logo
21 NİSAN 2024

Mansur Yavaş'a Kalecik'te sevgi seli

CHP’nin Kalecik Belediye Başkan Adayı Satılmış Karakoç ile birlikte SKM açılışına katılan Yavaş, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı.
27.02.2024 15:57:00 / Haber Merkezi
Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

CHP’nin Kalecik Belediye Başkan Adayı Satılmış Karakoç ile birlikte SKM açılışına katılan Yavaş, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı.

Kalecik ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışına katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, “Ankara’nın çok büyük altyapı sorunları vardı. Ama siz bunları 25 yıldır yapmadınız. O kadar açıktan akan kanalizasyonu olan köy var. Siz bunları umursamadınız. Siz çöp projelere para harcamaktan Ankara’nın altyapısına hizmet etmediniz. Türkiye’nin başkentidir Ankara. En ücra köşeye kadar ne asfalt ne kanalizasyon sorunu olması lazımdı” dedi. 


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 624 09 99
E-posta: internet@yenimesaj.com.tr gundogdu@yenimesaj.com.tr


WhatsApp iletişim: (542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Sözleşmesiz yazar, muhabir ve temsilcilere telif ödemesi yapılmaz.