29 Aralık 2005 Perşembe 00:00
277 Okunma
Oy kullanacak delegeler belli oldu...
Futbol Federasyonu'nun 19-20 Ocak 2006'da yapılacak olağanüstü genel kurulunda oy kullanacak delegeler 9'u dışında belli oldu. ~|~

Genel kurulda 220 delegenin oy kullanması kararlaştırılırken, Futbol Federasyonu Başkanı Levent Bıçakcı'nın yönetiminde bulunanlardan sadece Şekip Mosturoğlu, Mahmut Özgener, Asım Atmaz ve Rıfat Besceli çeşitli kulüplerden delege gösterildi.

Bıçakcı yönetiminde yer alan Hasan Doğan, Serdar Güzelaydın, Davut Dişli, Osman Çağalıkoç, Zekeriye Alp, Göksel Gümüşdağ, Erdal Atalay, Cemil Kazancı ile bugün kadar Samsunspor'dan delege gösterilen başkan adayı Ayhan Bermek de delege listelerinde yer almadı.
     
Futbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu'nda oy kullanacak delege listesi şöyle:
      Fenerbahçe: Aziz Yıldırım, Nihat Özdemir, Nihat Özbağı, Murat Özaydınlı, Mahmut Uslu, Serdar Çeçen, Şekip Mosturoğlu.
      Galatasaray: Özhan Canaydın, Ergun Gürsoy, Cengiz Özyalçın, Refik Arkan, Mehmet Helvacı, Candemir Berkman, Erdoğan Turgutl Beşiktaş: Yıldırım Demirören, Murat Aksu, Kenan Öner, Yahya Kemal Gencer, Mehmet İlhan Durusoy, Sinan Vardar, Hüseyin Yücel.
      Trabzonspor: Nuri Albayrak, Haşim Sayitoğlu, Ethem Hacıosmanoğlu, Uğur Zihni, Kahraman Altıntaş, Sedat Akçay, İbrahim Cevahir.
      Kayserispor: Recep Mamur, Mehmet Büyükbaş, Şaban Miraboğlu, Mustafa Özhaseki, Rıfat Besceli.
      Gençlerbirliği: İlhan Cavcav, Atilla Aytek, Abdülkadir Aksoy, Ufuk Özerten, M.Fatih Atay.
      Sivasspor: Mecnun Otyakmaz, Erol Bedir, Nurettin Arslan, İbrahim Bahadır, Erdal Sarılar.
      Kayseri Erciyesspor: Enver Kemaloğlu, Erol Bedir, Nurettin Arslan, İbrahim Bahadır, Ahmet Çetinkaya.
      Konyaspor: Ahmet Şan, Arif Çelik, Hasan Dağlı, Ali Egemen, Memduh Oğuz.
      Gaziantepspor: Celal Doğan, Asım Atmaz, İbrahim Halil Kızıl, Yavuz Sözmen, Kadir Gözkara.
      Vestel Manisaspor: M.Haluk Çubukçu, Ömer Yüngül, Semih Vardarer, İhsaner Alkım, M.Bülent Turgat.
      Ankaragücü: Cemal Aydın, M.Kemal Ünsal, Orhan Taşanlar, İbrahim Kısacık, Mümtaz Karakaya.
      Diyarbakırspor: Abdullah Akyıl, Servet Can, Ahmet Göksu, İzzet Ceylan, Selahattin Altındağ.
      Ankaraspor: Hilmi Gökçınar, Ufuk Baloğlu, Ahmet Gökçek, Kazım Özer, Tanju Güvendiren.
      Malatyaspor: Hikmet Tanrıverdi, İlhan Kavuk, Süleyman Karaman, M.Metehan Berktaş, Selami Özdemir.
      Çaykur Rizespor: Ekrem Cengiz, Erol Yıldırım, Osman Kaptan, A.Yılmaz Zehiroğlu, Remzi Kazmaz.
      Samsunspor: Adnan Ölmez, Galip Asal, Aziz Atik, Galip Öztürk, Hacı Eyüp Güler.
      Denizlispor: Ali İpek, Mehmet Özsoy, Salih Akilili, Yasin Cinkaya, Mustafa Pekdemir.
      Bursaspor: Levent Kızıl, Hüseyin Şahin.
      Antalyaspor A.Ş.: Sedat Peker, Fettah Tamince.
      Altay: Mehmet Erdoğan, Mahmut Özgener.
      Sakaryaspor A.Ş.: Selahattin Aydın, İsmail Yenice.
      İstanbulspor A.Ş.: Orhan Seyfi Güner, Ergün Yücel.
      Büyükşehir Belediyespor: Osman Aşkın Bak, Abdullah Başer.
      Orduspor: Şükrü Bodur, Bülent Nuri Yazıcıoğlu.
      Kocaelispor: Halil İbrahim saral, Medet Yıldız.
      Uşakspor: Asım Kalelioğlu, Mehmet Uzun.
      Elazığspor: Mustafa Yıldız, Mustafa Urhan.
