Bu haber kez okundu.

TFF 1, 2 ve 3. Lig'de görünüm...
TFF 1, 2, ve 3. Lig'de haftanın sonuçları ve puan durumu şöyle oluştu: ~|~


TFF 1.LİG

Toplu Sonuçlar

Samsunspor  0-3  Kocaelispor
Giresunspor  2-2  Gaziantep B.Ş. Bld.
Kartalspor  2-2  Mardinspor
Sakaryaspor  0-0  Boluspor
İstanbulspor  0-1  Orduspor
Eskişehirspor  2-0  Malatyaspor
Elazığspor  3-1  Altay
Diyarbakırspor  0-1  Karşıyaka

PUAN DURUMU
Takımlar O G B M A Y Av P
1.Antalya  20 11 7 2 43 25 18 40
2.Eskişehir 21 12 4 5 38 22 16 40
3.Kocaeli 21 11 4 6 40 26 14 37
4.Sakarya  21 9 8 4 33 21 12 35
5.K.Erciyes 20 9 6 5 37 24 13 33
6.Kartal 21 8 9 4 34 29 5 33
7.Ordu 21 9 6 6 26 30 -4 33
8.Karşıyaka 21 8 8 5 26 21 5 32
9.Diyarbakır 21 8 6 7 27 22 5 30
10.Bolu 21 6 10 5 30 31 -1 28
11.Altay 21 8 3 10 26 35 -9 27
12.G.Antep B. 21 6 7 8 36 36 0 25
13.Giresun 21 5 8 8 23 27 -4 23
14.Samsun 21 6 5 10 28 37 -9 23
15.Malatya 21 6 4 11 23 27 -4 22
16.Elazığ 21 6 4 11 28 38 -10 22
17.İstanbul 21 3 5 13 12 34 -22 14
18.Mardin 21 3 4 14 20 45 -25 13

22. Hafta Maçları
Boluspor -  Diyarbakırspor
Gaziantep B.Ş. Bld.Spor -  Altay
Eskişehirspor -  Antalyaspor
Mardinspor -  Giresunspor
Karşıyaka -  İstanbulspor
Malatyaspor -  Kartalspor
Elazığspor -  Sakaryaspor
Orduspor -  Samsunspor
Kocaelispor -  Kayseri Erciyes

________________________________________

TFF 2.LİG

YÜKSELME GRUBU
Takımlar O G B M A Y Av P
1.Adana  4 3 0 1 9 5 4 9
2.Tarsus İ.Y. 4 2 1 1 5 2 3 7
3.A.Demir 4 2 1 1 5 3 2 7
4.K.Karabük 4 2 1 1 5 3 2 7
5.G.O.Paşa 4 2 0 2 3 5 -2 6
6.Mersin İ.Y. 4 1 1 2 5 5 0 4
7.Dardanel  4 1 1 2 2 5 -3 4
8.Erzurum 4 1 1 2 1 4 -3 4
9.E.Şeker  4 0 3 1 3 4 -1 3
10.Pendik 4 0 3 1 2 4 -2 3

Toplu Sonuçlar
Erzurumspor  1-0  Adana Demirspor
Tarsus İdman Yurdu  1-1  K.Karabükspor
Pendikspor  0-0  Dardanelspor
Gaziosmanpaşa  1-0  Etimesgut Şeker
Adanaspor  3-2  Mersin İdman Yurdu

Gelecek hafta maçları
Etimesgut Şekerspor -  Adanaspor
Mersin İdman Yurdu -  K.Karabükspor
Dardanelspor A.Ş. -  Gaziosmanpaşa
Erzurumspor -  Tarsus İdman Yurdu
Adana Demirspor -  Pendikspor

___________________________________________

TFF ÜÇÜNCÜ LİG'DE GÖRÜNÜM

1. Grup
Takımlar O G B M A Y Av P
1.Malatya Bld. 18 10 4 4 31 14 17 34
2.Bld. Van 18 9 5 4 26 14 12 32
3.Batman Bld. 18 7 6 5 22 23 -1 27
4.Şırnak 18 7 6 5 14 15 -1 27
5.Bingöl Bld. 18 7 5 6 17 18 -1 26
6.Kilis Bld. 18 8 2 8 19 22 -3 26
7.Cizre 18 7 4 7 13 21 -8 25
8.Aksaray 18 6 6 6 29 21 8 24
9.D.Kayapınar 18 6 6 6 22 20 2 24
10.Kars 18 6 6 6 19 17 2 24
11.N.Demir 18 6 6 6 23 27 -4 24
12.Ceyhan 18 6 4 8 23 24 -1 22
13.B.Petrol 18 5 5 8 19 22 -3 20
14.Siirt 18 5 5 8 21 25 -4 20
15.Antakya 18 4 7 7 18 22 -4 19
16.Mezitli 18 3 7 8 17 28 -11 16

Toplu Sonuçlar
Mezitlispor  1-5  Nusaybin Demirspor
Malatya Bld.spor  2-0  Bingöl Bld.spor
Ceyhanspor  1-1  Batman Petrolspor
Şırnakspor  2-0  Cizrespor
Batman Bld.spor  0-0  Karsspor
Bld. Vanspor  4-0  Kilis Bld.Spor
Siirtspor  0-1  Antakyaspor
D.Kayapınar Bld.Spor  2-2  Aksarayspor



