Bu haber kez okundu.

İşte haftanın sonuçları...

Türkiye Süper Ligi, İkinci Lig A ve B Kategorileri ile Üçüncü Lig'de haftanın maçları dün tamamlandıb Haftasonu oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle...

~|~



TURKCELL SÜPER LİGİ
Denizlispor-Malatyaspor..................................( 1 - 0 )
Samsunspor-Ankaraspor.................................( 0 - 1 )
Gençlerbirliği-Ankaragücü...............................( 1 - 1 )
Diyarbakırspor-Konyaspor.........................(TATİL EDİLDİ)
Çaykur Rizespor-Kayserispor...........................( 0 - 0 )
K.Erciyes-Gaziantepspor...................................( 1 - 0 )
Galatasaray-V.Manisa.......................................( 4 - 2 )
Sivasspor?Trabzonspor.....................................( 0 - 0 )
Fenerbahçe-Beşiktaş.........................................( 2 - 2 )

     
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
Kocaelispor-Uşakspor........................................( 0 - 0 )
İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Mardin..............( 2 - 2 )
Sakaryaspor-Altay.............................................( 2 - 1 )
Türk Telekomspor-İstanbulspor.........................( 1 - 4 )
Elazığspor-Akçaabat Sebatspor.........................( 2 - 0 )
Yozgatspor-Mersin İdmanyurdu..........................( 2 - 1 )
Karşıyaka-Dardanelspor......................................( 7 - 2 )
Bursaspor-Gaziantep B.Bld.................................( 3 - 0 )
Antalyaspor-Orduspor.........................................( 1 - 1 )

     
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
YÜKSELME GRUBU
Kartalspor-Kahramanmaraşspor........................( 2 - 1 )
Bucaspor-Eskişehirspor.....................................( 2 - 1 )
Kasımpaşaspor-İnegölspor...............................( 1 - 0 )
Ünyespor-Alanyaspor........................................( 1 - 0 )
Gençlerbirliği ASAŞ Spor-Siirtspor......................( 2 - 2 )
     
1. KLASMAN GRUBU
Fatih Karagümrük-Güngören Belediyespor.......( 2 - 1 )
Pendikspor-Sarıyer...........................................( 1 - 2 )
Eyüpspor-Yıldırım Bosnaspor............................( 0 - 0 )
Anadolu Üsküdar-İstanbul Maltepespor..........( 2 - 1 )
     
2. KLASMAN GRUBU
Adana Demirspor-Muğlaspor...........................( 1 - 0 ).
Aydınspor-Nazilli Belediyespor........................( 3 - 1 ).
İzmirspor-Turgutluspor...................................( 0 - 1 )
     
3. KLASMAN GRUBU
Darıca Gençlerbirliği-Yalovaspor.....................( 1 - 0 )
Kırıkkalespor-Oyak Renault............................( 1 - 1 )
Tarsus İdmanyurdu-Aksarayspor...................( 3 - 0 )
Bursa Merinosspor-Yeni Kırşehirspor..............( 1 - 0 )
     
4. KLASMAN GRUBU
Çankırı Belediyespor-Pazarspor.....................( 2 - 1 )
Giresunspor-Ankara Demirspor......................( 1 - 0 )
Erzurumspor-Kardemir Karabükspor..............( 1 - 0 )
Zonguldakspor-Boluspor................................( 1 - 1 )
     
5. KLASMAN GRUBU
Şanlıurfa Belediyespor-Cizrespor...................( 0 - 2 )
Osmaniyespor-Batman Petrolspor.................( 2 - 0 )
İskenderun Demirçelikspor-Şanlıurfaspor......( 0 - 1 )
Adıyamanspor-Hatayspor..............................( 1 - 1 )

     
ÜÇÜNCÜ LİG
1. GRUP

Nusaybin Demirspor-Karamanspor...............( 1 - 1 )
Şırnakspor-Erzincanspor...............................( 0 - 0 )
Kilis Belediyespor-Ceyhanspor......................( 1 - 0 )
Batman Belediyespor-Karsspor.....................( 2 - 0 )
Mersin B.Şehir Bld-Diyarbakır Kayapınar Bld..( 1 - 0 )
Antakyaspor-Iğdırspor..................................( 1 - 3 )
GASKİ Spor-Nevşehirspor...............................( 6 - 1 )
Diyarbakır DİSKİ Spor-Bitlis Özgüzeldere.......( 3 - 0 ) 
     
2. GRUP
Etimesgut Şekerspor-Artvin Hopaspor.........( 2 - 0 )
Tokatspor-Araklıspor...................................( 3 - 0 )
Demirçelik Divriğispor-Gümüşhanespor........( 0 - 1 )
Ankara Tarım Kredispor-BUGSAŞ Spor..........( 1 - 1 )
Çorumspor-Ofspor.......................................( 0 - 2 )
Çubukspor-Gazi Belediyespor......................( 3 - 1 )
Arsinspor-Bulancakspor................................:( 1 - 0 ) 
     
3. GRUP
Afyonkarahisarspor-Göztepe........................( 1 - 1 )
Yeni Ereğlispor-Keçiörengücü........................( 1 - 1 )
Sidespor-Ispartaspor...................................( 1 - 2 )
Yeni Burdurspor-Aliağa Belediyespor............( 1 - 0 )
Kütahyaspor-Nilüfer Belediyespor.................( 0 - 2 )
Akhisar Belediye Gençlikspor-Denizli Bld......( 3 - 2 )
Fethiyespor-Akseki Aromaspor.....................( 3 - 1 )
Altınordu-Konya Şekerspor............................( 2 - 1 ) 
     
4. GRUP
Zeytinburnuspor-Küçükçekmecespor.............( 4 - 1 )
Gaziosmanpaşaspor-Orhangazispor.............( 1 - 1 )
Gölcükspor-Çorluspor....................................( 1 - 1 )
Beykoz 1908-Kastamonuspor........................( 1 - 0 )
ESKİ Spor-Mecidiyeköyspor............................( 4 - 1 )
Mustafakemalpaşaspor-Alibeyköyspor..........( 2 - 1 )
Bakırköyspor-Beylerbeyi................................( 1 - 0 )
Bilecikspor-Gebzespor...................................( 1 - 1 )

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100