      Türk Telekom: Feridun Bilgin.
      Karşıyaka: Levent Aziz Güngil.
      Mardinspor: Belli değil.
      Mersin İdmanyurdu: Hasan Ahi.
      Akçaabat Sebatspor: Şenol Bulut.
      Yozgatspor: Yusuf Kenan Yılmaz.
      Dardanelspor: Osman Niyazi Önen.
      Kartalspor: Hüseyin kurt.
      Kasımpaşaspor: Hasan Hilmi Öksüz.
      Pendikspor: Kadir Tıngırlıoğlu.
      Güngören Belediyespor: Yahya Baş.
      Sarıyer: Haşmet Oğuz Mürşit.
      Eyüpspor: Yaşar Özgül.
      Alanyaspor: A. Selçuk Doğan.
      Bucaspor: Ufuk Akgün.
      Turgutluspor: Mustafa Kocatürk.
      Marmaris Belediye Gençlik: Ercüment Aydın.
      Nazilli Belediyespor:.
      Adana Demirspor: Belli değil.
      Eskişehirspor: Halil Ünal.
      İnegölspor: Yusuf Şen.
      Tarsus İdmanyurdu: Eyüphan Eyüboğlu.
      Oyak Renault: Alpay Şar.
      Yalovaspor: Nusret Karaalioğlu.
      Darıca Gençlerbirliği: Halil Akbaşoğlu.
      Gençlerbirliği ASAŞ Spor: Subhi Acar Yalçınkaya.
      Ünyespor: Belli değil.
      Boluspor: Necip Çarıkçı.
      Kardemir Karabükspor: Hikmet Ferudun Tankut.
      Giresunspor: Fatih Mehmet Kitapçı.
      Ankara Demirspor: Emin Tekbaş.
      Kahramanmaraşspor: Hanefi Mahçiçek.
      İskenderun Demirçelikspor: Bünyamin Soydan.
      Siirtspor: Beşir İlçin.
      Adıyamanspor: Növfel Bozdoğan.
      Şanlıurfa Belediyespor: Mustafa Aydın.
      Şanlıurfaspor: Sabahattin Cevheri.
      Erzincanspor: Osman Terzioğlu.
      GASKİ Spor: Belli Değil.
      Mersin Büyükşehir Belediyespor:.
      Etimesgut Şekerspor: Hızır Demir.
      Tokatspor: Belli değil.
      Arsinspor: İbrahim Usta.
      Keçiörengücü: Ahmet Arslan.
      Denizli Belediyespor: N. Kemal Eraslan.
      Fethiyespor: Yavuz Torunoğulları.
      Gebzespor: Şevki Demirci.
      Beykozspor 1908: Adem Güney.
      Gölcükspor: M. Nurettin Şenemre.
      Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı yapanlar: A. Faik Gökay, Hasan Polat, S. Sahir Gürkan, M. Kemal Ulusu, Erdenay Oflaz, Ali Uras, Halim Çorbalı, Cemal Saltık, Haluk Ulusoy, Levent Bıçakcı.
      Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi: Togay Bayatlı, Erdoğan Arıpınar, Altan Ayanoğlu, Türker Arslan.
      FIFA-UEFA İcra Kurulu: Şenes Erzik, Necdet Çobanlı, Süheyl Önen, Mehmet Binnet.
      Üniversite Sporları Federasyonu: Belli Değil.
      İşitme Engelliler Federasyonu: Oktay Aktaş.
      Yarı Final Yöneten Hakemler: Muzaffer Sarvan, Hilmi Ok, Ahmet Çakar, Yusuf Namoğlu, Ali Aydın, Talat Tokat, Lale Orta.
      (A) Milli Takım Teknik Direktörleri: Coşkun Özarı, Doğan Andaç, Metin Türel, Fethi Demircan, Yılmaz Gökdel, Mustafa Denizli, Tınaz Tırpan, Şenol Güneş, Ersun Yanal.
      Profesyonel Futbol Derneği: Turgay Şeren, Aydın Güleş.
      Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu: Orhan Saka, Ömer Remzi Arıkan, Mehmet Baykan, Musa Soykarcı, Rafet Kırgız.
      Türkiye Futbol Adamları Derneği: Yılmaz Tokatlı, Turan Sarıgülle.
      Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği: İsmail Dilber, Gündüz Tekin Onay.
      Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği: Mustafa Çulcu, Selçuk Dereli, İsmet Arzuman.
      Türkiye Futbol Vakfı: Sema Küçüksöz.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100