Bu haber kez okundu.

Toplu sonuçlar ve puan durumları...
SON HABER Turkcell Süper Ligi, İkinci Lig (A) ve (B) Kategorisi ile Üçüncü Lig'e çeşitli kentlerdeki maçlarla devam edildi. Alınan toplu sonuçlar ve oluşan puan durumları şöyle... ~|~




TURKCELL SÜPER LİGİ
Çaykur Rizespor-Vestel Manisaspor.....................( 4 - 1 )
Kayserispor-Ankaragücü......................................( 1 - 2 )
Samsunspor-Konyaspor......................................( 1 - 1 )
Denizlispor-Kayseri Erciyesspor...........................( 1 - 1 )

Gençlerbirliği-Trabzonspor..................................( 1 - 0 )

İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ 
Türk Telekomspor-Akçaabat Sebatspor................( 0 - 1 )
Uşakspor-Dardanelspor........................................( 2 - 0 )
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Mardinspor........( 3 - 0 )
İstanbulspor-Orduspor..........................................( 0 - 1 )
Karşıyaka-İstanbul Büyükşehir Belediyesi..............( 0 - 0 )
Kocaelispor-Mersin İdmanyurdu.............................( 0 - 0 ) 

İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
YÜKSELME GRUBU
 
Siirtspor-Kartalspor..............................................( 0 - 0 )
İnegölspor-Bucaspor............................................( 3 - 2 )
Alanyaspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor......................( 1 - 3 )
Eskişehirspor-Kahramanmaraşspor.......................( 3 - 1 )
Kasımpaşaspor-Ünyespor.....................................( 1 - 0 ) 

1. KLASMAN GRUBU 
Küçükköyspor-Pendikspor.....................................( 0 - 1 )
Güngören Belediyespor-İstanbul Maltepespor......( 0 - 1 )
Sarıyer-Anadolu Üsküdar 1908 Spor.....................( 0 - 3 ) 

2. KLASMAN GRUBU 
Adana Demirspor-Nazilli Belediyespor..................( 0 - 0 )
Marmaris Belediyespor-Turgutluspor....................( 2 - 1 ) 

3. KLASMAN GRUBU 
Kırıkkalespor-Aksarayspor...................................( 2 - 1 )
Darıca Gençlerbirliği-Oyak Renault........................( 2 - 2 )
Tarsus İdmanyurdu-Yeni Kırşehirspor...................( 3 - 3 )

4. KLASMAN GRUBU 
Erzurumspor-Boluspor..........................................( 2 - 2 )
Giresunspor-Kardemir Karabükspor......................( 0 - 2 )
Çankırı Belediyespor-Ankara Demirspor.................( 2 - 1 )
Zonguldakspor-Pazarspor......................................( 0 - 0 ) 

5. KLASMAN GRUBU
İskenderun Demirçelikspor-Hatayspor.....................( 2 - 3 )
Osmaniyespor-Şanlıurfaspor....................................( 1 - 0 )
Şanlıurfa Belediyespor-Batman Petrolspor..............( 4 - 0 )
Adıyamanspor-Cizrespor..........................................( 0 - 0 ) 

ÜÇÜNCÜ LİG
1. GRUP 
Karsspor-Karamanspor.........................................( 1 - 0 )
Ceyhanspor-Bitlis Özgüzelderespor......................( 2 - 1 )
Kilis Belediyespor-Erzincanspor.............................( 0 - 1 )
Batman Belediyespor-GASKİ Spor.........................( 0 - 1 )
Mersin Büyükşehir Belediyesi-Şırnakspor...............( 5 - 2 )
Diyarbakır Kayapınar Belediyesi-Iğdırspor..............( 1 - 0 )
Nusaybin Demirspor-Nevşehirspor.........................( 4 - 3 ) 

