Bu haber kez okundu.

Potada kuralar çekildi
Basketbolda Türkiye Kupası 1. tur müsabakalarının kura çekimi İstanbul'da yapıldı.
Abdi İpekçi Spor Salonu'nda gerçekleştirilen kura çekiminde, 16 takımın katılacağı Türkiye Kupası'nın 1. tur grupları ve maçların oynanacağı şehirler belirlendi. ~|~

Türkiye Kupası'nda 1. tur grupları ve program şöyle:

(A) GRUBU: (Edirne Mimar Sinan Spor Salonu)
Efes Pilsen, İTÜ, Karşıyaka, Galatasaray
7 Ekim Cuma:
Efes Pilsen-Galatasaray
İTÜ-Karşıyaka
8 Ekim Cumartesi:
Karşıyaka-Efes Pilsen
Galatasaray-İTÜ
9 Ekim Pazar:
Efes Pilsen-İTÜ
Karşıyaka-Galatasaray

(B) GRUBU: (Denizli Gümüşler Spor Salonu)
Fenerbahçe, Erdemirspor, Türk Telekomspor, Samsunspor
7 Ekim Cuma:
Fenerbahçe-Samsunspor
Erdemirspor-Türk Telekomspor
8 Ekim Cumartesi:
Türk Telekomspor-Fenerbahçe
Samsunspor-Erdemirspor
9 Ekim Pazar:
Fenerbahçe-Erdemirspor
Türk Telekomspor-Samsunspor

(C) GRUBU: (Şanlıurfa Atatürk Spor Salonu)
Beşiktaş, Darüşşafaka, Büyük Kolej, Tuborg Pilsener
7 Ekim Cuma:
Beşiktaş-Tuborg Pilsener
Darüşşafaka-Büyük Kolej
8 Ekim Cumartesi:
Büyük Kolej-Beşiktaş
Tuborg Pilsener-Darüşşafaka
9 Ekim Pazar:
Beşiktaş-Darüşşafaka
Büyük Kolej-Tuborg Pilsener

(D) GRUBU: (Tokat Hüseyin Akbaş Spor Salonu)
Ülkerspor, Bandırma Banvitspor, İstanbul Tekelspor, Mersin Büyükşehir Belediyesi
7 Ekim Cuma:
Bandırma Banvitspor-Mersin Büyükşehir Belediyesi
Ülkerspor-İstanbul Tekelspor
8 Ekim Cumartesi:
İstanbul Tekelspor-Bandırma Banvitspor
Mersin Büyükşehir Belediyesi-Ülkerspor
9 Ekim Pazar:
Bandırma Banvitspor-Ülkerspor
İstanbul Tekelspor-Mersin Büyükşehir Belediyesi

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100