HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 31 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

Saldırı muhaliflerin işi

17.09.2001 00:00:00
Haftalık El Rai Gazetesi'ne konuşan Ramazan, "Onlar Taliban, Arap ve Müslümanları suçluyor, ancak saldırıları düzenleyenler Amerikalılar. Operasyon Amerika'nın içinde düzenlendi ve bu içerideki bir patlama" dedi.

Ramazan, Amerikalı yetkilileri "İslam'a ve Araplara karşı nefreti kışkırtmakla" suçlayarak, "tüm dünyanın ABD'nin içindeki saldırgan örgütlenmeleri bildiğini, son saldırıların Amerikan yönetiminin kendi halkına yönelik terörist uygulamalarına verilen bir yanıt olabileceğini" savundu.

Taha Yasin Ramazan, son saldırılardan sonra ABD'nin iç ve dış politikalarını gözden geçirmesini istedi. Irak Devlet Başkanı Saddam Hüseyin, yaptığı açıklamada, Amerikan yönetiminin kendisine yönelik saldırılara güçle değil, dirayetle karşılık vermesi gerektiğini söylemişti.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.