2. GRUP 
AB Kızılcahamam Belediyespor-Bulancakspor........( 2 - 1 )
Gümüşhanespor-Artvin Hopaspor........................( 4 - 0 )
Demirçelik Divriğispor-Araklıspor..........................( 3 - 1 )
Değirmenderespor-Çubukspor............................( 2 - 1 )
Ankara Tarım Kredispor-Tokatspor......................( 3 - 2 )
Çorumspor-Etimesgut Şekerspor.........................( 1 - 2 )
BUGSAŞ Spor-Ofspor............................................( 1 - 1 )
Arsinspor-Gazi Belediyespor................................( 5 - 1 ) 

3. GRUP 
Nilüfer Belediyespor-Göztepe...............................( 3 - 0 )
Aliağa Belediyespor-Keçiörengücü........................( 1 - 1 )
Yeni Burdurspor-Ispartaspor.................................( 1 - 0 )
Kütahyaspor-Fethiyespor......................................( 1 - 0 )
Altınordu-Sidespor.................................................( 2 - 2 )
Akhisar Belediye Gençlikspor-Yeni Ereğlispor..........( 2 - 1 )
Konya Şekerspor-Denizli Belediyespor..................( 0 - 3 )
Afyonkarahisarspor-Akseki Aromaspor...................( 6 - 0 ) 

4. GRUP 
Kastamonuspor-Orhangazispor...........................( 0 - 2 )
Beykoz 1908-Çorluspor.......................................( 4 - 0 )
Mustafakemalpaşaspor-Gölcükspor.....................( 1 - 0 )
Bakırköyspor-Gaziosmanpaşa.............................( 0 - 3 )
Alibeyköy-Beylerbeyi............................................( 5 - 0 )

YÜKSELME GRUBU
    
    TAKIMLAR                      O  G  B  M   A   Y  P   Av
    --------------------------------------------------------
    1 Kasımpaşa                  13  9  3  1  18   8 30  +10
    2 Eskişehirspor              13  8  3  2  22  12 27  +10
    3 Gençlerbirliği ASAŞ Spor   13  7  4  2  24  15 25   +9
    4 Siirtspor                  13  3  6  4  20  18 15   +2
    5 İnegölspor                 13  3  6  4  15  13 15   +2
    6 Kartalspor                 13  3  6  4   9  12 15   -3
    7 Kahramanmaraşspor          13  4  2  7  17  23 14   -6
    8 Ünyespor                   13  3  4  6  10  16 13   -6
    9 Bucaspor                   13  3  2  8  14  23 11   -9
    10 Alanyaspor                13  3  2  8  13  22 11   -9
    
1. KLASMAN GRUBU
    
    TAKIMLAR                      O  G  B  M   A   Y  P   Av
    --------------------------------------------------------
    1 Pendikspor                 31 16  9  6  42  26 57  +16
    2 Sarıyer                    31 16  8  7  37  32 56   +5
    3 Güngören Belediyespor      31 12  9 10  38  28 45  +10
    4 Küçükköyspor               32 12  6 14  27  32 42   -5
    5 Fatih Karagümrük           32 10 10 12  34  32 40   +2
    6 Eyüpspor                   31  9 13  9  32  31 40   +1
    7 İstanbul Maltepespor       32  8 13 11  29  36 37   -7
    8 Yıldırım Bosnaspor         32  6  9 17  22  48 27  -26
    9 Anadolu Üsküdar 1908 Spor  32  3  6 23  21  56 15  -35
   
2.KLASMAN GRUBU
    
    TAKIMLAR                      O  G  B  M   A   Y  P   Av
    --------------------------------------------------------
    1 Turgutluspor               28 17  3  8  51  28 54  +23
    2 Marmaris Belediyespor      28 12  9  7  29  21 45   +8
    3 Nazilli Belediyespor       28 12  7  9  37  24 43  +13
    4 İzmirspor                  28 12  5 11  46  36 41  +10
    5 Adana Demirspor            28 12  5 11  47  39 41   +8
    6 Muğlaspor                  28  8  9 11  34  31 33   +3
    7 Aydınspor                  28  9  6 13  36  47 33  -11
    8 Adanaspor                  28  0  0 28   0  84  0  -84
   
