HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 04 AĞUSTOS 2021, ÇARŞAMBA

Vapurlarda lüks mevki uygulaması

09.06.2001 00:00:00
Türkiye Denizcilik İşletmeleri (TDİ) Şehir hatları vapurlarında "lüks mevkii" uygulaması başladı.

Kadıköy-Eminönü seferini yapan "Bahçekapı" adlı vapurda bugün ücretsiz olarak başlatılan uygulamayla ilgili basın mensuplarına bilgiveren Türkiye Denizcilik İşletmeleri (TDİ) Genel Müdürü Erkan Arıkan, uygulama çerçevesinde 11 vapurun pilot olarak seçildiğini, diğer vapurlardaki çalışmaların henüz tamamlanmadığını söyledi.

Önceki yıllarda da böyle bir uygulama yapıldığını hatırlatan Arıkan, "Ancak daha önce yapılan lüks mevkilerin çok fazla özelliği yoktu. Bu kez daha farklı ve daha iyi olmasını istedik" dedi.

Arıkan, lüks mevkide rahat koltuklar ve oturma gruplarının yanı sıra kitap, dergi ve gazetelerin yer alacağı kütüphane bulunacağını, isteyen vatandaşların diğer yolcuları rahatsız etmeyecek şekilde müzikdinlemelerini sağlayacak kulaklıklar olacağını ifade etti.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.