06 Eylül 2005 Salı 00:00
118 Okunma
SON! HEYECAN DEVAM EDİYOR

Futbolda 18. Dünya Kupası Avrupa elemelerine, yarın 8 grupta yapılacak toplam 24 maçla devam edilecek. 

~|~

2. Grup'ta 17 puanla 2. sırada bulunan (A) Milli Takım, 11. maçında, grubun 24 puanlı lideri Ukrayna ile başkent Kiev'de karşı karşıya gelecek ve Almanya-2006 yolundaki son şansını iyi değerlendirmeye çalışacak. Olyimpiyskiy Stadı'nda TSİ 19.15'de başlayacak maçı, Fransız Alain Sars, Frederic Arnault ve Vincent Texier hakem üçlüsü yönetecek.

Gruptaki diğer maçlarda, puansız son sırada yer alan Kazakistan, sahasında 15 puanlı grup üçüncüsü Yunanistan'ı, 13 puanla 4. sırada bulunan Danimarka da 9 puanlı grup altıncısı Gürcistan'ı konuk edecek.


Elemelerde yarınki maçlar öncesinde 1. Grup'ta 25 puanla Hollanda, 3. Grup'ta 23 puanla Portekiz, 4. Grup'ta 13 puanla İsviçre, 5. Grup'ta 14 puanla İtalya, 6. Grup'ta 21 puanla Polonya, 7. Grup'ta 15 puanla Sırbistan-Karadağ, 8. Grup'ta da 19 puanla Hırvatistan lider durumda bulunuyor.


Avrupa elemelerinde yarınki maçların programı şöyle:
     
     1. Grup:
      Olomouc'da 18.30 Çek Cumhuriyeti-Ermenistan.
      Tampere'de 19.00 Finlandiya-Makedonya.
      Eindhoven'da 21.30 Hollanda-Andorra.
     
     2. Grup:
      Almatı'da 15.00 Kazakistan-Yunanistan.
      Kiev'de 19.15 Ukrayna-Türkiye.
      Kopenhag'da 21.00 Danimarka-Gürcistan.
     
     3. Grup:
      Moskova'da 18.00 Rusya-Portekiz.
      Riga'da 19.00 Letonya-Slovakya.
      Vaduz'da 20.30 Liechtenstein-Lüksemburg.
     
     4. Grup:
      Torshavn'da 20.00 Faroe Adaları-İsrail.
      Lefkoşa'da 21.15 Kıbrıs Rum Kesimi-İsviçre.
      Dublin'de 21.45 İrlanda Cumhuriyeti-Fransa.
     
     5. Grup:
      Oslo'da 20.00 Norveç-İskoçya.
      Minsk'de 20.00 Belarus-İtalya.
      Kişinev'de 21.15 Moldova-Slovenya.
     
     6. Grup:
      Bakü'de 19.00 Azerbaycan-Avusturya.
      Varşova'da 21.30 Polonya-Hollanda.
      Belfast'ta 21.45 Kuzey İrlanda-İngiltere.
     
     7. Grup:
      Vilnius'da 20.00 Litvanya-Bosna&Hersek.
      Anvers'de 21.30 Belçika-San Marino.
      Madrid'de 23.00 İspanya-Sırbistan&Karadağ.
     
     8. Grup:
      Sofya'da 19.00 Bulgaristan-İzlanda.
      La Valetta'da 19.45 Malta-Hırvatistan.
      Budapeşte'de 21.45 Macaristan-İsveç.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner121