Uluslararası Holokost (Yahudi Soykırımı) Kurbanlarını Anma Günü dolayısıyla Ankara Üniversitesi Rektörlüğü 100. Yıl Salonunda düzenlenen etkinliğe hükümet adına Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır katıldı.
* * *
Çelik bir yayı germeye kalkarsanız çok zorlanırsınız hele gergin tutmak tam bir eziyettir. Fakat bir bırakırsanız anında ve çok rahat bir şekilde orijinal şeklini alır!
Ak Partisi’nin İsrail siyaseti ve aşkı da aynı bu şekilde!
Hocaları Erbakan’dan bu yana çelik bir yay kadar göbekten sağlam bağlılar aslında İsrail’e!
Gelin görün ki bu çelik yaydan bağ, siyasette prim yapmayacağı için ne yapmak lâzımdı?
Sık sık yayı germek lâzımdı tabii ki!
Oy devşirileceği ve seçmenin öpüleceği dönemlerde yay sürekli gergin ve İsrail ile aralar açık gibi gösterildi!
Ancaak ne zaman ki İsrail göz kırptı o anda gergin yay bırakıldı ve anında orijinal halini aldı!
Gerginken dümdüz, uzak ve sert gözüken ilişkiler bir anda göz göze, diz dize, karma karışık ve yumuşak hâle geliverdi!
Peki ne zaman?!
Örneğin Erbakan otuz küsur sene sonra başbakan koltuğuna kavuştuğunda! Birkaç ay içinde İsrail ile 18 gizli anlaşma yapılıverdi ve bunlar hâlen harfi harfine yürürlükte! 
Örneğin Erdoğan Ak Partisi iktidarı ile birlikte doludizgin İsrail aşkı yaşamadı mı?!
Irak işgaline izinle başlayan sürecin ilerleyen zamanlarında gizli kapılar ardında nasıl cesaret örnekleri sergilendiyse, Yahudiler tarafından Erdoğan’a Üstün Cesaret Madalyası verildi!
Çok ciddi bir tarihi geçmişi olan bu madalyanın bu güne kadar Yahudi olmayan hiç kimseye verilmemiş olmasının takdirini size bırakıyorum!
Veee nihayet her şey gibi Erdoğan ve Ak Partisi’nin İsrail ve Yahudi aşkı da aslına rücu ederek kucak kucağa muhabbete dönüştü!
Âşık mâşukuna kavuşmuştu bir kere kim tutardı ki onları?!
Meğerse Erbakan’ın anlaşmasını yaptığı İsrail’e su verilmesi projesi gemilerle taşınan sularla birlikte çoktaaan hayata geçmiş, Kıbrıs’a döşenen içme suyu boru hattı aslında İsrail içinmiş!
Ve sıra geldi Holokost kurbanlarını anmaya!
Sanmayın ki bu Yahudi aşkınız sadece bu dünyada kalacak! Kıyametin ardından Yahudilerle birlikte haşrolunacaksınız! 
Ondan sonra mı?!
Artık Yahudilerin ebedi mekânı nereyse sizin de orası olacak!
Âhir Kelâm, Kur’an’dan (Mâide Suresi 51. Âyet) “ Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden kim onları dost edinirse, şüphesiz o onlardan olur. Şüphesiz Allah, zalim kavmi doğru yola iletmez.”

NERDE HABER ORDA YORUM
“PKK, ağır silahlarıyla gelip metropol bir şehre yerleşmişse bunda kendisi için ders ve sorumluluk çıkaracak birçok etkili ve yetkili olmalıdır” diyen eski bakan Hüseyin Çelik, “Gelinen nokta, siyasetin inisiyatifi silaha terk etmesidir” tespitinde bulundu.
- Zannedersiniz ülkeyi 14 yıldır uzaylılar yönetiyor!
* * *
Fonksiyonuna ‘Turistik Tesisler’ alanı eklenmesiyle Florya sahil, Ataköy sahilde yapılaşmaların sürdüğü plan ile aynı oldu.
- Böyle giderse İstanbul’un fonksiyonuna ‘Teröristik Tesisler’ alanı eklenecek gibi görünüyor!
* * *
Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından onaylanan kanun ile birlikte “nüfus cüzdanı” ibareleri “kimlik kartı” şeklinde değiştirilecek.
- Cüzdan kelimesi milletin aklına parayı ve fakirliği getirdiği için değiştiriyorlar!
* * *
“Dedemin Fişi” isimli film, Kayseri’yi küçük düşürücü bazı sahneler olduğu yönündeki tepkilerin ardından incelemeye alındı.
- Darısı “Türkiye’nin Fişi” isimli filmin başına!

TWITTER'DAN SEÇMELER
En çok Tuhafıma giden; Bir adamın kötü olmaya cesaret etmesi değil, milyonlarca insanın iyi olmaya cesaret edememesiydi.
@devrim_redd
* * *
Zamanında “AB’ye girmek için kokoreç yasaklansın mı”yı tartışıyorduk. Artık kâbusla uyanıp “yarına çıkarmıyız”lardayız. O günlerin kıymetini bilemedik.
@BJKartalicee
* * *
Zavallı kağıt toplayıcılarının bile ekmeğine göz diken rantçılardan Allah’a sığındık
@yusufdalkiran
* * *
Okulumuzun arka bahçesinde kozalaklarla futbol oynardık. Yokluk zannederdim meğer ne zenginlikmiş.
@Tweetkolog
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
cemal 10 ay önce

Disarda kahrolsun israil diye nara atanlar, perde arkasinda dost olanlara bizim buralarda MÜNAFIK OGLU MÜNAFIK Derler

Avatar
Metin 9 ay önce

İnsanın "din" ile aldatılabilmesi için dinini tanımaması gereklidir... Dinci ile dinbazı ayırtedebilmek için gerçek mü'min firasetine sahip olması gerekmektedir... Karşısındaki kişinin sadece baden bıyığına veya giyim kuşamına bakarak o kişiyi "gerçek mü'min" olarak görmesi; dinini tanımıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Ve maalesef dinini tanımaktan aciz olanların çok sayıda olduğu bir toplumda yaşıyoruz... Ben Erbakan'a ve bunun gibiler bu ihanetlerini çok görmüyorum... Zira kandırılmayı bekleyenleri kandırmışlar ve kandırmaya da devam etmektedirler... İşte bu noktada Atatürk'ün ne kadar büyük bir mü'min ve devlet adamı olduğu ortaya çıkıyor... Tekke ve Zaviyeleri kapatmasının inceliğini ve amacını anlamaktan aciz olanlar badem bıyık ile, takke ve şalvar ile, cübbe ile aldatılma zafiyetini yaşamaktadır... Yazık...

Avatar
osman kurdi 10 ay önce

Türkiyeye,Iraka,İrana,Suriyeye,Suudiye,Lübnana neden Cumhuriyet geliyorda, Demokrasi gelmezki :)( Anlıyorum, hak hukuku kimse kendi mezhebiyle yormasın,

banner100