HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 29 TEMMUZ 2021, PERŞEMBE

Okuyan'dan üstü kapalı tehdit

06.10.2001 00:00:00
Yaşar Okuyan, "ANAP'ta yaşanan istifalara ilişkin olarak, arkadaşlarının istifalarına üzüldüğünü belirterek, "Şu veya bu şekilde uzun süre birlikte siyaset yaptık. Ama her kişinin kendi siyasi geleceğini belirleme, kendisini veya bulunduğu partiyi sorgulama hakkı vardır.

Ancak kamuoyunun da bir özgürlüğü vardır. Kamuoyu da istifa eden arkadaşlarımızın konumunu yeniden değerlendirecektir. İstifalarındaki gerekçe, samimi mi, değil mi? Eğer bu sebep samimi değil ise değerlendirmede negatif bir unsur öne çıkacaktır.

Aşık'a eleştiri

TBMM Başkanlığı seçiminde ANAP'lı aday arkadaşımız 2 oy ile kaybetmiş ve 2 arkadaşımız da 6 ay ABD'de bulunmuşlar, oylamaya teşrif etmemişler. Sonra bunlardan biri büyük kongrede genel başkanlığa aday olmuş, beyanatlarında genel başkanlığa kesin olarak seçileceğini söylemiş ve kongrede kendi oyu ile birlikte 19 oy alabilmiş. Siyasi geleceğiyle ilgili bu kadar yanılgı içinde olan bir arkadaşımızın yaptığı parti değişikliği, umarım ikinci bir yanılgıya sebep olmaz."


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.