Bu haber kez okundu.

Türkiye liglerinde toplu sonuçlar
Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig Yükselme Grubu, TFF 2. Lig 1, 2, 3 v e 4. Klasman Gruplarına haftanın maçlarıyla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle: ~|~

 

TURKCELL SÜPER LİG

         Gaziantepspor-Ankaraspor.....................................( 2 - 0 )
         Gençlerbirliği-Bursaspor.....................................( 1 - 2 )
         Antalyaspor-Denizlispor......................................( 2 - 1 )

BANK ASYA 1. LİG

         Çaykur Rizespor-Boluspor.....................................( 1 - 4 )
         Altay-Güngören Belediyespor..................................( 3 - 2 )
         Kasımpaşa-Giresunspor........................................( 0 - 2 )
         Sakaryaspor-Kayseri Erciyesspor..............................( 2 - 0 )
         Kardemir Karabükspor-Manisaspor..............................( 6 - 3 )
         Malatyaspor-Orduspor.........................................( 4 - 2 )
         Samsunspor-Karşıyaka.........................................( 2 - 1 )

TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU

         Belediye Vanspor-Körfez Belediyespor.........................( 2 - 1 )
         Eyüpspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor.........( 0 - 0 )
         Tarsus İdmanyurdu-Bucaspor...................................( 3 - 3 )
         Çorumspor-Mersin İdmanyurdu..................................( 2 - 4 )
         Tokatspor-Beykoz 1908........................................( 2 - 2 )

TFF 2. LİG 1. KLASMAN GRUBU

         Sarıyer-Gaziosmanpaşa........................................( 0 - 0 )
         Beylerbeyi-Gebzespor.........................................( 3 - 2 )
         BUGSAŞ Spor-Bozüyükspor......................................( 1 - 2 )
         Darıca Gençlerbirliği-Pendikspor.............................( 1 - 1 )

2. KLASMAN GRUBU

         Altınordu-Akhisar Belediye-Gençlik ve Spor...................( 0 - 0 )
         Turgutluspor-Marmaris Belediyespor...........................( 0 - 0 )
         Adana Demirspor-Denizli Belediyespor.........................( 1 - 0 )
         Fethiyespor-Alanyaspor.......................................( 0 - 2 )

3. KLASMAN GRUBU

         Zeytinburnuspor-İstanbulspor.................................( 2 - 0 )
         Maltepespor-Etimesgut Şekerspor..............................( 3 - 2 )
         Kırşehirspor-Kırıkkalespor...................................( 1 - 2 )
         Alibeyköy-Konya Şekerspor....................................( 0 - 2 )

4. KLASMAN GRUBU

         Akçaabat Sebatspor-Trabzon Karadenizspor.....................( 2 - 2 )
         Ofspor-Karsspor..............................................( 1 - 0 )
         Pazarspor-Arsinspor..........................................( 4 - 0 )
         Çankırı Belediyespor-Erzurumspor.............................( 0 - 1 )

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100