Bu haber kez okundu.

İkinci ve Üçüncü Lig'de toplu sonuçlar...
İkinci Lig (A) ve (B) Kategorisi ile Üçüncü Lig'e yapılan maçlarla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle... ~|~
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ   
    Mersin İdmanyurdu-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi.....( 3 - 2 )
    Akçaabat Sebatspor-Kocaelispor........................( 0 - 0 )
    İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Antalyaspor............( 1 - 1 )
    Orduspor-Altay........................................( 1 - 1 )
    Dardanelspor-İstanbulspor.............................( 0 - 5 )
    Mardinspor-Uşakspor...................................( 2 - 0 )
    Elazığspor-Türk Telekomspor...........................( 3 - 1 )
   
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
    1. KLASMAN GRUBU    
    Eyüpspor-Küçükköyspor.................................( 2 - 0 )
    Pendikspor-Yıldırım Bosnaspor.........................( 2 - 1 )
    Fatih Karagümrük-Sarıyer..............................( 0 - 0 )
    Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Güngören Belediyespor.......( 0 - 3 )
    
    2. KLASMAN GRUBU    
    Turgutluspor-İzmirspor................................( 2 - 6 )
    Muğlaspor-Adana Demirspor.............................( 3 - 1 )
    Nazilli Belediyespor-Aydınspor........................( 3 - 0 )
    
    5. KLASMAN GRUBU

    Cizrespor-Şanlıurfa Belediyespor......................( 2 - 1 )
    Batman Petrolspor-Osmaniyespor........................( 0 - 0 )
    Şanlıurfaspor-İskenderun Demirçelikspor...............( 4 - 0 )
    Hatayspor-Adıyamanspor................................( 1 - 2 )
    
    ÜÇÜNCÜ LİG
    1. GRUP    
    Diyarbakır B.Şehir Bel. DİSKİ Spor-Mersin B.Şehir Bel.( 1 - 1 )
    Şırnakspor-Batmanspor.................................( 0 - 1 )
    Erzincanspor-Ceyhanspor...............................( 5 - 1 )
    Bitlis Özgüzelderespor-Karsspor.......................( 2 - 1 )
    Karamanspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyesi...........( 0 - 2 )
    Nevşehirspor-Iğdırspor................................( 3 - 0 )
    
    2. GRUP    
    Arsinspor-Çorumspor...................................( 1 - 0 )
    Etimesgut Şekerspor-Ankara Tarım Kredi................( 1 - 1 )
    Tokatspor-Değirmenderespor............................( 0 - 0 )
    Araklıspor-Gümüşhanespor..............................( 0 - 0 )
    Artvin Hopaspor-AB Kızılcahamam Belediyespor..........( 1 - 0 )
    Bulancakspor-BUGSAŞ Spor..............................( 1 - 2 )
    Gazi Belediyespor-Ofspor..............................( 1 - 0 )
    
    3. GRUP    
    Afyonkarahisarspor-Akhisar Belediye Gençlikspor.......( 1 - 2 )
    Yeni Ereğlispor-Altınordu.............................( 1 - 0 )
    Sidespor-Kütahyaspor..................................( 1 - 1 )
    Fethiyespor-Yeni Burdurspor...........................( 3 - 0 )
    Ispartaspor-Aliağa Belediyespor.......................( 1 - 0 )
    Keçiörengücü-Nilüfer Belediyesi.......................( 1 - 0 )
    Göztepe-Konya Şekerspor...............................( 2 - 3 )
    Akseki Aromaspor-Denizli Belediyespor.................( 1 - 3 )
    
    4. GRUP    
    Zeytinburnuspor-Bakırköyspor..........................( 4 - 0 )
    Gaziosmanpaşa-Mustafakemalpaşaspor....................( 1 - 1 )
    Gölcükspor-ESKİ Spor..................................( 0 - 0 )
    Bilecikspor-Beykoz 1908...............................( 2 - 2 )
    Çorluspor-Kastamonuspor...............................( 0 - 1 )
    Orhangazispor-Mecidiyeköy.............................( 4 - 2 )
    Gebzespor-Beylerbeyi..................................( 4 - 2 )
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100