Bu haber kez okundu.

Futbolda ve basketbolda günün programı...

Futbolda ve basketbolda heyecan bugün oynanacak maçlarla devam edecek. Günün programı şöyle:

~|~ FUTBOL
Süper Lig
14.00 Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)
14.00 K.Erciyes-Diyarbakırspor (Bş.Bld.Atatürk)
14.00 Gaziantep-Kayserispor (Kamil Ocak)
14.00 Ankaragücü-Samsunspor (Ankara 19 Mayıs; )
19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Ali Sami Yen; Serdar Tatlı)

2. LİG (A) KAT.

13.30 Karşıyaka-Antalyaspor 
13.30 İst.Bş.Bld.-Sakaryaspor 
13.30 Ç.Dardanelspor-Altay
13.30 Mardinspor-İstanbulspor
13.30 Orduspor-Bursaspor
13.30 Yozgatspor-T.Telekomspor
13.30 Elazığspor-Kocaelispor
13.30 A.Sebatspor-G.Antep Bld.
13.30 M.İdmanyurdu-Uşakspor

2. LİG (B) KAT.

1. Grup:
13.30 Eyüpspor-Kartalspor  13.30 Güngören Bld.-Kasımpaşa
13.30 Sarıyer-Küçükköyspor
13.30 Pendikspor-F.Karagümrük
13.30 A.Üsküdar-Y.Bosnaspor

3. Grup:

13.30 Eskişehir-Aksarayspor
13.30 Yalovaspor-O.Renaultspor
13.30 Y.Kırşehir-Kırıkkalespor
13.30 B.Merinosspor-Darıca G.B.
13.30 İnegölspor-T.İdmanyurdu

4. Grup:

13.30 K.Karabükspor-Ünyespor
13.30 Pazarspor-G.B. ASAŞ
13.30 Çankırı Bld.-Giresunspor
13.30 Ank.Demir-Erzurumspor
13.30 Zonguldakspor-Boluspor

5. Grup:

13.30 Siirtspor-Cizrespor
13.30 B.Petrolspor-Şanlıurfaspor
13.30 Hatayspor-İskenderun
13.30 Ş.Urfa Bld.-Osmaniyespor
13.30 K.Maraşspor-Adıyaman

BASKETBOL

Birinci Erkekler Ligi
16:00 Beşiktaş-Ülkerspor
16:00 Darüşşafaka-Efes Pilsen
17:00 Banvit-Galatasaray

Birinci Bayanlar Ligi

13:30 Beşiktaş-Istanbul Uni.
15:30 Burhaniye-Ceyhan Bld.
16:00  B.Yildirim-Fenerbahçe
16:00  Mersin Bld.-TED Kayseri
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100