Bu haber kez okundu.

Süper Lig'de fikstür çekildi
Turkcell Süper Lig'de 2007-2008 sezonunun fikstürü belli oldu. Sezonun ilk derbi maçı Ali Sami Yen'de seyircisiz oynanacak. İşte derbilerin ve 34 haftanın programı... ~|~

 


Turkcell Süper Lig'de sezonun 11-12-13 Ağustos'ta başlayacağı, 23 Aralık'ta oynanacak 17. hafta maçlarının ardından ilk yarının sona ereceği bildirildi.
Ligin ikinci yarısının 11-12-13 Ocak'ta başlayacak ve 2007-08 sezonu 11 Mayıs 2008'de bitecek.
Süper Lig'de sezonun ilk derbisi 7. haftada Galatasaray'la Beşiktaş arasında olacak. Bu derbi maçı Sarı-Kırmızılı takımın cezası nedeniyle seyircisiz olarak oynacak.

İşte derbiler:
Turkcell Süper Lig'de 2007-2008 sezonu fikstürü çekilirken, ilk derbi maç 7. haftada Galatasaray ile Beşiktaş arasında Ali Sami Yen Stadı'nda oynanacak.
Galatasaray'ın 5 maç seyircisiz oynama cezası nedeniyle, sezonun ilk derbi maçında tribünlerde seyirci olmayacak. Sezonun ikinci derbi maçı ise 11. haftada Kadıköy'de Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında yapılacak.
Fenerbahçe-Galatasaray derbisi ise ligin 15. haftasında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak.
Bu arada, 9. haftada Trabzonspor-Beşiktaş, 13. haftada Trabzonspor-Galatasaray, 17. haftada da Fenerbahçe-Trabzonspor maçları yapılacak.

4 Büyükler arasındaki maçların programı şu şekilde:
7. hafta Galatasaray - Beşiktaş (Ali Sami Yen).
9. hafta Trabzonspor - Beşiktaş (H. Avni Aker).
11. hafta Fenerbahçe - Beşiktaş (Şükrü Saraçoğlu).
13. hafta Trabzonspor - Galatasaray (H. Avni Aker).
15. hafta Fenerbahçe - Galatasaray (Şükrü Saraçoğlu).
17. hafta Fenerbahçe - Trabzonspor (Şükrü Saraçoğlu).

Sezonun tüm maçları ise şöyle:
10-11-12 Ağustos'ta oynanacak ilk hafta maçlarında 4 büyüklerin ilk maçları kendi şehirlerinde olacak.
     

1. HAFTA (10-12 Ağustos):
İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Fenerbahçe.
Gençlerbirliği - Gençlerbirliği OFTAŞ.
Galatasaray - Rizespor.
Trabzonspor - Sivasspor.
Denizlispor - Bursaspor.
Ankaraspor - Ankaragücü.
Kayserispor - Vestel Manisaspor.
Beşiktaş - Konyaspor.
Gaziantepspor - Kasımpaşa.
     
 
2. HAFTA (19 Ağustos):
GB OFTAŞSPOR-TRABZONSPOR.
KONYASPOR-KAYSERİSPOR.
V.MANİSASPOR-ANKARASPOR.
ANKARAGÜCÜ-DENİZLİSPOR.
Ç.RİZESPOR-GENÇLERBİRLİĞİ.
SİVASSPOR-B.Ş BELEDİYESPOR.
FENERBAHÇE-GAZİANTEPSPOR.
BURSASPOR-GALATASARAY.
KASIMPAŞA-BEŞİKTAŞ.

3. HAFTA (26 Ağustos):
GAZİANTEPSPOR-BEŞİKTAŞ.
TRABZONSPOR-Ç.RİZESPOR.
DENİZLİSPOR-V.MANİSASPOR.
B.Ş BELEDİYESPOR-GB OFTAŞSPOR.
GENÇLERBİRLİĞİ-BURSASPOR.
GALATASARAY-ANKARAGÜCÜ.
KAYSERİSPOR-KASIMPAŞA.
FENERBAHÇE-SİVASSPOR.
ANKARASPOR-KONYASPOR.