2. Grup
Takımlar O G B M A Y Av P
1.Of 18 13 1 4 29 14 15 40
2.Tokat 18 10 4 4 22 14 8 34
3.Kastamonu 18 9 4 5 23 17 6 31
4.Çorum 18 8 6 4 21 14 7 30
5.Sürmene 18 8 6 4 22 16 6 30
6.Keçiörengücü 18 8 3 7 21 17 4 27
7.Ankara Demir 18 8 3 7 24 23 1 27
8.Gümüşhane 18 7 5 6 17 15 2 26
9.Tarım Kredi 18 7 4 7 19 14 5 25
10.Ünye 18 7 3 8 21 22 -1 24
11.D.Ç.Divriği 18 5 7 6 17 15 2 22
12.Bulancak 18 5 6 7 23 24 -1 21
13.Bağlum Bld. 18 4 4 10 17 29 -12 16
14.Bafra Bld. 18 5 1 12 15 34 -19 16
15.Gazi Bld. 18 3 6 9 18 28 -10 15
16.Artvin Hopa 18 2 7 9 8 21 -13 13

Toplu Sonuçlar
Kastamonuspor  2-2  Tokatspor
Gazi Bld.spor  2-3  Bafra Bld.spor
Ofspor  1-0  Tarım Kredispor
Ünyespor  0-0  Artvin Hopaspor
D.Ç.Divriğispor  1-1  Bağlum Bld.Spor
Çorumspor  2-1  Keçiörengücü
Gümüşhanespor  3-0  Bulancakspor
Ankara Demirspor  4-5  Sürmenespor


3. Grup
Takımlar O G B M A Y Av P
1.Denizli Bld. 20 13 4 3 42 15 27 43
2.Akhisar Bld.   21 11 6 4 25 17 8 39
3.Altınordu 21 10 8 3 28 17 11 38
4.Balıkesir 20 9 10 1 29 16 13 37
5.Konya Şeker 20 10 6 4 31 18 13 36
6.Torbalı 21 8 7 6 27 22 5 31
7.Nazilli Bld. 21 7 9 5 17 15 2 30
8.Tavşanlı Bld. 21 8 5 8 28 28 0 29
9.Nilüfer Bld. 20 8 4 8 23 20 3 28
10.Aliağa Bld. 21 7 7 7 18 17 1 28
11.Isparta 21 7 4 10 18 37 -19 25
12.Kütahya 21 5 8 8 20 26 -6 23
13.O.Renault 20 6 2 12 23 26 -3 20
14.Yeni Ereğli 21 3 9 9 18 25 -7 18
15.Aydın 21 3 8 10 20 32 -12 17
16.Muğla 21 2 9 10 11 25 -14 15
17.Y.Burdur 21 2 8 11 15 37 -22 14

Toplu Sonuçlar
Ispartaspor  1-4  Konya Şekerspor
Denizli Bld.spor  3-1  Torbalıspor
Nilüfer Bld.spor  1-2  Akhisar Bld. Gençlik
Yeni Ereğlispor  3-1  Tavşanlı Bld.
Altınordu  2-1  Aydınspor
Nazilli Bld.spor  1-0  Muğlaspor
Kütahyaspor  1-1  Yeni Burdur Gençlik
Aliağa Bld.Spor  1-0  Oyak Renaultspor


4. Grup
Takımlar O G B M A Y Av P
1.Beykoz  18 11 4 3 33 18 15 37
2.Körfez Bld. 18 12 1 5 30 17 13 37
3.Darıca G.B. 18 9 7 2 21 6 15 34
4.Beylerbeyi  18 8 6 4 27 23 4 30
5.Yıldırım B. 18 8 5 5 23 23 0 29
6.A.Üsküdar   18 7 7 4 23 15 8 28
7.M.K.Paşa 18 7 7 4 22 17 5 28
8.Orhangazi 18 8 2 8 32 26 6 26
9.Gölcük 18 7 3 8 22 30 -8 24
10.Lüleburgaz 18 6 5 7 20 19 1 23
11.Yalova 18 5 5 8 18 21 -3 20
12.B.Merinos  18 5 5 8 22 30 -8 20
13.O.G.Birliği 18 5 3 10 15 23 -8 18
14.Zonguldak 18 4 5 9 17 23 -6 17
15.Bilecik 18 2 7 9 9 26 -17 13
16.K.Çekmece 18 2 4 12 11 28 -17 10

Toplu Sonuçlar
Zonguldakspor  1-0  M.Kemalpaşaspor
Yıldırım Bosnaspor  0-0  Lüleburgazspor
Gölcükspor  2-1  Orhangazispor
Beylerbeyi  2-1  Anadolu Üsküdar
O.Gazi Gençlerbirliği  1-1  Bursa Merinos
Körfez Bld.spor  1-0  Yalovaspor
Beykozspor 1908  2-0  Bilecikspor
Küçükçekmecespor  0-3  Darıca G.Birliği

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100