HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 05 AĞUSTOS 2021, PERŞEMBE

Yeni doğmuş bebekle dilencilik

20 11:48:00.06.2021
Yeni doğmuş bebekle duygu sömürüsü yapan dilenciler kamerada
Taksim’de kucağındaki yeni doğmuş bebekle duygu sömürüsü yapan dilenciler zabıta ekipleri tarafından yakalanarak cezai işlem uygulandı. Dilencilerin kucağındaki bebeği göstererek duygu sömürüsü yaptığı anlar kameraya yansıdı.
 
Beyoğlu Taksim Meydanı'nda iki yabancı uyruklu kadın kucağına yeni doğmuş bebek alarak duygu sömürüsü yapıp esnaf ve vatandaşlardan para dilendi. Yeni doğmuş bebeği saatlerce meydanda gezdirip kapı kapı dilenen iki kadın, yorulduklarında ise çocuğu sırayla kucaklayıp dilenmeye devam etti. Kimi vatandaşlar ise dilencilere inanarak bir miktar para verdi. Yanlarında 10 yaşlarında bir erkek çocuğu da olan dilenciler vatandaşların ihbarı üzerine Beyoğlu zabıta ekiplerince bir pasaj içerisindeki restoranda yakalandı. Zabıta ekipleri iki kadın ve yanlarındaki yeni doğmuş bebek ve 10 yaşlarındaki çocuğu kimlik tespiti için Beyoğlu Zabıta Müdürlüğü’ne götürüp, dilenci kadınlara cezai işlem uyguladı.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.