4. HAFTA (2 Eylül):
ANKARAGÜCÜ-GENÇLERBİRLİĞİ.
Ç.RİZESPOR-B.Ş BELEDİYESPOR.
BEŞİKTAŞ-KAYSERİSPOR.
V.MANİSASPOR-GALATASARAY.
BURSASPOR-TRABZONSPOR.
GB OFTAŞSPOR-FENERBAHÇE.
SİVASSPOR-GAZİANTEPSPOR.
KONYASPOR-DENİZLİSPOR.
KASIMPAŞA-ANKARASPOR.

5. HAFTA (16 Eylül):
B.Ş BELEDİYESPOR-BURSASPOR.
SİVASSPOR-GB OFTAŞSPOR.
FENERBAHÇE-Ç.RİZESPOR.
GAZİANTEPSPOR-KAYSERİSPOR.
TRABZONSPOR-ANKARAGÜCÜ.
GENÇLERBİRLİĞİ-V.MANİSASPOR.
GALATASARAY-KONYASPOR.
DENİZLİSPOR-KASIMPAŞA.
ANKARASPOR-BEŞİKTAŞ.

6. HAFTA (23 Eylül):
Ç.RİZESPOR-SİVASSPOR.
GB OFTAŞSPOR-GAZİANTEPSPOR.
KASIMPAŞA-GALATASARAY.
V.MANİSASPOR-TRABZONSPOR.
ANKARAGÜCÜ-B.Ş BELEDİYESPOR.
BURSASPOR-FENERBAHÇE.
KAYSERİSPOR-ANKARASPOR.
BEŞİKTAŞ-DENİZLİSPOR.
KONYASPOR-GENÇLERBİRLİĞİ.

7. HAFTA (30 Eylül):
B.Ş BELEDİYESPOR-V.MANİSASPOR.
GALATASARAY-BEŞİKTAŞ.
GB OFTAŞSPOR-Ç.RİZESPOR.
TRABZONSPOR-KONYASPOR.
GENÇLERBİRLİĞİ-KASIMPAŞA.
DENİZLİSPOR-KAYSERİSPOR.
SİVASSPOR-BURSASPOR.
FENERBAHÇE-ANKARAGÜCÜ.
GAZİANTEPSPOR-ANKARASPOR.

8. HAFTA (7 Ekim):
KASIMPAŞA-TRABZONSPOR.
ANKARAGÜCÜ-SİVASSPOR.
BEŞİKTAŞ-GENÇLERBİRLİĞİ.
V.MANİSASPOR-FENERBAHÇE.
BURSASPOR-GB OFTAŞSPOR.
Ç.RİZESPOR-GAZİANTEPSPOR.
ANKARASPOR-DENİZLİSPOR.
KAYSERİSPOR-GALATASARAY.
KONYASPOR-B.Ş BELEDİYESPOR.

9. HAFTA (21 Ekim):
GENÇLERBİRLİĞİ-KAYSERİSPOR.
Ç.RİZESPOR-BURSASPOR.
FENERBAHÇE-KONYASPOR.
B.Ş BELEDİYESPOR-KASIMPAŞA.
TRABZONSPOR-BEŞİKTAŞ.
GALATASARAY-ANKARASPOR.
GB OFTAŞSPOR-ANKARAGÜCÜ.
SİVASSPOR-V.MANİSASPOR.
GAZİANTEPSPOR-DENİZLİSPOR.

10. HAFTA (28 Ekim):
KAYSERİSPOR-TRABZONSPOR.
KONYASPOR-SİVASSPOR.
KASIMPAŞA-FENERBAHÇE.
V.MANİSASPOR-GB OFTAŞSPOR.
ANKARAGÜCÜ-Ç.RİZESPOR.
BURSASPOR-GAZİANTEPSPOR.
DENİZLİSPOR-GALATASARAY.
ANKARASPOR-GENÇLERBİRLİĞİ.
BEŞİKTAŞ-B.Ş BELEDİYESPOR.

