Küresel ve bölgesel ölçekte yaşadığımız olaylar, anlayana, Türkiye’nin zorunlu yeni rotasını ve istikametini gösteriyor.
Türkiye’nin yeni rotası, BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın 30-35 yıldan beri anlattığına şahit olduğumuz ve 10 Kasım günü muhteşem eseriyle taçlandırdığı “HOŞ GELDİN ATATÜRK” istikametidir.
Yüzyılın başında cennet vatanımızı bilumum Haçlı işgalinden kurtaran bu ruhtur.
İşgal altındaki topraklarımızda teslim alınmış yetmiş iki buçuk milletten, bağımsızlık ruhuyla onurlu Türk milleti çıkartan istikamettir.
Türkiye Cumhuriyeti devletini kuran bu asil karakterdir.
Bu ruh ve karakter sebebiyle İngiliz, Amerikan ve Vatikan başta olmak üzere tüm Haçlı aktörleri ve İslamcı kisveli yerli işbirlikçileri, Atatürk’ü dinsiz, katli vacip eşkıya ve Deccal yaftalarıyla hedefe oturttular.
Halka Cumhuriyeti dinsizlik, saltanatı ise din olarak yutturarak, millet ile devleti, devlet ile dini yıllarca çatıştırdılar. 
Türk milleti 80 yıl boyunca bu fitnelerle yoğrula-geldi.
Atatürk, yüzyılın başında bir yandan içteki bu fitnelerle mücadele edip bertaraf etti, bir yandan da işgalci Haçlılara karşı Milli Mücadele vererek oyun bozdu.
Haricî ve dahilî fitne odakları, Gazi’nin vefatından sonra devlet ve vatanımız üzerinde istedikleri gibi at oynattılar. Kurtuluş yıllarında başaramadıklarını, son süreçte başardılar; Atatürk ile Türk milletinin, Türk milleti ile devletinin arasını açtıkça açtılar, uçurumlar oluşturdular. 
Devleti de, milleti de o uçuruma sürükleyip yok etme raddesine getirdiler.
Otuz yıldan beri bıkmadan-usanmadan, yerli-yabancı tüm fitne odaklarının baskılarına, karartma ve iftira operasyonlarına karşı tek başına göğüs gerdi. Atatürk’ü anlattı. Onun Ehl-i Beyt soylu dindar, seçilmiş, ulu bir önder olduğunu hafızalara nakşetti. 
Atatürk’ün, Türk milleti için büyük bir ilahî nasip olduğunu hatırlattı. Atatürkçülük ruhunu yaşattı, onun bağımsızlık karakterini ve milli duruşunu temsil etti Prof. Dr. Baş.
İngiliz, Amerikan, Vatikan ve Yunan sözcülüğünü yapan Muaviye saltanatçılarının İslamcı kisveli hesaplarını altüst etti, hafıza ve hard disklerini sildi süpürdü
Türkiye Cumhuriyeti devletini kuran Müslümanlardır, diye haykırdı.
Atatürk vatandır, devlettir, millettir, milletin inancıdır, dedi Prof. Dr. Baş.
Devlet ve millet olarak işte bu Atatürk karakterinden ve vizyonundan savrulduk, her şeyimizi yitirme noktasına geldik.
Siyasal İslamcılar İslam gelecek, vahşet bitecek naralarıyla iktidara geldiler; İslam yerine Vatikan’ın diyalog fitne geldi. Birlik yerine BOP vahşeti geldi. Şehit kanlarıyla sulanmış cennet vatanın en güzel yerleri domuz çiftliğine döndü. Ortalığı faizi, zina, savaş ve dalaş kapladı.
Siyasal İslamcılar, Prof. Dr. Baş’ın anlattığı Atatürk çizgisinden savruldular; ne oldu? 
Bir dönem radikal İslamcı oldular. 
Bir devir Avrupa Birlikçi, derken Amerikancı-BOP’çu oldular. 
Bir dönem Suud-Vehhabi safında pineklediler.
Bir devir oldu İsrail-Suud eksenli İslamcı NATO’cu oldular. 
20 yıl kesintisiz FETÖ hizmetkârlığı yaptılar. 
Komşularımızın içişlerine daldılar, ÖSÖ’cü, el-Nusracı oldular. 
Denize düştüler Zarrab’a sarıldılar.
Devlet gücü ve millet desteği arkalarındaydı; lakin hepsinde yanıldılar, milleti-devleti yanıttılar. 
Yanıldık demeleri işe yaradı mı? Yaramadı. 
Kendilerini de mahvettiler, devleti ve milleti de…
Devlet ve milletin uçuruma sürüklenme raddesinde, Prof. Dr. Haydar Baş, Atatürk’ün bağımsızlık karakteri ve ruhuyla oyunları topyekun bozdu. Yepyeni bir devir açtı. Gazi’nin özlemini ve ufkunu Milli Ekonomi Modeli, Sosyal Devlet projeleri ve Hoş geldin Atatürk eseriyle taçlandırdı.
Atatürk, Molla Zübeyde, Ehl-i Beyt, Milli İktisad ve bağımsızlık denilince, hafızalarda Prof. Dr. Baş; Prof. Dr. Baş denilince zihinlerde Atatürk, Molla Zübeyde, Ehl-i Beyt, Bağımsız Türkiye, Milli Ekonomi Model, İş-Aş ve birlik canlanıyor.
Ömürleri Yunan ve diğer Haçlı misyon erleri edasıyla Atatürk’e ve mübarek anası Molla Zübeyde’ye karşı bin bir türlü iftira ve düşmanlıkla geçenler, Prof. Dr. Baş’ın açtığı yeni dönemde şimdi Atatürk diyor, Gazi diyor, Molla Zübeyde diyor, başka bir şey demiyorlar. 
Kırk yıllık Kâni, bir anda oldu yani…
Bu bağlamda bugün Türk milletinin koşacağı adres, kırk yıllık Kâniler ve bir anda olan yaniler değil; Prof. Dr. Haydar Baştır. 
Gerçekten kurtuluş için ve gerçek Atatürk’te buluşmak için, devlet ve millet olarak hep birlikte onun gibi Hoş Geldin Atatürk demek, onunla Milli Ekonomi Modeli’ni icraata koymak, onunla devlet-millet barışını ve milli birliği tesis etmektir.
Ne kadar kısa sürede 80 milyonluk vatan evladının her birinin başucu kitabı “HOŞ GELDİN ATATÜRK” olur, Türkiye ne kadar erken yeni rotasına girerse; bu badireleri o kadar az zayiatla aşarız. 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Mehmet Ali Gunaydin Karabük 2017-11-29 16:04:28

Dua ve Niyaz ile hayır lı kandiller, hocam elinize sağlık

banner137