İddaa Lig A'nın yeni sezonunda geçtiğimiz sezon uygulanan kurallar, aynı şekilde geçerli olacak. Ligde ilk 2 sırayı alan takımlar, direkt olarak Süper Lig'e yükselirken; sıralamada 3. ve 6. sıralar arasında yer alan 4 takımın oynayacağı eleme maçlarından sonra bir takım daha Süper Lig'e yükselecek. Çekilen kuraya göre, İddaa Lig A'nın ilk yarı fikstürü şu şekilde oluştu:1. Hafta: 20 Ağustos 2006 A.Sebatspor-Büyükşehir Bld.Spor Türk Telekomspor-Eskişehirspor Altay-Uşakspor İstanbulspor A.Ş.-Mardinspor Diyarbakırspor-Karşıyaka Kasımpaşa-Gençlerbirliği Oftaşspor Elazığspor-Malatyaspor Kocaelispor-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor Orduspor-Samsunspor
2. Hafta: 27 Ağustos 2006 Eskişehirspor-İstanbulspor A.Ş. Gaziantep B.Ş. Bld.Spor-Elazığspor Malatyaspor-Kasımpaşa Gençlerbirliği Oftaşspor-Diyarbakırspor Uşakspor-Türk Telekomspor Mardinspor-A.Sebatspor Büyükşehir Bld.Spor-Orduspor Karşıyaka-Altay Samsunspor-Kocaelispor
3. Hafta: 03 Eylül 2006 Orduspor-Kocaelispor İstanbulspor A.Ş.-Uşakspor Diyarbakırspor-Malatyaspor A.Sebatspor-Eskişehirspor Türk Telekomspor-Karşıyaka Altay-Gençlerbirliği Oftaşspor Elazığspor-Samsunspor Büyükşehir Bld.Spor-Mardinspor Kasımpaşa-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor
4. Hafta: 10 Eylül 2006 Gençlerbirliği Oftaşspor-Türk Telekomspor Uşakspor-A.Sebatspor Kocaelispor-Elazığspor Malatyaspor-Altay Karşıyaka-İstanbulspor A.Ş. Eskişehirspor-Büyükşehir Bld.Spor Mardinspor-Orduspor Gaziantep B.Ş. Bld.Spor-Diyarbakırspor Samsunspor-Kasımpaşa
5. Hafta: 17 Eylül 2006 A.Sebatspor-Karşıyaka Mardinspor-Eskişehirspor Büyükşehir Bld.Spor-Uşakspor Orduspor-Elazığspor İstanbulspor A.Ş.-Gençlerbirliği Oftaşspor Türk Telekomspor-Malatyaspor Altay-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor Diyarbakırspor-Samsunspor Kasımpaşa-Kocaelispor
6. Hafta: 24 Eylül 2006 Uşakspor-Mardinspor Eskişehirspor-Orduspor Samsunspor-Altay Malatyaspor-İstanbulspor A.Ş. Gençlerbirliği Oftaşspor-A.Sebatspor Karşıyaka-Büyükşehir Bld.Spor Elazığspor-Kasımpaşa Kocaelispor-Diyarbakırspor Gaziantep B.Ş. Bld.Spor-Türk Telekomspor
7. Hafta: 01 Ekim 2006 A.Sebatspor-Malatyaspor Altay-Kocaelispor Eskişehirspor-Uşakspor İstanbulspor A.Ş.-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor Türk Telekomspor-Samsunspor Diyarbakırspor-Elazığspor Mardinspor-Karşıyaka Büyükşehir Bld.Spor-Gençlerbirliği Oftaşspor Orduspor-Kasımpaşa
8. Hafta: 8 Ekim 2006 Samsunspor-İstanbulspor A.Ş. Gençlerbirliği Oftaşspor-Mardinspor Kocaelispor-Türk Telekomspor Malatyaspor-Büyükşehir Bld.Spor Karşıyaka-Eskişehirspor Uşakspor-Orduspor Kasımpaşa-Diyarbakırspor Elazığspor-Altay Gaziantep B.Ş. Bld.Spor-A.Sebatspor
