Bu haber kez okundu.

Halkın tek derdi ekmek
Piyasada 250 gramlık ekmeği 200 bin liradan satın alan vatandaşlar, bunun yerine un alarak kendi ekmeklerini pişirmeyi tercih ediyor. Vatandaşlar, "Normal 4 kişilik bir aile, ortalama olarak günde 10 ekmek yiyor. O ailenin ekmek gideri günlük 2, aylık 60 milyon lira yapıyor. 50 kilogramlık bir un torbasının fiyatı ise 22 milyon lira. Bu da fırında hazır olarak alınan 110 ekmeğe verilen paraya karşılık geliyor" diye konuştular.~|~
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner100