HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 24 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

Şike iddiası araştırılacak

23.10.2003 00:00:00
Futboldaki şike iddialarını basından izlediğini ve bu konuda Futbol Federasyonu ya da Merkez Hakem Komitesiyle irtibat kurmadığını ifade eden Mehmet Ali Şahin, şöyle devam etti: "Ben hukukçuyum. Bu konularda delil olmadan yorum yapmak yalnış olur. Spora düşürülebilecek en büyük gölde şike ve şike iddialarıdır. Bu iddiaları ortaya atan eski hakem Sadık İlhan'ın, delilleri varsa ilgili mercilere vermesi halinde gereken yapılır, üzerine gidilir. Bunu takip ediyorm."

TBMM'ye taşınacak

Bakan Şahin, konunun milletvekilleri tarafından verilecek bir araştırma önergesiyle TBMM'ye taşınabileceğini belirterek, "Ancak daha önce araştırma konusu olmuş olaylar TBMM'ye gelince tavsıyor. Yine de arzu eden milletvekili arkadaşlar varsa araştırma önergesi verebilir" dedi.

Stat sorunu çözülüyor

Şahin, Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın'ın Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki yapılması gereken işlerin 1 kişi tarafından aksatıldığı yönündeki iddialarıyla ilgili olarak ise, şöyle konuştu: "Bu konuda sayın Canaydın'ın kimi kastettiğini bilmiyorum. Fakat geçen hafta beni ziyaret ederek statla ilgili çalışmalarımız nedeniyle bana teşekkür etti." Stadın bağlantı yollarının yapılması konusunda adımlar atıldığını da belirten Şahin, 2 bağlantı yolu yapıldığını, fakat bu yolların en kısa sürede asfaltlanması gerektiğini ifade etti.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.