HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 20 HAZİRAN 2021, PAZAR

Ürdün halkı, Filistin sınırında

14 20:06:00.05.2021
Ürdün halkı, Filistin sınırına koşarak İsrail'i protesto etti
Ürdün halkı, Filistin sınırında bir araya gelerek İsrail'in Mescid-i Aksa ve Gazze Şeridi’ndeki Filistinlilere yönelik saldırılarına tepki gösterdi.
 
İşgalci İsrail, abluka altına aldığı Gazze'ye yönelik saldırılarını sivil ayrımı yapmaksızın hem havadan hem de karadan aralıksız bir şekilde sürdürüyor. İsrail'in acımasız saldırılarına Müslüman ülke halklarından tepkiler gelmeye devam ediyor.
 
Ürdün halkı, İsrail'in Gazze'ye saldırılarına karşı Filistin sınırına akın etti. Sabah saatlerinden itibaren "Haydi sınıra" çağrısının yapıldığı ülkede protestocuları taşıyan çok sayıda araç yollara döküldü. Kısa sürede sınırda çok kişi bir araya geldi. Filistin ve Ürdün bayrakları açan protestocular, İsrail'in saldırılarını kınayarak Filistinlilere destek mesajı verdi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.