Bu haber kez okundu.

Toplu sonuçlar...
Süper Lig, TFF 1, 2 ve 3. Lig'de haftanın sonuçları: ~|~

Turkcell Super Lig -  3 . Hafta
Hacettepe Spor  2-1  Fenerbahçe
Konyaspor  1-1  Denizlispor
Kayserispor  1-0  Kocaelispor
Galatasaray   1-1  Antalyaspor
Sivasspor  3-1  Bursaspor
Gençlerbirliği  3-1  Eskişehirspor
Gaziantepspor  2-2  Mke Ankaragücü
Büyükşehir Bld.Spor  1-2  Ankaraspor
Trabzonspor   0-0  Beşiktaş


Bank Asya 1.Lig -  3 . Hafta
Kasımpaşa  0-0  Kartalspor
Gaziantep B.Ş. Bld.Spor  0-2  Kayseri Erciyesspor
Samsunspor  0-4  Giresunspor
Sakaryaspor   0-0  Adanaspor
Malatyaspor  0-4  Manisaspor
Diyarbakırspor  1-1  Boluspor
Çaykur Rizespor  1-0  Orduspor
Kardemir D.Ç. Karabükspor  0-2  Güngören Belediyespor
Altay  -  Karşıyaka


Tff 2.Lig Kademe -  Grup 01 -  3 . Hafta
Bugsaş Spor  1-0  Pendikspor
Körfez Belediyespor  2-0  Darıca G.Birliği
Sarıyer  1-1  Eyüpspor
Gaziosmanpaşa  3-0  Gebzespor
Bozüyükspor  1-2  Dardanelspor

Tff 2.Lig Kademe -  Grup 02 -  3 . Hafta
Akhisar Belediye Gençlik Ve Spor  3-1  Tarsus İdman Yurdu
Fethiyespor  1-1  Denizli Belediyespor
Altınordu  1-8  Bucaspor
Afyonkarahisarspor  0-2  Turgutluspor
Adana Demirspor  2-0  Marmaris Bld.Gençlikspor


Tff 2.Lig Kademe -  Grup 03 -  3 . Hafta
Türk Telekomspor  1-1  Kırşehirspor
Mke Kırıkkalespor  2-2  Maltepespor
Alibeyköy  2-0  Zeytinburnuspor
İstanbulspor  0-0  Konya Şekerspor
Beykozspor 1908   2-0  Etimesgut Şekerspor

Tff 2.Lig Kademe -  Grup 04 -  3 . Hafta
Arsinspor  1-1  Tokatspor
Trabzon Karadenizspor  4-1  A.Sebatspor
Pazarspor  1-3  Ofspor
Çorumspor  2-0  Karsspor
Erzurumspor  0-1  Çankırı Bld.Spor


Tff 2.Lig Kademe -  Grup 05 -  3 . Hafta
Diyarbakır B.Ş.Bld.Diskispor  0-1  Belediye Vanspor
Adıyamanspor  0-0  Malatya Belediyespor
Mardinspor  2-3  İskenderun Demir Çelikspor
Ş.Urfa Bld.Spor  1-4  Ş.Urfaspor
Elazığspor  1-3  Gaskispor

Tff 3.Lig Kademe -  Grup 01 -  2 . Hafta
Yıldırım Bosnaspor  0-4  Yalovaspor
Anadolu Üsküdar 1908 Spor  2-0  F.Karagümrük
Gölcükspor  2-0  Orhangazi Gençlerbirliği
Tepecik Belediyespor  1-0  Oyak Renaultspor
Lüleburgazspor  3-0  Küçükköyspor


Tff 3.Lig Kademe -  Grup 02 -  2 . Hafta
Bandırmaspor  2-2  Göztepe
Nazilli Belediyespor  3-1  Torbalıspor
Ispartaspor  3-0  Aydınspor
M.Kemalpaşaspor  2-3  Balıkesirspor
İzmirspor  1-0  Y.Menemen Belediye Spor


Tff 3.Lig Kademe -  Grup 03 -  2 . Hafta
Bursa Nilüferspor   0-0  Keçiören Bld.
Düzcespor  1-1  Pursaklarspor
Keçiörengücü  4-2  Aksarayspor
İnegölspor  0-1  Tavşanlı Bld. Tki Linyitspor
Orhangazispor  10-0  Uşakspor


Tff 3.Lig Kademe -  Grup 04 -  2 . Hafta
Ankara Demirspor  2-1  Bafra Belediyespor
Erzincanspor  1-0  Kastamonuspor
D.Ç.Divriğispor  2-1  Bulancakspor
Ünyespor  1-1  Sürmenespor
Araklıspor  -  Gümüşhanespor


Tff 3.Lig Kademe -  Grup 05 -  2 . Hafta
Hatayspor  1-0  Diyarbakır Kayapınar Bld.Spor
Kilis Bld.Spor  0-2  Batman Belediyespor
Kahramanmaraşspor  0-0  Ceyhanspor
Batman Petrolspor  3-0  Belediye Bingölspor
Bağlar Vuralspor  3-3  Siirtspor

Anahtar Kelimeler:
toplu sonuçlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100