Bu haber kez okundu.

Türkiye Ligleri'nde toplu sonuçlar...
SON HABER Türkiye Süper Ligi, İkinci Lig A Kategorisi, B Kategorisi ve Üçüncü Lig'de bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle... ~|~
TURKCELL SÜPER LİGİ
      Diyarbakırspor-Malatyaspor............................( 3 - 2 ).
      Denizlispor-Sivasspor.................................( 4 - 0 ).
      Ankaraspor-Kayserispor................................( 1 - 3 ).
     
     İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
      Kocaelispor-Altay.....................................( 1 - 1 ).
      Türk Telekomspor-Orduspor.............................( 2 - 3 ).
      Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-İstanbulspor..........( 2 - 3 ).
      Yozgatspor-Elazığspor.................................( 1 - 1 ).
      İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Akçaabat Sebatspor.....( 0 - 0 ).
      Sakaryaspor-Dardanelspor..............................( 1 - 0 ).
     
     İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
     YÜKSELME GRUBU

      Kartalspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor...................( 0 - 1 ).
      Siirtspor-İnegölspor..................................( 1 - 1 ).
      Eskişehirspor-Alanyaspor..............................( 2 - 0 ).
      Kahramanmaraşspor-Kasımpaşa...........................( 2 - 0 ).
      Ünyespor-Bucaspor.....................................( 1 - 0 ).
     
     1. KLASMAN GRUBU
      Sarıyer-Yıldırım Bosnaspor............................( 1 - 0 .)
      Güngören Belediyesi-Küçükköyspor......................( 1 - 1 ).
      İstanbul Maltepespor-Eyüpspor.........................( 1 - 1 ).
      Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Pendikspor..................( 1 - 1 ).
     
     3. KLASMAN GRUBU

      Darıca Gençlerbirliği-Bursa Merinosspor...............( 2 - 1 ).
      Kırıkkalespor-Yeni Kırşehirspor.......................( 2 - 1 ).
      Aksarayspor-Yalovaspor................................( 1 - 0 ).
      OYAK Renault-Tarsus İdmanyurdu........................( 0 - 0 ).
     
     4. KLASMAN GRUBU
      Giresunspor-Çankırı Belediyespor......................( 4 - 1 ).
      Erzurumspor-Pazarspor.................................( 2 - 1 ).
      Boluspor-Ankara Demirspor.............................( 4 - 2 ).
      Kardemir Karabükspor-Zonguldakspor....................( 1 - 1 ).
     
     ÜÇÜNCÜ LİG
      1. GRUP
      Mersin Büyükşehir Belediyesi-Karamanspor..............( 1 - 1 ).
      Antakyaspor-Bitlis Özgüzelderespor....................( 0 - 0 ).
      Nusaybin Demirspor-Erzincanspor.......................( 0 - 1 ).
      Ceyhanspor-Karsspor...................................( 1 - 0 ).
      Kilis Belediyespor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor..( 1 - 0 ).
      Batman Belediyespor-Iğdırspor.........................( 1 - 0 ).
      Şırnakspor-Nevşehirspor...............................( 1 - 0 ).
     
     2. GRUP
      Ankara Tarım Kredispor-Bulancakspor...................( 1 - 0 ).
      Çorumspor-Artvin Hopaspor.............................( 4 - 2 ).
      Arsinspor-Araklıspor..................................( 0 - 1 ).
      Etimesgut Şekerspor-Çubukspor.........................( 3 - 0 ).
      Gümüşhanespor-AB Kızılcahamam Belediyespor............( 2 - 2 ).
      Demirçelik Divriğispor-BUGSAŞ Spor....................( 2 - 1 ).
      Trabzon Değirmenderespor-Ofspor.......................( 2 - 3 ).
      Tokatspor-Samsun Gazi Belediyespor....................( 2 - 1 ).
     
     3. GRUP
      Altınordu-Göztepe.....................................( 1 - 0 ).
      Akhisar Belediye Gençlikspor-Keçiörengücü.............( 3 - 0 ).
      Afyonkarahisarspor-Ispartaspor........................( 1 - 1 ).
      Yeni Ereğlispor-Fethiyespor...........................( 1 - 1 ).
      Aliağa Belediyespor-Nilüfer Belediyespor..............( 2 - 0 ).
      Yeni Burdurspor-Konya Şekerspor.......................( 1 - 1 ).
      Kütahyaspor-Denizli Belediyespor......................( 1 - 2 ).
      Sidespor-Akseki Aromaspor.............................( 1 - 0 ).
     
     4. GRUP
      Mustafakemalpaşaspor-Küçükçekmecespor.................( 0 - 0 ).
      Zeytinburnuspor-Çorluspor.............................( 3 - 0 ).
      Gaziosmapaşasapor-Bilecikspor.........................( 3 - 1 ).
      Kastamonuspor-Mecidiyeköyspor.........................( 0 - 2 ).
      Beykoz 1908-Alibeyköy.................................( 1 - 1 ).
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100