9. Hafta: 15 Ekim 2006 Türk Telekomspor-Elazığspor Uşakspor-Karşıyaka Büyükşehir Bld.Spor-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor A.Sebatspor-Samsunspor İstanbulspor A.Ş.-Kocaelispor Altay-Kasımpaşa Eskişehirspor-Gençlerbirliği Oftaşspor Mardinspor-Malatyaspor Orduspor-Diyarbakırspor
10. Hafta: 22 Ekim 2006 Elazığspor-İstanbulspor A.Ş. Gaziantep B.Ş. Bld.Spor-Mardinspor Samsunspor-Büyükşehir Bld.Spor Malatyaspor-Eskişehirspor Gençlerbirliği Oftaşspor-Uşakspor Karşıyaka-Orduspor Diyarbakırspor-Altay Kasımpaşa-Türk Telekomspor Kocaelispor-A.Sebatspor
11. Hafta: 29 Ekim 2006 Uşakspor-Malatyaspor Eskişehirspor-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor Orduspor-Altay A.Sebatspor-Elazığspor İstanbulspor A.Ş.-Kasımpaşa Türk Telekomspor-Diyarbakırspor Karşıyaka-Gençlerbirliği Oftaşspor Mardinspor-Samsunspor Büyükşehir Bld.Spor-Kocaelispor
12. Hafta: 5 Kasım 2006 Diyarbakırspor-İstanbulspor A.Ş. Elazığspor-Büyükşehir Bld.Spor Gaziantep B.Ş. Bld.Spor-Uşakspor Samsunspor-Eskişehirspor Malatyaspor-Karşıyaka Gençlerbirliği Oftaşspor-Orduspor Altay-Türk Telekomspor Kasımpaşa-A.Sebatspor Kocaelispor-Mardinspor
13. Hafta: 12 Kasım 2006 A.Sebatspor-Diyarbakırspor Eskişehirspor-Kocaelispor Mardinspor-Elazığspor İstanbulspor A.Ş.-Altay Gençlerbirliği Oftaşspor-Malatyaspor Karşıyaka-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor Uşakspor-Samsunspor Büyükşehir Bld.Spor-Kasımpaşa Orduspor-Türk Telekomspor
14. Hafta: 19 Kasım 2006 Türk Telekomspor-İstanbulspor A.Ş. Altay-A.Sebatspor Gaziantep B.Ş. Bld.Spor-Gençlerbirliği Oftaşspor Samsunspor-Karşıyaka Malatyaspor-Orduspor Diyarbakırspor-Büyükşehir Bld.Spor Kasımpaşa-Mardinspor Elazığspor-Eskişehirspor Kocaelispor-Uşakspor
15. Hafta: 26 Kasım 2006 A.Sebatspor-Türk Telekomspor Karşıyaka-Kocaelispor Mardinspor-Diyarbakırspor İstanbulspor A.Ş.-Orduspor Gençlerbirliği Oftaşspor-Samsunspor Uşakspor-Elazığspor Eskişehirspor-Kasımpaşa Büyükşehir Bld.Spor-Altay Gaziantep B.Ş. Bld.Spor-Malatyaspor
16. Hafta: 3 Aralık 2006 Altay-Mardinspor Elazığspor-Karşıyaka Orduspor-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor Samsunspor-Malatyaspor İstanbulspor A.Ş.-A.Sebatspor Türk Telekomspor-Büyükşehir Bld.Spor Diyarbakırspor-Eskişehirspor Kasımpaşa-Uşakspor Kocaelispor-Gençlerbirliği Oftaşspor
17. Hafta: 10 Aralık 2006 A.Sebatspor-Orduspor Uşakspor-Diyarbakırspor Büyükşehir Bld.Spor-İstanbulspor A.Ş. Malatyaspor-Kocaelispor Gençlerbirliği Oftaşspor-Elazığspor Karşıyaka-Kasımpaşa Eskişehirspor-Altay Mardinspor-Türk Telekomspor Gaziantep B.Ş. Bld.Spor-Samsunspor
