Bu haber kez okundu.

Türkiye liglerinde toplu sonuçlar
Turkcell Süper Lig, TFF 1, 2 ve 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle: ~|~


TURKCELL SÜPER LİG
Ankaragücü-Çaykur Rizespor.................................( 1 - 0 )
Konyaspor-Sivasspor........................................( 2 - 1 )
 
TFF 2. LİG
2. GRUP
Marmaris Belediyespor-Mersin İdmanyurdu....................( 0 - 1 )
İzmirspor-Adana Demirspor..................................( 1 - 3 )
Uşakspor-Afyonkarahisarspor................................( 1 - 1 )
Turgutluspor-Bucaspor......................................( 0 - 1 )
 
3. GRUP
BUGSAŞ Spor-Pendikspor.....................................( 0 - 1 )
Küçükköyspor-Tepecik Belediyespor..........................( 0 - 0 )
Alibeyköy-Yeni Kırşehirspor................................( 2 - 1 )
Maltepespor-Kırıkkalespor..................................( 0 - 1 )
Etimesgut Şekerspor-Türk Telekomspor.......................( 3 - 1 )
 
5. GRUP
Adanaspor-Hatayspor........................................( 2 - 1 )
İskenderun Demirçelikspor-GASKİ Spor.......................( 0 - 2 )
Şanlıurfa Belediyespor-Kahramanmaraşspor...................( 1 - 0 )
Tarsus İdmanyurdu-Adıyamanspor.............................( 1 - 1 )
 
TFF 3. LİG
1. GRUP
Aksarayspor-Şırnakspor.....................................( 6 - 1 )
Siirtspor-Batman Belediyespor..............................( 1 - 2 )
Belediye Vanspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor.........( 1 - 0 )
Cizrespor-Nusaybin Demirspor...............................( 0 - 0 )
Karsspor-Mezitlispor.......................................( 1 - 1 )
Kilis Belediyespor-Malatya Belediyespor....................( 2 - 2 )
 
2. GRUP
Sürmenespor-Bulancakspor...................................( 2 - 2 )
Bafra Belediyespor-Tokatspor...............................( 1 - 2 )
Tarım Kredispor-Kastamonuspor..............................( 1 - 2 )
Artvin Hopaspor-Gümüşhanespor..............................( 0 - 0 )
Bağlum Belediyespor-Ankara Demirspor.......................( 1 - 4 )
Keçiörengücü-Gazi Belediyespor.............................( 5 - 2 )
Demirçelik Divriğispor-Ofspor..............................( 0 - 2 )
Ünyespor-Çorumspor.........................................( 1 - 0 )
 
3. GRUP
Tavşanlı Belediye TKİ Linyitspor-Akhisar Belediyespor......( 2 - 1 )
Aydınspor-Torbalıspor......................................( 0 - 2 )
Muğlaspor-Denizli Belediyespor.............................( 0 - 2 )
Yeni Burdurspor-Nilüfer Belediyespor.......................( 1 - 1 )
Konya Şekerspor-Yeni Ereğlispor............................( 2 - 1 )
OYAK Renault-Altınordu.....................................( 2 - 3 )
Balıkesirspor-Nazilli Belediyespor.........................( 1 - 1 )
Aliağa Belediyespor-Kütahyaspor............................( 0 - 0 )
 
4. GRUP
Bursa Merinosspor-Zonguldakspor............................( 0 - 0 )
Yalovaspor-Yıldırım Bosnaspor..............................( 3 - 1 )
Bilecikspor-Gölcükspor.....................................( 0 - 0 )
Darıca Gençlerbirliği-Beylerbeyi...........................( 0 - 0 )
Beykoz 1908-Orhangazi Gençlerbirliği.......................( 3 - 1 )
Körfez Belediyespor-Küçükçekmecespor.......................( 3 - 2 )
Orhangazispor-Lüleburgazspor...............................( 2 - 1 )

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100