HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 05 AĞUSTOS 2021, PERŞEMBE

Haftasonu serin geçecek

15.06.2001 00:00:00
Yurdun büyük bir bölümünde etkili olan sıcak hava yerini, bugünden itibaren yağışla birlikte serin havaya bırakacak. Hafta sonunda bütün bölgelerde sıcaklıklar, 10-12 derece azalacak. Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden verilen bilgiye göre, yaklaşık bir haftadır yurdun büyük bir bölümünde etkili olan sıcak hava, bugün kuzey-batı kesimlerden başlayacak yağışla birlikte etkisini kaybedecek. Bugün Marmara, Ege ve Batı Karadeniz'de, hafta sonunda ise bütün bölgelerde hava sıcaklıkları 10-12 derece azalarak, mevsim normallerine inecek. Buna göre, bugün Marmara, Kuzey Ege'nin İç kesimleri, Batı Karadeniz ve İç Anadolu'nun Kuzey Batısı'nda sağanak yağış bekleniyor.

16 Haziran Cumartesi günü Marmara'nın doğusu, Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzey ve doğusu, Doğu Akdeniz'in iç kesimleri ve Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısında sağanak yağışlar yer yer devam edecek. 17 Haziran Pazar günü ise Orta ve Doğu Karadeniz, İç Anadolu'nun doğusu, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısında sağanak yağış görülecek.

Yağışlı hava, Pazar gününden sonra yurdu terk edecek. Önümüzdeki üç gün yağış alan yerler dışında kalan diğer bölgelerde, az bulutlu ve açık bir hava bekleniyor.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.