11 Ekim 2006 Çarşamba 00:00
181 Okunma
Süper Lig'de maçların programı
Turkcell Süper Lig'de 10, 11, 12 ve 13. hafta maçlarının programı belli oldu. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, program şöyle: ~|~


10. Hafta:
20 Ekim Cuma
20.30 Sivasspor-Vestel Manisaspor (4 Eylül)
20,30 Gençlerbirliği-Trabzonspor ( Ankara 19 Mayıs)

21 Ekim Cumartesi
15.00 Bursaspor-Ankaraspor (Bursa Atatürk)
15.00 Sakaryaspor-Denizlispor (Adapazarı Atatürk)
20.30 Kayseri Erciyesspor-Galatasaray (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

22 Ekim Pazar
15.00 Çaykur Rizespor-Beşiktaş (Rize Atatürk)
15.00 Antalyaspor-Gaziantepspor (Antalya Atatürk)
15.00 Ankaragücü-Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)
20.30 Fenerbahçe-Kayserispor (FB Şükrü Saracoğlu)

11. Hafta:
28 Ekim Cumartesi
14.30 Denizlispor-Antalyaspor (Denizli Atatürk)
19.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Ali Sami Yen)

29 Ekim Pazar
14.30 Konyaspor-Ankaraspor (Konya Atatürk)
14.30 Gaziantepspor-Sivasspor (Kamil Ocak)
14.30 Kayserispor-Bursaspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
14.30 Ankaragücü-Kayseri Erciyesspor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Beşiktaş-Sakaryaspor (BJK İnönü)
19.00 Vestel Manisaspor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

30 Ekim Pazartesi
20.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Hüseyin Avni Aker)

12. Hafta:
3 Kasım Cuma
20.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor (FB Şükrü Saracoğlu)

4 Kasım Cumartesi
14.00 Ankaraspor-Kayserispor (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Sivasspor-Denizlispor (4 Eylül)
19.00 Sakaryaspor-Trabzonspor (Adapazarı Atatürk)

5 Kasım Pazar
14.00 Gençlerbirliği-Ankaragücü (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Bursaspor-Vestel Manisaspor (Bursa Atatürk)
14.00 Kayseri Erciyesspor-Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
16.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Rize Atatürk)
19.00 Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya Atatürk)

13. Hafta:
10 Kasım Cuma
20.00 Denizlispor-Fenerbahçe (Denizli Atatürk)

11 Kasım Cumartesi
19.00 Beşiktaş-Sivasspor (BJK İnönü)

12 Kasım Pazar
14.00 Vestel Manisaspor-Ankaraspor (Manisa 19 Mayıs)
14.00 Gaziantepspor-Bursaspor (Kamil Ocak)
14.00 Konyaspor-Kayserispor (Konya Atatürk)
14.00 Kayseri Erciyesspor-Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
14.00 Ankaragücü-Çaykur Rizespor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Trabzonspor-Antalyaspor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Galatasaray-Sakaryaspor (Ali Sami Yen)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100