3. KLASMAN GRUBU
    
    TAKIMLAR                      O  G  B  M   A   Y  P   Av
    --------------------------------------------------------
    1 Tarsus İdmanyurdu          28 11 10  7  48  32 43  +16
    2 Darıca Gençlerbirliği      28 12  6 10  35  38 42   -3
    3 OYAK Renault               28 10 10  8  41  45 40   -4
    4 MKE Kırıkkalespor          28 10  8 10  41  41 38    0
    5 Yeni Kırşehirspor          28  7 11 10  27  35 32   -8
    6 Yalovaspor                 28  8  7 13  36  42 31   -6
    7 Aksarayspor                28  7  7 14  30  43 28  -13
    8 Bursa Merinosspor          28  5 10 13  35  44 25   -9
   
4. KLASMAN GRUBU
    
    TAKIMLAR                      O  G  B  M   A   Y  P   Av
    --------------------------------------------------------
    1 Kardemir Karabükspor       28 12  9  7  36  25 45  +11
    2 Boluspor                   28 12  9  7  34  26 45   +8
    3 Çankırı Belediyespor       28 13  4 11  32  34 43   -2
    4 Giresunspor                28 10  7 11  27  28 37   -1
    5 Erzurumspor                28  8  8 12  32  40 32   -8
    6 Ankara Demirspor           28  8  7 13  27  36 31   -9
    7 Pazarspor                  28  7  8 13  24  38 29  -14
    8 Zonguldakspor              28  5 10 13  23  36 25  -13
   
5. KLASMAN GRUBU
    
    TAKIMLAR                      O  G  B  M   A   Y  P   Av
    --------------------------------------------------------
    1 Hatayspor                  28 14  6  8  48  37 48  +11
    2 Adıyamanspor               28 13  9  6  37  34 48   +3
    3 Şanlıurfaspor              28 12  9  7  39  27 45  +12
    4 Şanlıurfa Belediyespor     28 13  6  9  43  33 45  +10
    5 İskenderun Demirçelikspor  28 12  6 10  46  40 42   +6
    6 Cizrespor                  28 10  9  9  42  40 39   +2
    7 Batman Petrolspor          28  3  5 20  28  55 14  -27
    8 Osmaniyespor               28  3  4 21  23  60 13  -37

ÜÇÜNCÜ LİG'DE GÖRÜNÜM
Üçüncü Futbol Ligi'nde 27. hafta maçları yapıldı. 1. Grup'ta Erzincanspor, 2. Grup'ta Etimesgut Şekerspor, 3. Grup'ta Keçiörengücü, 4. Grup'ta da Gebzespor, haftayı lider olarak tamamladı. Gruplarda puan durumları şöyle:
    
1. GRUP
    
    TAKIMLAR                      O  G  B  M   A   Y  P   Av
    --------------------------------------------------------
    1 Erzincanspor               27 19  6  2  51  17 63  +34
    2 GASKİ Spor                 27 16 10  1  62  20 58  +42
    3 Batman Belediyespor        27 14  7  6  40  24 49  +16
    4 Kilis Belediyespor         27 14  5  8  37  29 47   +8
    5 Mersin Büyükşehir Belediye 27 12  8  7  54  38 44  +16
    6 Şırnakspor                 27 11  6 10  34  32 39   +2
    7 Karamanspor                27  8 11  8  32  29 35   +3
    8 Ceyhanspor                 27  9  6 12  29  43 33  -14
    9 Karsspor                   26  8  8 10  26  21 32   +5
    10 Antakyaspor               26  8  8 10  31  29 32   +2
    11 Diyarbakır Kayapınar Bld. 27  7  9 11  31  33 30   -2
    12 Bitlis Özgüzelderespor    27  6  8 13  25  49 26  -24
    13 Iğdırspor                 27  7  5 15  32  57 26  -25
    14 D.Bakır B.Şehir Bld.DİSKİ 24  7  3 14  42  41 24   +1
    15 Nevşehirspor              27  6  5 16  28  68 23  -40
    16 Nusaybin Demirspor        26  5  7 14  19  43 22  -24
   