18. Hafta: 28 Ocak 2007 Büyükşehir Bld.Spor-A.Sebatspor Eskişehirspor-Türk Telekomspor Uşakspor-Altay Mardinspor-İstanbulspor A.Ş. Karşıyaka-Diyarbakırspor Gençlerbirliği Oftaşspor-Kasımpaşa Malatyaspor-Elazığspor Gaziantep B.Ş. Bld.Spor-Kocaelispor Samsunspor-Orduspor
19. Hafta: 4 Şubat 2007 İstanbulspor A.Ş.- Eskişehirspor Elazığspor-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor Kasımpaede. Bld.Spor A.Sebatspor-Samsunspor İstanbulspor A.Ş.şa-Malatyaspor Diyarbakırspor-Gençlerbirliği Oftaşspor Türk Telekomspor-Uşakspor A.Sebatspor-Mardinspor Orduspor-Büyükşehir Bld.Spor Altay-Karşıyaka Kocaelispor-Samsunspor
20. Hafta: 11 Şubat 2007 Kocaelispor-Orduspor Uşakspor-İstanbulspor A.Ş. Malatyaspor-Diyarbakırspor Eskişehirspor-A.Sebatspor Karşıyaka-Türk Telekomspor Gençlerbirliği Oftaşspor-Altay Samsunspor-Elazığspor Mardinspor-Büyükşehir Bld.Spor Gaziantep B.Ş. Bld.Spor-Kasımpaşa
21. Hafta: 18 Şubat 2007 Türk Telekomspor-Gençlerbirliği Oftaşspor A.Sebatspor-Uşakspor Elazığspor-Kocaelispor Altay-Malatyaspor İstanbulspor A.Ş.- Karşıyaka Büyükşehir Bld.Spor-Eskişehirspor Orduspor-Mardinspor Diyarbakırspor-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor Kasımpaşa-Samsunspor
22. Hafta: 25 Şubat 2007 Karşıyaka-A.Sebatspor Eskişehirspor-Mardinspor Uşakspor-Büyükşehir Bld.Spor Elazığspor-Orduspor Gençlerbirliği Oftaşspor-İstanbulspor A.Ş. Malatyaspor-Türk Telekomspor Gaziantep B.Ş. Bld.Spor-Altay Samsunspor-Diyarbakırspor Kocaelispor-Kasımpaşa
23. Hafta: 4 Mart 2007 Mardinspor-Uşakspor Orduspor-Eskişehirspor Altay-Samsunspor İstanbulspor A.Ş.- Malatyaspor A.Sebatspor-Gençlerbirliği Oftaşspor Büyükşehir Bld.Spor-Karşıyaka Kasımpaşa-Elazığspor Diyarbakırspor-Kocaelispor Türk Telekomspor-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor
24. Hafta: 11 Mart 2007 Malatyaspor-A.Sebatspor Kocaelispor-Altay Uşakspor-Eskişehirspor Gaziantep B.Ş. Bld.Spor-İstanbulspor A.Ş. Samsunspor-Türk Telekomspor Elazığspor-Diyarbakırspor Karşıyaka-Mardinspor Gençlerbirliği Oftaşspor-Büyükşehir Bld.Spor Kasımpaşa-Orduspor
25. Hafta: 18 Mart 2003 İstanbulspor A.Ş.- Samsunspor Mardinspor-Gençlerbirliği Oftaşspor Türk Telekomspor-Kocaelispor Büyükşehir Bld.Spor-Malatyaspor Eskişehirspor-Karşıyaka Orduspor-Uşakspor Diyarbakırspor-Kasımpaşa Altay-Elazığspor A.Sebatspor-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor
