HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 01 AĞUSTOS 2021, PAZAR

Kötü tezahürat can sıktı

23.09.2001 00:00:00
Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Fikret Ünlü, Galatasaray ile Fenerbahçe arasında yapılan derbi maçındaki kötü tezahüratın can sıkıcı olduğunu söyledi.

Bir çözüm bulmalıyız

Maç sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bakan Ünlü, kötü tezahürattan rahatsız olduğunu belirterek, "Seyircinin kötü tezahüratı can sıkıcıydı. Basının da desteğiyle buna bir çözüm bulmalıyız" dedi.

Dostluk tribünlere yansımadı

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Atilla Kıyat, tribünlerdeki kötü tezahüratı kesinlikle tasvip etmediklerini söyledi. Saha içi atmosferinin tribünlerde görülmediğini kaydeden Kıyat, "Son dönemde yöneticiler arasındaki yakınlaşma ve dostluk ne yazık kitribünlere yansımadı. Kadıköy'deki ikinci maçta Fenerbahçe'nin konukseverliğini herkese göstereceğiz" şeklinde konuştu.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.