Bu haber kez okundu.

Türkiye Liglerinde toplu sonuçlar...
Futbolda Turkcell Süper Ligi, İkinci Lig (A) ve (B) Kategorileri ile Üçüncü Lig'e dün yapılan maçlarla devam edildi. Haftanın toplu sonuçları şöyle... ~|~

Turkcell Süper Ligi 
Samsunspor-Malatyaspor................................( 1 - 2 )
Gençlerbirliği-Diyarbakırspor.........................( 4 - 0 )
Sivasspor-Konyaspor...................................( 1 - 1 ) 
Trabzonspor-Ankaraspor..............................( 2 - 3 )
Kayseri Erciyes-Fenerbahçe...........................( 0 - 3 )
Gaziantepspor-Ankaragücü..............................( 1 - 1 )
Denizlispor-Çaykur Rize....................................( 2 - 0)
Galatasaray-Beşiktaş........................................( 3 - 2 )

İkinci Lig (A) Kategorisi 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Kocaelispor............( 3 - 3 )
Akçaabat Sebatspor-İstanbulspor.......................( 1 - 1 )
Mardinspor-Orduspor...................................( 1 - 1 )
Karşıyaka-Türk Telekomspor............................( 1 - 1 )
Yozgatspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi............( 1 - 1 )
Elazığspor-Uşakspor...................................( 0 - 1 )
Mersin İdmanyurdu-Altay...............................( 1 - 1 )
Antalyaspor-Sakaryaspor...............................( 4 - 2 )
Bursaspor-Çanakkale Dardanel.......................( 1 - 1 )

(B) Kategorisi

1. Grup
Kartalspor-Kasımpaşa..................................( 1 - 0 )
Eyüpspor-Küçükköyspor.................................( 1 - 1 )
Güngören Belediyespor-Fatih Karagümrük................( 1 - 0 )
Sarıyer-Yıldırım Bosnaspor............................( 2 - 0 )
Pendikspor-İstanbul Maltepespor.......................( 0 - 1 )
(NOT: 1. grup maçları hafta içinde oynanmıştı)

2. Grup
Turgutluspor-Aydınspor........................... ....( 1 - 0 )
Bucaspor-İzmirspor....................................( 3 - 2 )
Nazilli Belediyespor-Adana Demirspor..................( 1 - 1 )
Marmaris Belediyespor-Alanyaspor......................( 2 - 0 ) 

3. Grup
Aksarayspor-OYAK Renault..............................( 3 - 1 )
Eskişehirspor-Kırıkkalespor...........................( 3 - 1 )
Yalovaspor-Darıca Gençlerbirliği......................( 3 - 0 )
Yeni Kırşehirspor-Tarsus İdmanyurdu...................( 1 - 0 )
Bursa Merinosspor-İnegölspor..........................( 1 - 2 ) 

4. Grup 
Ünyespor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor.....................( 0 - 0 )
Kardemir Karabükspor-Giresunspor......................( 1 - 0 )
Pazarspor-Erzurumspor.................................( 2 - 2 )
Ankara Demirspor-Zonguldakspor........................( 2 - 0 ) 
Çankırı Belediyespor-Boluspor.........................( 0 - 1 )

5. Grup
Cizrespor-Şanlıurfaspor...............................( 0 - 0 )
Siirtspor-İskenderun Demirçelikspor...................( 2 - 1 )
Batman Petrolspor-Osmaniyespor........................( 5 - 0 )
Hatayspor-Adıyamanspor................................( 1 - 2 )
Şanlıurfa Belediyespor-Kahramanmaraşspor..............( 1 - 0 )
(NOT: 5. grup maçları hafta içinde oynanmıştı)

ÜÇÜNCÜ LİG

1. Grup 
Nusaybin Demirspor-Mersin Büyükşehir Belediyesi.......( 0 - 1 )
Karamanspor-Iğdırspor.................................( 3 - 1 )
Bitlis Özgüzelderespor-D.Bakır Kayapınar Belediyespor.( 2 - 1 )
Erzincanspor-Karsspor.................................( 1 - 0 )
GASKİ Spor-Ceyhanspor.................................( 1 - 0 )
Şırnakspor-Kilis Belediyespor.........................( 0 - 0 )
D.Bakır B.Şehir Beled.DİSKİ Spor-Batman Belediyespor..( 3 - 1 )
Antakyaspor-Nevşehirspor..............................( 7 - 0 ) 

2. Grup 
Bulancakspor-Ofspor...................................( 2 - 1 )
Artvin Hopaspor-BUGSAŞ Spor...........................( 2 - 2 )
Araklıspor-A.B.Kızılcahamam Belediyespor..............( 2 - 0 )
Çubukspor-Gümüşhanespor...............................( 1 - 2 )
Tokatspor-D.Ç.Divriğispor.............................( 5 - 2 )
Etimesgut Şekerspor-Trabzon Değirmenderespor..........( 4 - 0 )
Arsinspor-Ankara Tarım Kredispor......................( 3 - 1 )
Çorumspor-Samsun Gazi Belediyespor....................( 0 - 1 ) 

3. Grup 
Göztepe-Denizli Belediyespor..........................( 4 - 0 )
Keçiörengücü-Konya Şekerspor..........................( 3 - 0 )
Ispartaspor-Bursa Nilüfer Belediyespor................( 1 - 1 )
Fethiyespor-Aliağa Belediyespor.......................( 1 - 0 )
Sidespor-Yeni Burdurspor..............................( 2 - 1 )
Yeni Ereğlispor-Kütahyaspor...........................( 2 - 4 )
Afyonkarahisarspor-Altınordu..........................( 1 - 0 )
Akhisar Belediyespor-Akseki Aromaspor.................( 1 - 1 ) 
Göztepe-Denizli Belediyespor..........................( 4 - 0 )

4. Grup 
Küçükçekmecespor-Beylerbeyi...........................( 3 - 0 )
Orhangazispor-Alibeyköyspor...........................( 1 - 2 )
Çorluspor-Mecidiyeköyspor.............................( 4 - 0 )
Bilecikspor-Kastamonuspor.............................( 1 - 1 )
Gölcükspor-Beykoz 1908................................( 3 - 0 )
Gaziosmanpaşaspor-ESKİ Spor...........................( 4 - 1 )
Zeytinburnuspor-Mustafakemalpaşaspor..................( 5 - 1 )
Bakırköyspor-Gebzespor................................( 0 - 3 )

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100