HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 08 MAYIS 2021, CUMARTESİ

Türkiye'yi BTP kurtaracak

26.10.2005 00:00:00
BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, "Bu ülkeyi biz kurtaracağız, milletimizi dünyanın en zengin milleti yapacağız" dedi.

BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Baş, BTP Rize İl Başkanlığı'nın düzenlediği iftar yemeğindeki konuşmasında, mevcut ekonomik programın ülkeyi düze çıkaramayacağını belirterek "Bu ülkeyi biz kurtaracağız, milletimizi dünyanın en zengin milleti yapacağız" dedi.

Piyasadan para çekildiBTP Rize İl Başkanlığı'nın düzenlediği iftar yemeği Rize'nin en gözde mekanlarından Kardelen Tesisleri'nde gerçekleştirildi. İftarda bir konuşma yapan BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, uygulanmakta olan ekonomik programla ülkenin düze çıkamayacağını belirterek, piyasadan paranın çekildiğini, esnaf da millette para olmayınca malını ucuza sattığını ifade etti. Prof. Dr. Baş, BTP iktidarında Türkiye'nin dünyanın merkezi olacağını vurguladı.

Tek şansımız BTPTürkiye'nin kuzey Irak'taki kırmızı çizgilerinin iptal edildiğini, Türk askerinin başına çuval geçirildiğini, kuzey Irak'ta federasyon kurulduğunu söyleyen BTP Lideri Prof. Dr. Baş, şunları söyledi: "Türkiye bütün bu gelişmelere sessiz kaldı. Ben milletimi dünyanın en zengini yapacağım. Sosyal devlet projesi ile devlet vatandaşın önünü açan kurum olacak. Globalciler devleti küçültün diyorlar. O zaman Türk milletini aradan çıkaracaklar. 36 parçaya ayırmanın hesabını yaptılar. Tek şansımız kaldı, o da BTP."

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYINIZ... http://www.yenimesaj.com.tr/index.php?sayfa=politika&haberno=5508&tarih=2005-10-26


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.