HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 16 MAYIS 2021, PAZAR

Trabzon'a sahip çıkın

18.10.2005 00:00:00
Trabzonspor Kulübü Başkanı Atay Aktuğ, Trabzonspor'un kötü günler geçirdiğini ve böyle günlerde Trabzonspor'a sahip çıkılması gerektiğini söyledi.

Aktuğ, Trabzonsporluluğun sadece takımı iyi günlerde sevmek olmadığını belirterek, "Trabzonspor kötü günler geçiriyor. Böyle günlerde Trabzonspor'a sahip çıkılmalı" dedi.

Trabzonspor'un yanında olunması gerektiğini kaydeden Aktuğ, camianın her dönem için birlik ve beraberliğe ihtiyacının bulunduğunu belirtti. Ankara'da bulunmasının siyasi bir amaç taşımadığını da belirten Aktuğ, "Trabzonspor, siyasete bulaştırılmak isteniyor. Bu tür yazı yazan kişiyi mahkemeye vereceğim. Ben ailemin yanındayım. Perşembe günü Trabzon'a geleceğim. Gerekirse basın toplantısı düzenleyebilirim.Takım ve kulübe zarar vermeyecek her türlü davranış içinde oluruz" diye konuştu.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.