Bu haber kez okundu.

Türkiye liglerinde toplu sonuçlar...
Türk Telekom Lig A, Lig B Yükselme ve Klasman Grupları ile Üçüncü Lig'e, bugün çeşitli kentlerde yapılan maçlarla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle: ~|~


Türk Telekom Lig A
 

Mardinspor-Gençlerbirliği Oftaş Spor...................( 3 - 0 )

Türk Telekomspor-Kocaelispor...........................( 0 - 1 )

Büyükşehir Belediyespor-Malatyaspor....................( 2 - 0 )

Orduspor-Uşakspor......................................( 4 - 0 )

Diyarbakırspor-Kasımpaşaspor...........................( 2 - 2 )

Akçaabat Sebatspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi.....( 1 - 1 )

 

Lig B Yükselme Grubu  

Kartalspor-MKE Kırıkkalespor...........................( 1 - 0 )

Adana Demirspor-Sarıyer................................( 3 - 1 )

Tarsus İdmanyurdu-Boluspor.............................( 0 - 2 )

Küçükköyspor-Şanlıurfaspor.............................( 1 - 0 )

Alanyaspor-Arsinspor...................................( 3 - 1 )

 

Lig B 1. Klasman Grubu 

Etimesgut Şekerspor-Eyüpspor...........................( 1 - 1 )

Yalovaspor-Dardanelspor................................( 1 - 1 )

Güngören Belediyespor-Oyak Renault.....................( 5 - 1 )

Fatih Karagümrük-İnegölspor............................( 1 - 2 )

 

2. Grup 

İzmirspor-Muğlaspor....................................( 0 - 0 )

Turgutluspor-Mersin İdmanyurdu.........................( 2 - 2 )

Nazilli Belediyespor-Bucaspor..........................( 1 - 0 )

Marmaris Belediye Gençlikspor-Fethiyespor..............( 2 - 0 )

 

3. Grup 

Kardemir Demirçelik Karabükspor-Gebzespor..............( 2 - 1 )

Zeytinburnuspor-Çankırı Belediyespor...................( 0 - 0 )

Pendikspor-Keçiörengücü................................( 1 - 0 )

Darıca Gençlerbirliği-Maltepespor......................( 1 - 1 )

 

4. Grup 

Yeni Kırşehirspor-Erzurumspor..........................( 1 - 2 )

Tokatspor-Yimpaş Yozgatspor............................( 1 - 0 )

Erzincanspor-Pazarspor.................................( 2 - 1 )

Ünyespor-Giresunspor...................................( 1 - 2 )

 

5. Grup 

Cizrespor-GASKİ Spor...................................( 1 - 1 )

Hatayspor-Siirtspor....................................( 0 - 0 )

İskenderun Demirçelikspor-Şanlıurfa Belediyespor.......( 0 - 0 )

Adıyamanspor-Kahramanmaraşspor.........................( 1 - 1 )

 

Üçüncü Lig

1. Grup
 

Ceyhanspor-Mersin Büyükşehir Belediyesi................( 0 - 2 )

Belediye Vanspor-Yeni Ereğlispor.......................( 0 - 1 )

Aksarayspor-Karamanspor................................( 1 - 0 )

Kilis Belediyespor-Adanaspor...........................( 0 - 2 )

Batman Petrolspor-Nusaybin Demirspor...................( 2 - 1 )

Şırnakspor-Diyarbakır DİSKİ Spor.......................( 0 - 0 )

 

2. Grup 

Artvin Hopaspor-Değirmenderespor.......................( 0 - 1 )

Karsspor-Araklıspor....................................( 1 - 2 )

Iğdırspor-Bulancakspor.................................( 0 - 2 )

Bağlum Belediyespor-Tarım Kredi........................( 0 - 0 )

Ankara Demirspor-BUGSAŞ Spor...........................( 1 - 0 )

Sürmenespor-Gümüşhanespor..............................( 3 - 0 )

Gazi Belediyespor-Çorumspor............................( 3 - 2 )

 

3. Grup 

Altınordu-Nilüfer Belediyespor.........................( 1 - 0 )

Bozüyükspor-Yeni Burdur Gençlikspor....................( 0 - 0 )

Aliağa Belediyespor-Balıkesirspor......................( 1 - 1 )

Sidespor-Ispartaspor...................................( 2 - 0 )

Afyon Karahisarspor-Denizli Belediyespor...............( 2 - 0 )

Kütahyaspor-Aydınspor..................................( 1 - 1 )

Bursa Merinosspor-Akhisar Belediye Gençlikspor.........( 0 - 0 )

Mustafa Kemalpaşaspor-Göztepe..........................( 3 - 0 )

 

4. Grup 

Orhangazi Gençlerbirliği Spor-Bakırköyspor.............( 1 - 2 )

Kastamonuspor-Beylerbeyi...............................( 7 - 1 )

Gölcükspor-Gaziosmanpaşa...............................( 1 - 1 )

Beykoz 1908-Tepecik Belediyespor.......................( 1 - 2 )

Küçük Çekmecespor-Alibeyköy............................( 1 - 1 )

Anadolu Üsküdar 1908-Çorluspor.........................( 1 - 2 )

Zonguldakspor-Orhangazispor............................( 1 - 1 )

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100