16 Aralık 2005 Cuma 00:00
154 Okunma
Süper Lig'de ve İkinci Lig'de haftanın programı...
SON HABER Futbolda Turkcell Süper Ligi, İkinci Lig (A) Kategorisi ile (B) Kategorisi 4. ve 5. gruplara 17. hafta, 1. Grup'a ise 21. hafta maçlarıyla devam edilecek. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, haftanın programı şöyle: ~|~

TURKCELL SÜPER LİGİ
Bugün:
20.00 Kayserispor-Galatasaray (Büyükşehir Belediye Atatürk).
     
17 Aralık Cumartesi:
14.00 Ankaragücü-Sivaspor (Ankara 19 Mayıs).
19.00 Fenerbahçe-Denizlispor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu).
16.30 Malatyaspor-Gaziantepspor (Malatya İnönü).
     
18 Aralık Pazar:
14.00 Diyarbakırspor-Samsunspor (Diyarbakır Atatürk).
19.00 Beşiktaş-Trabzonspor(BJK İnönü).
14.00 Çaykur Rizespor-Gençlerbirliği (Rize Atatürk).
14.00 Konyaspor-Vestel Manisaspor (Konya Atatürk).
14.00 Ankaraspor-Kayseri Erciyespor (Ankara 19 Mayıs).
     
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
17 Aralık Cumartesi:
13.30 Altay-Akçaabat Sebatspor (Altay Alsancak).
     
18 Aralık Pazar:
13.30 Sakaryaspor-Bursaspor (Sakarya Atatürk).
13.30 Uşakspor-Yozgatspor (1 Eylül).
13.30 Türk Telekomspor-Antalyaspor (Türk Telekom).
13.30 Orduspor-Mersin İdmanyurdu (19 Eylül).
13.30 İstanbulspor-Elazığspor (Zeytinburnu).
13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-İstanbul Büyükşehir Belediyesi (GASKİ Spor Tesisleri).
13.30 Kocaelispor-Karşıyaka (İsmetpaşa).
13.30 Çanakkale Dardanelspor-Mardinspor (18 Mart).
     
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ

1. Grup:
18 Aralık Pazar:
13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Pendikspor (Beylerbeyi 75. Yıl).
13.30 İstanbul Maltepespor-Sarıyer (Darıca).
13.30 Yıldırım Bosnaspor-Güngören Belediyespor (Çetin Emeç).
13.30 Fatih Karagümrük-Eyüpspor (Vefa).
13.30 Küçükköyspor-Kartalspor (Küçükköy).
     
4. Grup:
18 Aralık Pazar:
13.30 Ankara Demirspor-Çankırı Belediyesi (Cebeci İnönü).
13.30 Boluspor-Pazarspor (Bolu Atatürk).
13.30 Erzurumspor-Kardemir Karabükspor (Cemal Gürsel).
13.30 Giresunspor-Ünyespor (Giresun Atatürk).
13.30 Zonguldakspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor (Karaelmas Kemal Köksal).
     
5. Grup:
18 Aralık Pazar:
13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Hatayspor (11 Nisan).
13.30 Adıyamanspor-Batman Petrolspor (Adıyaman Atatürk).
13.30 Osmaniyespor-Siirtspor (7 Ocak).
13.30 İskenderun Demirçelikspor-Cizrespor (5 Temmuz).
13.30 Kahramanmaraşspor-Şanlıurfaspor (Hanifi Mahçiçek - Seyircisiz).

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100