11. HAFTA (4 Kasım):
Ç.RİZESPOR-V.MANİSASPOR.
GB OFTAŞSPOR-KONYASPOR.
GAZİANTEPSPOR-GALATASARAY.
B.Ş BELEDİYESPOR-KAYSERİSPOR.
TRABZONSPOR-ANKARASPOR.
GENÇLERBİRLİĞİ-DENİZLİSPOR.
BURSASPOR-ANKARAGÜCÜ.
SİVASSPOR-KASIMPAŞA.
FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ.

12. HAFTA (11 Kasım):
DENİZLİSPOR-TRABZONSPOR.
KAYSERİSPOR-FENERBAHÇE.
KONYASPOR-Ç.RİZESPOR.
KASIMPAŞA-GB OFTAŞSPOR.
V.MANİSASPOR-BURSASPOR.
ANKARAGÜCÜ-GAZİANTEPSPOR.
GALATASARAY-GENÇLERBİRLİĞİ.
ANKARASPOR-B.Ş BELEDİYESPOR.
BEŞİKTAŞ-SİVASSPOR.

13. HAFTA (25 Kasım):
B.Ş BELEDİYESPOR-DENİZLİSPOR.
GB OFTAŞSPOR-BEŞİKTAŞ.
SİVASSPOR-KAYSERİSPOR.
TRABZONSPOR-GALATASARAY.
ANKARAGÜCÜ-V.MANİSASPOR.
BURSASPOR-KONYASPOR.
Ç.RİZESPOR-KASIMPAŞA.
FENERBAHÇE-ANKARASPOR.
GAZİANTEPSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ.

14.HAFTA (2 Aralık):
GENÇLERBİRLİĞİ-TRABZONSPOR.
GALATASARAY-B.Ş BELEDİYESPOR.
KONYASPOR-ANKARAGÜCÜ.
KASIMPAŞA-BURSASPOR.
V.MANİSASPOR-GAZİANTEPSPOR.
DENİZLİSPOR-FENERBAHÇE.
ANKARASPOR-SİVASSPOR.
KAYSERİSPOR-GB OFTAŞSPOR.
BEŞİKTAŞ-Ç.RİZESPOR.

15. HAFTA (9 Aralık):
B.Ş BELEDİYESPOR-GENÇLERBİRLİĞİ.
BURSASPOR-BEŞİKTAŞ.
SİVASSPOR-DENİZLİSPOR.
TRABZONSPOR-GAZİANTEPSPOR.
ANKARAGÜCÜ-KASIMPAŞA.
Ç.RİZESPOR-KAYSERİSPOR.
GB OFTAŞSPOR-ANKARASPOR.
FENERBAHÇE-GALATASARAY.
KONYASPOR-V.MANİSASPOR.

16.HAFTA (16 Aralık):
GALATASARAY-SİVASSPOR
KAYSERİSPOR-BURSASPOR
GAZİANTEPSPOR-KONYASPOR
KASIMPAŞA-V.MANİSASPOR
TRABZONSPOR-B.Ş BELEDİYESPOR
GENÇLERBİRLİĞİ-FENERBAHÇE
DENİZLİSPOR-GB OFTAŞSPOR
ANKARASPOR-Ç.RİZESPOR
BEŞİKTAŞ-ANKARAGÜCÜ

17. HAFTA (23 Aralık):
B.Ş BELEDİYESPOR-GAZİANTEPSPOR
Ç.RİZESPOR-DENİZLİSPOR
FENERBAHÇE-TRABZONSPOR
V.MANİSASPOR-BEŞİKTAŞ
ANKARAGÜCÜ-KAYSERİSPOR
BURSASPOR-ANKARASPOR
GB OFTAŞSPOR-GALATASARAY
SİVASSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ
KONYASPOR-KASIMPAŞA


18. HAFTA
FENERBAHÇE - BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR.
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ.
ÇAYKUR RİZESPOR - GALATASARAY.
SİVASSPOR - TRABZONSPOR.
BURSASPOR - DENİZLİSPOR.
MKE ANKARAGÜCÜ - ANKARASPOR.
VESTEL MANİSASPOR - KAYSERİSPOR.
KONYASPOR - BEŞİKTAŞ.
KASIMPAŞA - GAZİANTEPSPOR.

