2 )

ÜÇÜNCÜ LİG
1. GRUP
Şırnak-D.Bakır B.Bld. DİSKİ.......................................( 1 - 0 )
Erzincanspor-Antakyaspor.......................................( 1 - 0 )
B.Özgüzeldere-Mersin B.Bld.....................................( 1 - 0 )
Karamanspor-Batman Bld........................................( 0 - 0 )
Iğdırspor-Kilis Bld.....................................................( 5 - 2 )
D.Kayapınar Bld-Ceyhan..........................................( 1 - 0 )
Nevşehirspor-Karsspor............................................( 2 - 1 )
GASKİ-Nusaybin Demir..............................................( 6 - 0 )

2. GRUP
Tokat-Etimesgut Şeker.............................................( 0 - 1 )
Çubukspor-Arsinspor................................................( 0 - 1 )
Araklıspor-Çorumspor...............................................( 3 - 0 )
Artvin Hopa-A.Tarım Kredi.........................................( 4 - 0 )
Bulancak-T.Değirmendere.........................................( 1 - 0 )
Ofspor-Demirçelik Divriği...........................................( 2 - 0 )
S.Gazi Bld-AB Kızılcahamam......................................( 3 - 1 )
BUGSAŞ-Gümüşhane................................................( 2 - 0 ) 

                                                                                (ÜÇÜNCÜ LİG'DE GÖRÜNÜM)

3. GRUP

Fethiye-Afyonkarahisar..............................................( 3 - 2 )
Isparta-Akhisar Bld Gençlik........................................( 0 - 0 )
Keçiörengücü-Altınordu..............................................( 3 - 2 )
Konya Şeker-Aliağa Bld..............................................( 2 - 1 )
Akseki Aroma-Nilüfer Bld.............................................( 1 - 0 )
Sidespor-Yeni Ereğlispor............................................( 1 - 2 )
Göztepe-Kütahyaspor...............................................( 1 - 1 ) 
Denizli Bld-Yeni Burdur...............................................( 3 - 1 )

4. GRUP
Gölcük-Gaziosmanpaşa..............................................( 1 - 1 )
Bilecikspor-Zeytinburnu..............................................( 0 - 3 )
Çorluspor-Bakırköyspor..............................................( 0 - 0 )
Orhangazi-Mustafakemalpaşa....................................( 0 - 0 )
Küçükçekmece-ESKİ....................................................( 1 - 0 )
Alibeyköy-Kastamonu..................................................( 2 - 0 )
Gebzespor-Mecidiyeköy...............................................( 6 - 0 )
Beylerbeyi-Beykoz 1908..............................................( 0 - 0 )

Anahtar Kelimeler:
futbolda tüm sonuçlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100