logo
22 NİSAN 2024

Nurcan Sabur'dan TGC'ye ziyaret

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kadıköy Belediye Başkan Adayı Nurcan Sabur Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret ederek TGC Başkanı Vahap Munyar ve cemiyet yönetimi ile görüştü.
27.02.2024 08:19:00 / Atakan Akbal
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kadıköy Belediye Başkan Adayı Nurcan Sabur'a Genel Başkan Yardımcısı İsmail Çetin, Meclis Üyesi Adayı Esin Sabur ve parti yetkilileri de eşlik etti.

Karşılıklı fikir alışverişi yapılan ziyarette, gazetecilin geldiği nokta ve mesleğin sorunları da masaya yatırıldı.

Sabur, "Sıcak karşılamadan dolayı Başkan Vahap Munyar ve TGC yönetimine teşekkür etti. Kadıköy için projelerini ve BTP'nin politikalarını aktardı.

BTP Genel Başkan Hüseyin Baş'ın selamını Vahap Munyar'a ileten BTP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Çetin ise, Milli Ekonomi Modeli ve BTP'nin "Atatürk Vatandır" politikası doğrultusunda  bilgilendirmede bulundu. Munyar ve TGC yönetimine başarılar diledi.

"Yolu bahtı açık olsun"

TGC Başkanı Vahap Munyar ise daha önce TGC yönetiminde de bulunmuş olan Nurcan Sabur gibi doğru, dürüst ve ilkeli bir gazetecinin belediye başkan adaylığından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Munyar, "Başarılı olmasını diliyoruz.  Yolu bahtı açık olsun." dedi.

TGC Genel Sekreteri Sibel Güneş de cemiyetin işleyişi hakkında bilgi verirken Sabur'a seçimde başarılar diledi.

BTP Kadıköy Adayı Nurcan Sabur ise BTP'nin Merhum Genel Başkanı Haydar Baş imzalı "Hoş Geldin Atatürk" ve "Milli Ekonomi Modeli" eserlerini Vahap Munyar'a takdim etti.

Ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 624 09 99
E-posta: internet@yenimesaj.com.tr gundogdu@yenimesaj.com.tr


WhatsApp iletişim: (542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Sözleşmesiz yazar, muhabir ve temsilcilere telif ödemesi yapılmaz.