19. HAFTA
TRABZONSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR.
KAYSERİSPOR - KONYASPOR.
ANKARASPOR - VESTEL MANİSASPOR.
DENİZLİSPOR - ANKARAGÜCÜ.
GENÇLERBİRLİĞİ - ÇAYKUR RİZESPOR.
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR - SİVASSPOR.
GAZİANTEPSPOR - FENERBAHÇE.
GALATASARAY - BURSASPOR.
BEŞİKTAŞ - KASIMPAŞA.

20. HAFTA
BEŞİKTAŞ - GAZİANTEPSPOR.
ÇAYKUR RİZESPOR - TRABZONSPOR.
VESTEL MANİSASPOR - DENİZLİSPOR.
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR - BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR.
BURSASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ.
MKE ANKARAGÜCÜ - GALATASARAY.
KASIMPAŞA - KAYSERİSPOR.
SİVASSPOR - FENERBAHÇE.
KONYASPOR - ANKARASPOR.

21. HAFTA
GENÇLERBİRLİĞİ - ANKARAGÜCÜ.
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR - ÇAYKUR RİZESPOR.
KAYSERİSPOR - BEŞİKTAŞ.
GALATASARAY - VESTEL MANİSASPOR.
TRABZONSPOR - BURSASPOR.
FENERBAHÇE - GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR.
GAZİANTEPSPOR - SİVASSPOR.
DENİZLİSPOR - KONYASPOR.
ANKARASPOR - KASIMPAŞA.

22. HAFTA
BURSASPOR - BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR.
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR - SİVASSPOR.
ÇAYKUR RİZESPOR - FENERBAHÇE.
KAYSERİSPOR - GAZİANTEPSPOR.
MKE ANKARAGÜCÜ - TRABZONSPOR.
VESTEL MANİSASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ.
KONYASPOR - GALATASARAY.
KASIMPAŞA - DENİZLİSPOR.
BEŞİKTAŞ - ANKARASPOR.

23. HAFTA
SİVASSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR.
GAZİANTEPSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR.
GALATASARAY - KASIMPAŞA.
TRABZONSPOR - VESTEL MANİSASPOR.
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR - ANKARAGÜCÜ.
FENERBAHÇE - BURSASPOR.
ANKARASPOR - KAYSERİSPOR.
DENİZLİSPOR - BEŞİKTAŞ.
GENÇLERBİRLİĞİ - KONYASPOR.

24. HAFTA
VESTEL MANİSASPOR - BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR.
BEŞİKTAŞ - GALATASARAY.
ÇAYKUR RİZESPOR - GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR.
KONYASPOR - TRABZONSPOR.
KASIMPAŞA - GENÇLERBİRLİĞİ.
KAYSERİSPOR - DENİZLİSPOR.
BURSASPOR - SİVASSPOR.
ANKARAGÜCÜ - FENERBAHÇE.
ANKARASPOR - GAZİANTEPSPOR.

25. HAFTA
TRABZONSPOR - KASIMPAŞA.
SİVASSPOR - ANKARAGÜCÜ.
GENÇLERBİRLİĞİ - BEŞİKTAŞ.
FENERBAHÇE - VESTEL MANİSASPOR.
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR - BURSASPOR.
GAZİANTEPSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR.
DENİZLİSPOR - ANKARASPOR.
GALATASARAY - KAYSERİSPOR.
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR - KONYASPOR.

26. HAFTA
KAYSERİSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ.
BURSASPOR - ÇAYKUR RİZESPOR.
KONYASPOR - FENERBAHÇE.
KASIMPAŞA - BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR.
BEŞİKTAŞ - TRABZONSPOR.
ANKARASPOR - GALATASARAY.
MKE ANKARAGÜCÜ - GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR.
VESTEL MANİSASPOR - SİVASSPOR.
DENİZLİSPOR - GAZİANTEPSPOR.

