Bu haber kez okundu.

Türkiye Liglerinde toplu sonuçlar
Futbolda Turkcell Süper Ligi, İkinci Lig (A) ve (B) Kategorileri ile Üçüncü Lig'e, dün yapılan maçlarla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle: ~|~

TURKCELL SÜPER LİGİ
Denizlispor-Gençlerbirliği..............................................( 0 - 2 )
Gaziantepspor-Kayserispor..........................................( 1 - 4 )
Ankaragücü-Samsunspor..............................................( 1 - 1 )
Kayseri Erciyesspor-Diyarbakırspor...............................( 0 - 2 )
     
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
Karşıyaka-Antalyaspor...................................................( 1 - 1 )
İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Sakaryaspor.................( 1 - 0 )
Çanakkale Dardanelspor-Altay.......................................( 3 - 4 )
Mardinspor-İstanbulspor................................................( 1 - 0 )
Orduspor-Bursaspor.......................................................( 3 - 1 )
Yozgatspor-Türk Telekomspor........................................( 0 - 1 )
Elazığspor-Kocaelispor...................................................( 0 - 0 )
Akçaabat Sebatspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi...( 0 - 1 )
Mersin İdmanyurdu-Uşakspor.........................................( 2 - 1 )
     
(B) KATEGORİSİ

1.GRUP
Eyüpspor-Kartalspor.......................................................( 0 - 0 )
Güngören Belediyespor-Kasımpaşa.................................( 3 - 3 )
Sarıyer-Küçükköyspor......................................................( 2 - 0 )
Pendikspor-Fatih Karagümrük..........................................( 1 - 0 )
Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Yıldırım Bosnaspor..............( 2 - 2 )
     
3. GRUP
Eskişehirspor-Aksarayspor.............................................( 3 - 0 )
Yalovaspor-OYAK Renault...............................................( 1 - 1 )
Yeni Kırşehirspor-Kırıkkalespor........................................( 0 - 2 )
Bursa Merinosspor-Darıca Gençlerbirliği..........................( 3 - 0 )
İnegölspor-Tarsus İdmanyurdu.......................................( 1 - 1 )
     
4. GRUP
Kardemir Karabükspor-Ünyespor....................................( 0 - 2 )
Pazarspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor................................( 0 - 3 )
Çankırı Belediyespor-Giresunspor...................................( 0 - 1 )
Ankara Demirspor-Erzurumspor.....................................( 1 - 1 )
Zonguldakspor-Boluspor...............................................( 0 - 0 )
     
5. GRUP
Siirtspor-Cizrespor.........................................................( 2 - 1 )
Batman Petrolspor-Şanlıurfaspor...................................( 2 - 2 )
Hatayspor-İskenderun Demirçelikspor...........................( 1 - 2 )
Şanlıurfa Belediyespor-Osmaniyespor............................( 3 - 0 )
Kahramanmaraşspor-Adıyamanspor...............................( 0 - 1 )
     
ÜÇÜNCÜ LİG

1. GRUP
Karamanspor-Karsspor..................................................( 1 - 0 )
Bitlis Özgüzelderespor-Ceyhanspor...............................( 1 - 1 )
Erzincanspor-Kilis Belediyespor......................................( 3 - 1 )
Şırnakspor-Mersin Büyükşehir Belediyesi........................( 1 - 1 )
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ-Antakyaspor.....( 5 - 1 )
Iğdırspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor..................( 1 - 1 )
Nevşehirspor-Nusaybin Demirspor.................................( 1 - 1 )
     
2. GRUP
Bulancakspor-A.B.Kızılcahamam Belediyespor.................( 1 - 1 )
Artvin Hopaspor-Gümüşhanespor....................................( 0 - 0 )
Araklıspor-D.Ç.Divriğispor...............................................( 4 - 1 )
Çubukspor-Trabzon Değirmenderespor..........................( 0 - 2 )
Tokatspor-Ankara Tarım Kredispor................................( 3 - 1 )
Etimesgut Şekerspor-Çorumspor...................................( 2 - 1 )
Ofspor-BUGSAŞ Spor.....................................................( 4 - 1 )
Samsun Gazi Belediyespor-Arsinspor..............................( 0 - 1 )
     
3. GRUP
Keçiörengücü-Aliağa Belediyespor..................................( 2 - 1 )
Ispartaspor-Yeni Burdurspor..........................................( 1 - 0 )
Fethiyespor-Kütahyaspor..............................................( 2 - 1 )
Sidespor-Altınordu.........................................................( 3 - 0 )
Yeni Ereğlispor-Akhisar Belediyespor.............................( 2 - 0 )
Akseki Aromaspor-Afyonkarahisarspor...........................( 1 - 2 )
     
4. GRUP
Küçükçekmecespor-Mecidiyeköyspor.............................( 3 - 1 )
Orhangazispor-Kastamonuspor.....................................( 0 - 0 )
Çorluspor-Beykoz 1908................................................( 2 - 1 )
Bilecikspor-ESKİ Spor....................................................( 1 - 1 )
Gölcükspor-Mustafakemalpaşaspor...............................( 2 - 0 )
Gaziosmanpaşaspor-Bakırköyspor.................................( 3 - 1 )
Gebzespor-Zeytinburnuspor........................................( 4 - 1 )

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100