HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 28 TEMMUZ 2021, ÇARŞAMBA

Kurtuluş bu tezde

25.10.2003 00:00:00
Çanakkale'deki toplantıda da BTP'ye yoğun katılım gözlendi. Dr. İsmail Maraş, "Hocamızın proje ve güçlü kadrosunun milletimiz için bir fırsat olduğuna inanıyorum" derken, işadamı Ahmet Salim Kurt, "BTP'ye yok edilmeye çalışılan bir milletin yeniden dirilmesi için girmiş bulunuyorum" şeklinde konuştu. Çocuklarımın geleceğini BTP yönetiminde bir Türkiye'de gördüğü için BTP'ye katıldığını söyleyen emekli bankacı Nesrin Dizdaroğlu'na, işadamı Ramazan Şekerci, "Prof. Dr. Haydar Baş bey'in tezi muazzam bir tez. İşi çözmüş. Her probleme ekonomik çareler üretmiş. Başka bir çıkış yolu görmüyorum" sözleriyle katıldı. İşadamı Mehmet Ali Metin, gelecek seçimlerde BTP'nin müthiş bir atak sergileyeceğine, Prof. Dr. Haydar Baş'ın Başbakan olacağına inandığını belirtirken diğer bazı katılımcılar görüşlerini şöyle beyan etti:

Emin Erdoğan-"Ekonomik tezi çok güçlü buldum. Ekonomiyi yeniden öğrendim. Başka bir çözüm hiç düşünmüyorum."

Cemalettin Durmaz (Esnaf)- "Prof. Dr. Haydar Baş, çok dirayetli, samimi, bilgili. Ortaya koyduğu ekonomik tez ile sorunları çözeceğine inandım."
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.