27. HAFTA
TRABZONSPOR - KAYSERİSPOR.
SİVASSPOR - KONYASPOR.
FENERBAHÇE - KASIMPAŞA.
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR - VESTEL MANİSASPOR.
ÇAYKUR RİZESPOR - MKE ANKARAGÜCÜ.
GAZİANTEPSPOR - BURSASPOR.
GALATASARAY - DENİZLİSPOR.
GENÇLERBİRLİĞİ - ANKARASPOR.
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR - BEŞİKTAŞ.

28. HAFTA
VESTEL MANİSASPOR - ÇAYKUR RİZESPOR.
KONYASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR.
GALATASARAY - GAZİANTEPSPOR.
KAYSERİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR.
ANKARASPOR - TRABZONSPOR.
DENİZLİSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ.
MKE ANKARAGÜCÜ - BURSASPOR.
KASIMPAŞA - SİVASSPOR.
BEŞİKTAŞ - FENERBAHÇE.

29. HAFTA
TRABZONSPOR - DENİZLİSPOR.
FENERBAHÇE - KAYSERİSPOR.
ÇAYKUR RİZESPOR - KONYASPOR.
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR - KASIMPAŞA.
BURSASPOR - VESTEL MANİSASPOR.
GAZİANTEPSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ.
GENÇLERBİRLİĞİ - GALATASARAY.
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR - ANKARASPOR.
SİVASSPOR - BEŞİKTAŞ.

30. HAFTA
DENİZLİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR.
BEŞİKTAŞ - GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR.
KAYSERİSPOR - SİVASSPOR.
GALATASARAY - TRABZONSPOR.
VESTEL MANİSASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ.
KONYASPOR - BURSASPOR.
KASIMPAŞA - ÇAYKUR RİZESPOR.
ANKARASPOR - FENERBAHÇE.
GENÇLERBİRLİĞİ - GAZİANTEPSPOR.

31. HAFTA
TRABZONSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ.
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR - GALATASARAY.
MKE ANKARAGÜCÜ - KONYASPOR.
BURSASPOR - KASIMPAŞA.
GAZİANTEPSPOR - VESTEL MANİSASPOR.
FENERBAHÇE - DENİZLİSPOR.
SİVASSPOR - ANKARASPOR.
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR - KAYSERİSPOR.
ÇAYKUR RİZESPOR - BEŞİKTAŞ.

32. HAFTA
GENÇLERBİRLİĞİ - BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR.
BEŞİKTAŞ - BURSASPOR.
DENİZLİSPOR - SİVASSPOR.
GAZİANTEPSPOR - TRABZONSPOR.
KASIMPAŞA - MKE ANKARAGÜCÜ.
KAYSERİSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR.
ANKARASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR.
GALATASARAY - FENERBAHÇE.
VESTEL MANİSASPOR - KONYASPOR.

33. HAFTA
SİVASSPOR - GALATASARAY.
BURSASPOR - KAYSERİSPOR.
KONYASPOR - GAZİANTEPSPOR.
VESTEL MANİSASPOR - KASIMPAŞA.
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR - TRABZONSPOR.
FENERBAHÇE - GENÇLERBİRLİĞİ.
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR - DENİZLİSPOR.
ÇAYKUR RİZESPOR - ANKARASPOR.
MKE ANKARAGÜCÜ - BEŞİKTAŞ.

34. HAFTA
GAZİANTEPSPOR - BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR.
DENİZLİSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR.
TRABZONSPOR - FENERBAHÇE.
BEŞİKTAŞ - VESTEL MANİSASPOR.
KAYSERİSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ.
ANKARASPOR - BURSASPOR.
GALATASARAY - GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR.
GENÇLERBİRLİĞİ - SİVASSPOR.
KASIMPAŞA - KONYASPOR.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100