logo
24 MAYIS 2024

Özgür Özel: Gerçek millet erken seçim isterse ben de erken seçim derim

31 Mart seçimlerinin ardından erken seçim' çağrısı yapmayacaklarını açıklayan CHP Lideri Özel, erken seçim iddialarına ilişkin olarak "millet erken seçim isterse ben de haydi derdim. Böyle giderlerse yakın" ifadelerini kullandı.
22.04.2024 10:43:00 / Haber Merkezi
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Now TV'de canlı yayında merak edilen soruları yanıtladı.

Özel, "Seçimin kazananı kim?" tartışmalarına ilişkin olarak ise "Elbette bizim başarımız. Elbette adaylarımız çok ama biz başardık dersek olmaz. Millet başardı. Millet sarı kartı gösterdi" diye yanıt verdi.

"Böyle giderse yakın"

Erken seçime dair de açıklamalarda bulunan Özel, "31 Mart seçimlerin sonuçlarından dolayı ben bir erken seçim tartışması başlatmayacağım dedim. Şimdi emeklinin sesini duymazsan, gençlerin geleceklerini karartmaya devam edersen, millet erken seçim isterse ben de haydi derdim. Böyle giderlerse yakın" dedi.
logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 624 09 99
E-posta: internet@yenimesaj.com.tr gundogdu@yenimesaj.com.tr


WhatsApp iletişim: (542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Sözleşmesiz yazar, muhabir ve temsilcilere telif ödemesi yapılmaz.