26. Hafta: 25 Mart 2007 Elazığspor-Türk Telekomspor Karşıyaka-Uşakspor Gaziantep B.Ş. Bld.Spor-Büyükşehir Bld.Spor Samsunspor-A.Sebatspor Kocaelispor-İstanbulspor A.Ş. Kasımpaşa-Altay Gençlerbirliği Oftaşspor-Eskişehirspor Malatyaspor-Mardinspor Diyarbakırspor-Orduspor
27. Hafta: 1 Nisan 2004 İstanbulspor A.Ş.- Elazığspor Mardinspor-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor Büyükşehir Bld.Spor-Samsunspor Eskişehirspor-Malatyaspor Uşakspor-Gençlerbirliği Oftaşspor Orduspor-Karşıyaka Altay-Diyarbakırspor Türk Telekomspor-Kasımpaşa A.Sebatspor-Kocaelispor
28. Hafta: 8 Nisan 2007 Malatyaspor-Uşakspor Gaziantep B.Ş. Bld.Spor-Eskişehirspor Altay-Orduspor Elazığspor-A.Sebatspor Kasımpaşa-İstanbulspor A.Ş. Diyarbakırspor-Türk Telekomspor Gençlerbirliği Oftaşspor-Karşıyaka Samsunspor-Mardinspor Kocaelispor-Büyükşehir Bld.Spor
29. Hafta: 15 Nisan 2007 İstanbulspor A.Ş.- Diyarbakırspormpaede. Bld.Spor A.Sebatspor-Samsunspor İstanbulspor A.Ş. Büyükşehir Bld.Spor-Elazığspor Uşakspor-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor Eskişehirspor-Samsunspor Karşıyaka-Malatyaspor Orduspor-Gençlerbirliği Oftaşspor Türk Telekomspor-Altay A.Sebatspor-Kasımpaşa Mardinspor-Kocaelispor
30. Hafta: 22 Nisan 2007 Diyarbakırspor-A.Sebatspor Kocaelispor-Eskişehirspor Elazığspor-Mardinspor Altay-İstanbulspor A.Ş. Malatyaspor-Gençlerbirliği Oftaşspor Gaziantep B.Ş. Bld.Spor-Karşıyaka Samsunspor-Uşakspor Kasımpaşa-Büyükşehir Bld.Spor Türk Telekomspor-Orduspor
31. Hafta: 29 Nisan 2007 İstanbulspor A.Ş.- Türk Telekomspor A.Sebatspor-Altay Gençlerbirliği Oftaşspor-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor Karşıyaka-Samsunspor Orduspor-Malatyaspor Büyükşehir Bld.Spor-Diyarbakırspor Mardinspor-Kasımpaşa Eskişehirspor-Elazığspor Uşakspor-Kocaelispor
32. Hafta: 6 Mayıs 2007 Türk Telekomspor-A.Sebatspor Kocaelispor-Karşıyaka Diyarbakırspor-Mardinspor Orduspor-İstanbulspor A.Ş. Samsunspor-Gençlerbirliği Oftaşspor Elazığspor-Uşakspor Kasımpaşa-Eskişehirspor Altay-Büyükşehir Bld.Spor Malatyaspor-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor
33. Hafta: 13 Mayıs 2007 Mardinspor-Altay Karşıyaka-Elazığspor Gaziantep B.Ş. Bld.Spor-Orduspor Malatyaspor-Samsunspor A.Sebatspor-İstanbulspor A.Ş. Büyükşehir Bld.Spor-Türk Telekomspor Eskişehirspor-Diyarbakırspor Uşakspor-Kasımpaşa Gençlerbirliği Oftaşspor-Kocaelispor
34. Hafta: 20 Mayıs 2007 Orduspor-A.Sebatspor Diyarbakırspor-Uşakspor İstanbulspor A.Ş.- Büyükşehir Bld.Spor Kocaelispor-Malatyaspor Elazığspor-Gençlerbirliği Oftaşspor Kasımpaşa-Karşıyaka Altay-Eskişehirspor Türk Telekomspor-Mardinspor Samsunspor-Gaziantep B.Ş. Bld.Spor