HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 02 AĞUSTOS 2021, PAZARTESİ

İşte bu G.Saray farkı

13.09.2001 00:00:00
Lazio'yu yenen Galatasaray'da moraller en üst noktaya yükselirken, Başkan Mehmet Cansun, "İşte farkımız burada. Galatasaray'da oyuncular değil, Galatasaray ruhu önemlidir. Avrupa bizim işimiz" dedi

Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde İtalya'nın Lazio takımını yenen Galatasaray lige 3 puanla başlamanın sevincini yaşarken, kulüp başkanı Mehmet Cansun, futbolun sadece parayla oynanmadığını belirterek, "Futbol yürekle de oynanıyor. Futbolcularımız bunu gösterdi" dedi.

Zamana ihtiyacımız var

Cansun, iyi niyetli bir çalışma sonucu istediklerini elde ettiklerini kaydederek, "Herkes en üst düzeyde oynadı. İlk kez bir takım, Lazio karşısında bu kadar etkili oldu. Umarım Avrupa'da yine Türkiye'nin gururu oluruz. Ancak bence Galatasaray'ın bir ay süreye ihtiyacı var." diye konuştu.

Yeni yıldızlar çıkarmalıyız

Mehmet Cansun, takımdan oyuncu kaybetmeleri konusundaki eleştiriler konusunda ise, "Yeni yıldızlar çıkarmak zorundayız" dedi. Cansun, elde edilen başarılarda pay sahibi olan yıldızları meydana çıkartanın da Galatasaray olduğunu ifade ederek, "Eleştirilere katılıyorum. Ama o oyuncuları da Galatasaray meldana çıkardı. Eğer Galatasaray Avrupa'daki başarılarını sürdürmek istiyorsa, yeni yıldızlar ortaya çıkarmak zorundadır." diye konuştu.

Yenal ARMAN


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.