2. GRUP
    
    TAKIMLAR                      O  G  B  M   A   Y  P   Av
    --------------------------------------------------------
    1 Etimesgut Şekerspor        27 19  7  1  50  14 64  +36
    2 Arsinspor                  27 15  7  5  34  18 52  +16
    3 Tokatspor                  27 15  4  8  50  28 49  +22
    4 Ofspor                     27 12  6  9  34  21 42  +13
    5 Araklıspor                 27 12  6  9  37  36 42   +1
    6 Çorumspor                  27 11  4 12  40  39 37   +1
    7 BUGSAŞ Spor                27  9  9  9  34  35 36   -1
    8 Trabzon Değirmenderespor   27  8 11  8  28  32 35   -4
    9 Gümüşhanespor              27  9  8 10  25  32 35   -7
    10 Bulancakspor              27  9  7 11  25  26 34   -1
    11 D.Ç.Divriğispor           27  9  6 12  36  48 33  -12
    12 Samsun Gazi Belediyespor  27  8  8 11  30  36 32   -6
    13 Ankara Tarım Kredispor    27  7  7 13  28  44 28  -16
    14 Artvin Hopaspor           27  5 12 10  28  33 27   -5
    15 A.B.Kızılcahamam Belediye 27  5 10 12  28  38 25  -10
    16 Çubukspor                 27  4  6 17  21  48 18  -27
   
3. GRUP
    
    TAKIMLAR                      O  G  B  M   A   Y  P   Av
    --------------------------------------------------------
    1 Keçiörengücü               27 16  8  3  43  24 56  +19
    2 Denizli Belediyespor       27 17  4  6  48  27 55  +21
    3 Fethiyespor                27 17  4  6  41  24 55  +17
    4 Akhisar Belediyespor       27 13  8  6  45  33 47  +12
    5 Ispartaspor                27 11 11  5  34  25 44   +9
    6 Afyonkarahisarspor         27 11  8  8  33  27 41   +6
    7 Sidespor                   27 10  6 11  36  37 36   -1
    8 Yeni Burdurspor            27  9  8 10  34  38 35   -4
    9 Bursa Nilüfer Belediyespor 27 10  4 13  33  26 34   +7
    10 Aliağa Belediyespor       27  9  7 11  27  27 34    0
    11 Göztepe                   27  9  7 11  36  40 34   -4
    12 Yeni Ereğlispor           27  8  9 10  37  41 33   -4
    13 Altınordu                 27  8  7 12  26  35 31   -9
    14 Kütahyaspor               27  7  6 14  32  43 27  -11
    5 Konya Şekerspor            27  7  4 16  25  41 25  -16
    16 Akseki Aromaspor          27  1  5 21  13  55  8  -42
   
4. GRUP
    
    TAKIMLAR                      O  G  B  M   A   Y  P   Av
    --------------------------------------------------------
    1 Gebzespor                  27 16  9  2  70  33 57  +37
    2 Zeytinburnuspor            27 14  7  6  53  33 49  +20
    3 Beykoz 1908                27 13  7  7  44  28 46  +16
    4 Gaziosmanpaşaspor          27 13  7  7  44  37 46   +7
    5 Alibeyköyspor              27 11 10  6  43  26 43  +17
    6 Gölcükspor                 27 11  8  8  36  27 41   +9
    7 Bakırköyspor               27 11  6 10  42  40 39   +2
    8 Küçükçekmecespor           27 11  6 10  39  39 39    0
    9 Orhangazispor              27  6 18  3  31  25 36   +6
    10 Çorluspor                 27  9  8 10  32  37 35   -5
    11 Mustafakemalpaşaspor      27  6 12  9  25  36 30  -11
    12 Beylerbeyi                27  7  8 12  23  43 29  -20
    13 ESKİ Spor                 27  7  7 13  28  44 28  -16
    14 Bilecikspor               27  5 11 11  29  40 26  -11
    15 Kastamonuspor             27  6  7 14  24  34 25  -10
    16 Mecidiyeköyspor           27  3  3 21  11  52 12  -41

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100