HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 04 AĞUSTOS 2021, ÇARŞAMBA

Rüyada gibiyim

09.07.2001 00:00:00
Ümit Özat, yaptığı açıklamada, her zaman hedefleri olan biri olduğunu ve büyük takım futbolcusu olmak istediğini kaydederek, "Şimdi büyük bir takımın oyuncusu oldum. Hedefim artık başarılı olmak. Geçen yıldan çok daha iyi bir performans sergilemek istiyorum. Herkesin 2. yılda alınacak bir şampiyonlukla beraber Avrupa'da da başarı için ne kadar şartlandığını görüyorum. Kısacası ben ve F.Bahçe hedef peşinde koşuyoruz. Bu da işleri kolaylaştıracaktır" diye konuştu.

Uyum dönemini atlattım

Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte uyum döneminden çok çekindiğini anlatan Ümit, "Ama başta Ogün ve Rüştü ağabeylerim olmak üzere herkesin çok sıcak yaklaşımını gördüm. Uyum dönemini neredeyse ilk günden atlattım. Bu kadarını beklemiyordum" dedi.

Ümit, Fenerbahçe'de kendisini kanıtlamak için tesislere erken yerleştiğini ve herkesten önce çalışmalara başladığını kaydederek, başarı için çok çalaşmayı kendisine ilke edindiğini belirtti.

Fener daha iyi olacak

Ümit Özat, Fenerbahçe'nin 2001-2002 sezonunda çok daha başarılı olacağını öne sürdü. Takımda dostluk, arkadaşlık ve uyumun en üst noktada olduğunu belirten Ümit, ailesinin henüz yanında olmadığını ve bugünlerde ev aradığını söyleyerek, sözlerini şöyle tamamladı: "Yakın zamanda ailem İstanbul'a gelecek. Ben Fenerbahçe camiasınıda ailem olarak görüyorum. Kendi ailem de gelince İstanbul'da 2 ailem olacak. Bu da benim daha başarılı olmamı sağlayacak"


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.