HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 05 AĞUSTOS 2021, PERŞEMBE

Kartal taviz vermeyecek

06.06.2001 00:00:00
Düren, yaptıkları yönetim kurulu toplantısında, iç transfer için bir strateji belirlediklerini duyurdu. Düren, "Yaşanan ekonomik kriz nedeniyle çok yüksek olmayan bir fiyat politikası izleyeceğiz. Bunu futbolcularımıza da ilettik. Beşiktaş'ta forma giymek isteyen oyuncularımız, belirlediğimiz rakama imza atmalılar. Gitmek isteyeni de tutmayız" dedi.

Rakamlar yükselmeyecek

Hem iç transferde hem de Türkiye'den alacakları futbolcular için, eskisi gibi çok yüksek rakamlar veremeyeceklerini kaydeden Düren, "Türkiye içinden yapacağımız transferler için, bonservis bedellerinin açıklanacağı 15 Haziran'ı bekliyoruz. Şu anda görüştüğümüz bazı futbolcular var, ama önemli olan bonservis bedellerinin ne kadar olduğu" diye konuştu.

Alman Viet geldi

Prensip anlaşmasına vardıkları ve dün İstanbul'a gelen Alman futbolcu Veit'ın, bugün sağlık kontrolünden geçeceğini ve resmi sözleşme imzalayacağını belirten Düren, Tunuslu Baya'nın da önümüzdeki günlerde İstanbul'a geleceğini sözlerine ekledi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.